Jump to content

ben8

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by ben8

1. באמת ההזזת ידיים מצד לצד מיותרת כולל כל הנה נה נה נה...... דווקא הגירסה של האולטראס הרבה יותר טובה לפי דעתי. ומי שהיה במשחק מול חיפה ,מבין על מה אני מדבר. לגביי כל השאר ...... זהב!
  2. נו ... ומה אתה רוצה להגיד ? יש אנשים שלא יישלמו יותר מ50 שקל למשחק ,יש אנשים שלא יישלמו יותר מ100 ויש כאלה שיילכו לסופר קלאסיקו וייקנו כרטיס במחיר של מנוי(בוגר) לשנה במכבי ....אז ,זכותם! . וכן , הדרבי מעניין אותי יותר מהסופר קלאסיקו. עכשיו ,תבין עוד משהו , זה לא שבכל דרבי אני רץ לשלם 200 שקל לכרטיס ,באותו דרבי יצא שלא הספקתי ליקנות כרטיסים ,אז זה מה שקרה . פראייר זה אחד שושב שהכרטיס באמת עולה 200 שקל והולך ומשלם את זה . אני ידעתי כמה הכרטיס עולה בתאכל'ס וידעתי כמה שווה לי להוסיף לפי השיקולים שלי(לא שלך) לילה טוב
  3. פראייר לא פראייר זה לא אופציה להפסיד דרבי מבחינתי ,ואם זה אומר להוסיף עוד 100 שקל לכרטיס אז שיילך כפרה. ולהבא תשקול מילים.
  4. בדרבי הראשון שאבי אימן ת'קבוצה (דרבי בחוץ) קניתי שלושה ימים לפני המשחק 3 כרטיסים ל11 ב600 שקל מאיזה ילד שמכר את הכרטיסים ביד 2. עכשיו ,שכבר כמעט שבועיים לפני המשחק אין כרטיסים ,הספסרים הולכים להרים קופות אחושרמוטה . 300 שקל כרטיס כבר לא ייראה הזוי . בגלל זה ,צריך להבין כמה מנוי עושה את החיים קלים יותר (וגם משתלמים).
  5. חרטא ! ברבע ל5 הייתי בקריית שלום וקניתי 2 כרטיסים ל8 (לא בשבילי) כעיקרון נשאר רק ל2 ול8 . (ההודעה נכתבה ב 5 ועשרה)
  6. אם כל האהבה שלי לנימני , זה אומר שגוטמן סיים במקום הראשון של שלב הבתים בליגה האירופית.
  7. שנה שעברה אם אני לא טועה הפסדנו לנתניה במחזור האחרון.
  8. בתור אוהד נייטרלי אני חושב שהנושא הזה כרגע הוא הנושא הכי חשוב במכבי וחייבים הגיע לפתרון . אני גולש גם פה וגם בפורום של האולטראס ולמען האמת אני לא מכיר את ההיסטוריה המלאה ואת הדם הרע שיש בינכם לאורך השנים . עד לפני שנתיים הייתי יושב ב13 ולא התעניינתי בזה בכלל. אני יכול להגיד שכרגע יש לי סימפטיה לשחקן אבל אני לא באמת יודע מה אתם עשיתם בשנים שהייתם חזקים יותר ואני משאר שגם אתם עשיתם טעויות. אני מכבד את זה שאתם היום באים בגישה אחרת (מקווה שהיא אמיתית) ולכן לפני שהכל יתפוצץ חייבים לעשות כמה מהלכים בכדי לעשות שלום אמיתי ,רבאק זה לא ערבים יהודים זה לא מכבי הפועל זה אשכרה אותם אנשים עם אותה מטרוה. בסופו של דבר ,אני מאמין שברגע שייתחילו דיבורים אמיתיים וכוונות אמיתיות אנחנו נראה תוצאות ואם צריך שמניהיגי הארגון ייתחלפו אז הם צריכים להתחלף והבצדק אני חושב.
