Jump to content

ben8

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by ben8

1. אנחנו דרג שני בליגה אירופית. זו לא הכוונה לדרג שני.
  2. אתם מבינים שאם זהבי היה נותן את השלוש וחצי שנים שלו במכבי חמש שנים אחורה בגיל הוא היה נמכר בקלות בסכום מפלצתי לקבוצה דרג שני באירופה.
  3. אני כממעט בטוח שלא. זו נראת לי אפליקציה מאוד מוגבלת. פעם הייתי פריק של פרינט. היום זה מרגיש לי כל כך מסורבל ולא נוח. ועוד אני קורא מאיפון se שזה 4 אינצ׳ .
  4. זה הכי נוח לי. גם מחברות של קורסים אני קורא באייפון. פעם ראשונה שקראתי ספר באפליקציה הזאת. כל עמוד הוא עם משפטים בודדים בגופן גדול מאוד. בהתחלה לא אהבתי , לבסוף התרגלתי , בדיעבד זה אחלה.
  5. קראתי את הספר באפליקציית עברית (40שקלים) . יותר משזה ביוגרפיה על ערן , זה בעצם סיפור על השנים האחרונות של הכדורגל הישראל , הפועל/מכבי בפרט. הספר בעצם מסכם , אולי בלי להתכוון , את כל עידן הבעלות של מכבי אחרי לוני ושניידר. אולי אחת התקופות הכי מרגשות שהיו לנו כאוהדים. עידן שהתחיל בהשפלות בדרבי וביזוי של החולצה הצהובה , ונגמר בהשפלות בדרבי וביזוי של החולצה האדומה. הספר ממש החזיר אותי לימים של פאקו ושל סוזה ואפילו לתחילת הדרך של אוסקר. הכל נהיה יותר ברור . סוג של סיכום תקופה. הספר מרגיש די אותנטי , ז״א ערן מוצג שם לעיתים באופן שלא נראה לי שכך הוא היה רוצה שיוצג.
  6. אתה לא בכיוון. בחרת בעצם את השחקן עם אחת מהקריירות הכי מרתקות בשנים האחרונות בעולם (לא שאני אובייקטיבי). וזה הזוי אם צריך להסביר את זה לאוהד מכבי.
  7. זה בעצם משפט שמזקק את ״למה אין תרבות ספורט בישראל״ אתה כותב -״עם כל האהבה לזהבי״ ... אם אתה לא מבסוט שזהבי הוציא ספר עם כריכה מהסוג המרגש, אין לך אהבה לזהבי. זכותך. או שאין לך אהבה לספרים, אז אני ממליץ לך להתחיל בספר הזה. לא קראתי אותו , אבל הכותב זה אורן יוסיפוביץ , מיחידי הסגולה שעוד אפשר לקרוא/ להאזין (וזה חתיכת הישג בביוב הזה שהם קוראים לו תקשורת ספורט) . חוץ מזה הוא אוהב ספורט ואין לי ספק שזה יהיה אחלה טקסט.
  8. שאלה למי שעוקב אחרי הענפים האלה- יש בכלל סיכוי למקרגור לעשות משהו בענף שהוא לא באמת עוסק בו מול השליט של הענף? ז״א , החוקים שונים באופן מהותי , כל הפרקטיקה של הלחימה שונה . לי זה מרגיש כמו מהלך שיווקי ברמה הכי צינית. (לא שזה מפריע לי)
  9. ואיפה אתה רואה שכתבתי משהו שסותר את זה?
  10. אני בטוח שכשטייסון היה בשיאו, ישבו להם אנשים והתווכחו על זה שהוא לא כמו ... (מי שהיה לפני דור). אני חושב שהיחיד שבאמת אין מחלוקת לגביו והוא קונצנזוס לגבי כמעט כל פרמטר זה ג׳ורדן. מעבר לזה , זו הייתה תקופה אחרת. אני מניח שהרבה יותר תמימה ואותנטית (באופן יחסי). הקטע שטייסון באמת היה פסיכופת. ואני לא רוצה לחשוב איך היה מגיב בסיטואציה שמישהו מדביק לו אייפון לפנים. ולגבי המקרגור הזה, עד הקרב מעולם לא שמעתי את השם, גם לא ברפראנס כלשהו.לגבי פלויד, לא יודע.. לא שאני רואה אגרוף , ועוד במשקל נוצה (או מה שזה) .אבל אם כבר לראות קרב , שיהיה במשקל כבד. אתיופים רבים אני יכול לראות גם במססגר בשישי.
