Jump to content

לא לגרור מי גורר

משתמשים רשומים
    1,028
  • Last visited

Everything posted by לא לגרור מי גורר

1. זה לא רק עד גיל 21, יש אזורים שלמים שכל מה שיש בהם זה הקולג' הזה וההצלחה שלו היא ההצלחה המקומית, יש הרבה סיבות למה זה קורה אבל גם שחקנים שנתקעים אחד בשני או שנראים קצת מוזר גם בNFL יש לכל דבר סיבה.
  2. נברסקה לא משחקים בNFL, אתה מדבר על פוטבול מכללות כאילו?
  3. יגיע ויהיו גם הסעות, זה עוד רחוק אבל קודם הם דואגים למשחק נגד גנט
  4. מקפיץ לטובת מי שפספס, אם אתם מעוניינים בהסעה מאמסטרדם לגנט שלחו הודעה.
  5. כל מי שרוצה לבוא בהסעה מאמסטרדם לגנט שישלח לי הודעה פרטית
  6. כל מי שסגר אמסטרדם לגנט חכו עם הרכבים, גם מי שסגר ורשה ללובלין.
  7. למה לא הבאת הסרטון השני שהיה אותו דבר בדיוק כמו השלישי ועדיין התלוננת עליו?
  8. אנחנו גם חיים בעידן קצת אחר, כמות הדגלים הגדולים שמותר להכניס ליציע מוגבלת ובעיקר תלויה באיזה מצב רוח קם באותו הבוקר השוטר שבודק את הציוד.
  9. הזכרון נראה אחרת מהמציאות, זה לא קרה אף פעם וגם בשחקן היו ריבים על זה שהדגלים מסתירים לאנשים.
  10. גם היום יש דגלים מצויירים ביציע, ויש גם דגלים ״רגילים״ הארגון מביא איתו בכל משחק מעל 100 דגלים אבל תראה לבד שאין שיתוף פעולה מצד הקהל להנפת הדגלים, אפילו הפוך, ובכל משחק אותם דגלים מוצאים את עצמם על הרצפה, תסתובבו ב11 ותניפו דגל לאוויר 90 אחוז שלאן שתסתכלו יהיה אחד שרק מחכה שתרימו אותו. ברור שיש אנשים שגם לא רוצים והיציע מנסה להיות כזה שכן נותן לכולם, להגיד שירימו שם דגל אבל שלא יסתיר לי יש הרבה שיודעים. ולכל אלה שכל הזמן מדברים על רמקולים ביציע, אם אתם באמת קשורים לעולם הזה ורוצים לעזור דברו איתי, נדאג שזה יגיע למי שצריך.
  11. אח שלי, אם בן אדם שמכיר אותי לא מעט שנים מרשה לעצמו לכתוב לי שכנראה לא ראיתי סרטונים של קהלים אחרים, כנראה שיש לנו פער.
  12. אתה מחפש לראות את עצמך מעודד או שמעלים את הקטעים כדי לראות את כל היציע ולשמוע את העידוד? אתה יודע מה, עכשיו אני מסתכל על הסרטון שוב, הוא אפילו באיכות ממש סבבה לנוכח זה שאי אפשר לעשות פוקוס על כל היציע בבת אחת, לא מצליח להבין את התלונה.
  13. לבלומפילד אין באמת בעיות רוב הדרך היא תת קרקעית וזה רץ מהר, רק במקטע האחרון היא איטית
  14. אני חושב שהיום יש הרבה חברות טובות מאוד, אפשר למצוא דילים טובים בחברותה קטנות יותר לקבוצה כמו מכבי אבל כנראה שבמצב הנוכחי הדיל הכי טוב שמכבי הצליחו להוציא זה פילה ואני לא חושב שהוא רע כמו שאנשים מציירים פה
  15. אל תחשוב שאתה תצליח לקבל מיומברו ישראל את מה שאתה רואה פה, לא סתם כל החולצות של יומברו בארץ נראות אותו דבר (ולא קרוב למה ששלחת פה)
  16. לא רק שזה לא ממש נכון, זה גם לא מוכיח שום דבר אבל אם בדקת באתר של פילה העולמית ולא כתוב שם אז אתה צודק מי אנחנו לידך.
  17. החברות העולמיות נותנות לקבוצות בסדר גודל שלנו זבל אבל בגלל ש3 פסים זה מרגש לאנשים לא אכפת. זה כן ייצור של פילה העולמית, פשוט לפילה העולמית אין באמת יצור.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.