  9. אני חושב שהשיר "לא מבין איך זה קרה "יכול להיותר אחד השירים הכי חזקים בבלומפיד. ואני רוצה לתת עצה קטנה לשחקן ,דווקא השירים שהם נגד הפועל ,איכשהו הקהל הכי מתחבר אליהם ולכן כתבתי עוד בית לשיר הזה ,תגידו לי מה אתם חושבים. שונא הפועל עג'מי (לא מבין איך זה קרה) בתל אביב (פתאום כבר אין) יש רק את מכבי (עוד דרך חזרה) שונא הפועל ישמעל (שבוי בקסם הצהוב) לובש אדום אחושרמוטה קוקסינל (וכל חיי אמשיך רק לאהוב) זה לא חיים נחמן ביאליק ,אבל נחמד , לא?
  10. אנשים פה "מדברים" כיאילו גולדהר הציל את מכבי וכרגע הוא עושה לנו טובה עם הוא יישחרר כסף לרכש. מה זה הבולשיט הזה? מכבי קיימת מעל 100 שנה ותמיד היא כיוונה הכי גבוה,זה לא שאנחנו הקהל באים בדרישות כיאילו הקבוצה שלנו היא בני יהודה עם כל אלף צופיה המכובדים, רבאק ,אנחנו הקבוצה עם ממוצע הקהל הכי גבוהה בשנה שעברה (ומבלי לבדוק סטטיסטיקה אני משוכנע שגם ב50 שנה האחרונות ידינו על העליונה). לא ביקשנו להחליף את ההרכב הבינוני שיש לנו וכן ההרכב שלנו הוא אחושרמוטה בינוני, סה"כ רוצים חלוץ אחד נורמאלי עם קבלות (תמוז,יצחקי,קולאטי,מקרייב)בכדי להשיג משהו בעונה הזאת או לפחות בכדי לישון אופטימיים. גולדהר אמור היה לדעת למה הוא נכנס ,לעזאזל זה פאקינג כדורגל אף אחד לא יימצע בזה היגיון כלכלי (במיוחד לא בארץ) מה חושבים שם בהנהלה שזה שנימני על הקוים אנחנו נמשיך לסבול את הבינוניות הזאת או שבכלל האירוניה היא שהם מתים שנעשה בלאגן כי לי זה מריח קצת מסריח , כל עיוור רואה כמה אנחנו זקוקים לחלוץ מטרה ,למישהו שיידע לעשות את העבודה כמו שצריך מול השער. אוקיי אני הבנתי מזה עונה בנייה ,עונת בנייה זה לא דווקא להעלות שחקנים מהנוער אלא להביא שחקנים צעירים בכסף קטן במטרה שהם ייתפתחו במועדון בכדיי שנקצור את הפירות לאחר שנתיים שלוש ,מקובל עליי הדבר, רק שבקבוצה כמו מכבי ת"א אתה לא יכול להרשות לעצמך ללכת עם זה עד הסוף במידה והייתה יכול להרשות לעצמך את זה אז אני נשבע שאף אחד מאיתנו לא היה עונה "אני אוהד את מכבי" עם חזה מנופח כשהיו שואלים אותו את מי אתה אוהד. זה כל הקטע אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה . אתה לא כול למכור מנויים וכרטיסים במחים הכי גבוהים בלידה מבלי לכוון הכי גבוהה בליגה . אתם רוצים "עונת בנייה" אז תעשו גם "קהל בנייה " מנויים וכרטיסים במחירים שקבוצות קטנות בליגה מוכרות . סה"כ זה מבאס לבוא לדרבי כשכטר+שחקן אחושרמוטה שהם יביאו עכשיו בחוד ואנחנו עם הפאקינג מאיוקה את יבוריאן את אבידור.
  11. שחקן בלי אינטלגנציית משחק בגרוש. אף אחד לא ביקש ממנו לעשות גולים יש מאין אבל רבאק כמה הזדמנויות אפשר לפספס .
  12. אגב, מבחינת סגל אני חושב שלביתר יש יותר פוטנציאל מאיתנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.