  11. הנטס עברו לא מזמן מג׳רזי לברוקלין.
  12. עברתי שם עכשיו. תכלס אני עובר שם כמעט כל יום , אבל הפעם זה היה ברגל. כל המתחם מפוצץ בשלדים של הקונסטרוציה והיו יותר מ2 נקודות ששמעתי מהם רעש של עבודה. יש לי הרגשה שתוך זמן קצר אנחנו נתחיל לראות משהו שדומה לבניית אצטדיון.
  13. בני אדם הם בני אדם בכל מקום. אנשים אינטליגנטיים לא באמת בשוק מרמת התחמנות בארץ.(הם עוסקים בענף שהקודקוד שלו זה פיפא) בנוסף הוא חי בעיר שמדברת אנגלית. כל השדרה הניהולית במכבי מאז מיץ׳ נראת כמו קאסט מסרט של גיא ריצ׳י. אנגלידיס בתפקיד היווני.
  14. אורי אוזן תענוג. מסקרן אותי לדעת אם יש מישהו שהעדיף לראות את השידור עם בוני מבחירה.
  15. קשה לי עם הסמל באמצע. אם כבר מכבי הולכת על מותג פרטי , למה לא לעשות לוגו כלשהו , אפילו כתובית קטנה mta שתשב בדיוק איפה שאדידס הייתה יושבת . ושהסמל יחזור למיקום המקורי. ואם כבר מדברים על הסמל , חייב שהוא יהיה יותר קטן , ועדיף עם הגוונים של החולצה. ואם כבר מדברים על הגוונים , היה נחמד אם הם היו כמו הצהוב כחול של ארסנל לפני שתי עונות. דווקא בגלל שהמהלך הוא כל כך מהפכני , עדיף היה לא להמר במה שלא צריך.(כמו מיקום הסמל על חולצה ריקה לגמרי)יש כמה פרטים קטנים שמאפיינים את החברות הגדולות שהיה פשוט צריך לגנוב. אנחנו לא מותג על (בציוד ספורט כן) שיש לנו את הזכות להכתיב אופנה. גם את זה שאין ספונסר ראשי יכולנו לנצל לפירסום של לוגו של הרשת חנויות של מכבי או האפליקציה או סתם מילה מרגשת. והכי חשוב , להעיף את הסטארט על המכנס , זה כל כך ליגות רז זהבי.
  16. שונא אותו יותר מריינשרייבר.
  17. שאלו פעם את סוזה לגבי טיבי, הוא ענה ״כל מי שישחק ליד קרלוס יהיה הבלם הכי טוב בארץ״ פעם חשבתי שהוא קצת מגזים . בדיעבד , אי אפשר להתווכח על זה.
  18. בדיעבד, היה צריך לעשות הכל כבר לפני שנתיים בכדי שאנחנו נשחק במושבה פלוס יציע מאחורי השער. אולי אפילו שני יציעים (אפילו לא זמניים )לדעתי זה היה צריך לבוא אפילו על חשבון רכש וגם עליית מחירי המנויים הייתה מתקבלת בהבנה. אוהד כדורגל לא צריך לבזבז יום שלם בגלל משחק בית. זכור לי גם שהמושבה נבנה תוך התחשבות בכך שיהיה קל להגדיל אותו. מה היה רע אם היה לנו איצטדיון שהוא 5 דק מרמת גן ויכול להכיל 15-18 אלף אוהדים. לא רק כשבלומפילד בשיפוצים , אלא גם בגלות של השזרוע. אני מתנחם בכך שאם יש מישהו שאני סומך עליו ב100 אחוזים לגביי הצורך שלו שנהיה מרוצים , זה מיץ׳. אבל עדיין , חבל שלא הצליח להגדיל את המושבה ולתת לנו בית נורמאלי לפחות ל3 עונות.
  19. http://m.globes.co.il/news/m/article.aspx?did=1001186595
  20. במדד אובייקטיבי שבודק גם נזק וגם תועלת, אבי יכול לעשות תריסים ביחס לערן בכל מה שנוגע לתרומה למועדון. בכל המובנים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.