Jump to content

ben8

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by ben8

1. לא שיפרו את זוית הראיה? אני מקווה. הזויות ראיה בבלומפילד , מהטובות שיש. מלבד הכיסאות מאחורי העמודים ב13 ו2 , לכל כיסא במגרש היה זוית ראיה מצוינת. (בניגוד לנתניה לדןגמה)
  2. ואם לא שבעתם , שימו את הפרק של זהבי ובן חיים המוח.
  3. בדקת? (אם כן אני חוזר בי).אם אתה עומד על סלמה שמקביל לבלומפילד ומגיע לסוף סלמה (תחנה מרכזית) זה 2 ק״מ? נראה לי פחות.
  4. אני כמעט כל יום עובד ליד בלומפילד. וכל יום משהו משתנה שם. אני מנסה להבין מה הערך בציטוטים של פועלים משם לגבי אי עמידה בלוחות הזמנים. זה כמו לראיין פועלים סינים במפעל אפל לגבי אי עמידה בתאריך השקה של אייפון. עם כל הכבוד , מה הם כבר יודעים. דרך אגב , אם תסעו בכביש שצמוד לשער 11 מכיוון מזרח למערב , אתם אשכרה תסעו כשהיציע מעליכם. (מעל הראש ממש) זה מה שאני כל כך אוהב בבולמפיד החדש. בניגוד לרוב המגרשים שנבנים בארץ ובעולם. המגרש הזה הוא על הרחוב . אין כמעט שטח סטרילי . אנשים גם צריכים לזכור שדרום ת״א ובעיקר יפו הפכו לאזורים מבוקשים כמו מרכז תל אביב. מה שאומר שהיום בלומפילד מוקף במסעדות ופאבים בלי סוף. בנוסף כל הצורה שבה אנשים מתניידים השתנתה. אני כבר מדמיין איך 4000 קורקינטים מחפשים איפה לקשור את הכלי. מי שקצת מכיר את הדעות של עירית ת״א לגבי חניה , יודע שהם לא מתרגשים מהבכי של אנשים לגבי מחסור בחניה . מבחינתם אם אתה לא תושב תל אביב אין שום סיבה שתגיע עם רכב והם ישמחו לתת לך דוחות שתפסיק להגיע עם רכב . וכן הם צודקים . גם עוד 1000 חניות ליד בלומפילד לא ימנעו את הפקקים. (כי פסכולוגית יגיעו פשוט יותר אנשים עם הרכב (כי יש כביכול חניה) בשורה התחתונה , בלומפילד ממוקם סביב הק״מ מרכבת ההגנה /תרנה מרכזית. ק״מ וחצי מתחנת וולפסון. ולבסוף גם תהיה רכבת קלה שתעבור ליד. אנשים צריכים להחליף דיסקט לגבי הגעה למגרש ברכב פרטי.
  5. https://twitter.com/EuropeanSW/status/427885064660459520 שאיזה גאון פוטושופ ישים את הראש של איביץ במקום
  6. מה שצורם זה לא האי חגיגה אחרי גול. אלא העמידה עם הידיים למעלה כמו ילד מפוחד בגטו. ילד זין שמנסה להיות בסדר עם כולם. הלו , אתה במכבי , לשנוא אותנו זה חלקמהdna.אתה לא רוצה לחגוג? רוץ לחצי ותחכה לחידוש המשחק. התנהגות כזאת חותרת תחת האתוס הבסיסי של המועדון.
  7. שני הפרקים האחרונים פשוט הוציאו את החשק לראות. כל כך הרבה חורים בעלילה , ולא כאלה שאפשר להבליג עליהם. אתם מראים לי סצנה ששוחטים את האבא , אבל לא מראים איך הסיטואציה התחילה? והאל מקדסי הזה , הבן אדם הכי מבוקש בעזה , נכנס ויוצא מישראל כאילו הוא דיפלומט אמריקאי. וכל הסיפור אהבה הזה של דורון ושירין... ביטצ פליז. ודורון? הבנו שכתבת את הסדרה אבל זה לא אומר שצריך לעשות מהדמות שלך רמבו.
  8. תודה. צא מנקודת הנחה שהכל נעשה באוירת פריטסייל לא מחייבת. סוג של טיוטה (בלי חזרות בלי עריכה). ככה שאני יודע מתי הפלואו נשמע כמו שצריך ומתי לא. (למרות שלאחר כמה שמיעות פתאום התחלתי לאהוב את הנפילות הקטנות ואז כשזה מתיישב שוב על הביט, בגלל זה העלתי את זה ולא השארתי את זה כטיוטה שאני לא אשמע יותר. האמת שיותר עניין אותי מה חושבים על הליריקה והחריזה. הפלאו זה הכל פונקציה של ללמוד את הביט ושהמפיק ידע ״להחמיא״לך.
  9. לגבי הוורס הראשון אני לא מתווכח. (בזמן ההקלטה הבנתי שזה לא יושב טוב . הביט היה שונה וגרוע (הפקת היפ הופ ראשונה של הבן אדם וגם שלי), והכל בטייק אחד בלי חזרות ובמצב צבירה לא ״חד״.אבל הוורס השני? אני לא חושב שאני נופל בזרימה לשנייה והכי חשוב מזה בארס?
  10. מוזיקה שחורה זה הפייבוריט שלי מילדות. הזוי שרק עכשיו נכנסתי פעם ראשונה לשרשור הזה. עברתי ברפרוף על הנושא יש לי כמה המלצות שאני שומע בתקופה האחרונה (לא חדש בהכרח) . תכלס אני מאמין שלפחות 70 אחוז מהפלייליסט שלי בכל שלב בחיים היה היפ הופ. אני מניח שלפחות 80 אחוז מתוכו היה אולד סקול. ככה שמלבד קול וקנדריק ועוד כמה בודדים אני שומע כמעט רק את תור הזהב של שנות ה90 תחילת 2000 . סליחה מראש אם מישהו כבר העלה: הסאונד והפלואו של שני הוורסים הראשונים פשוט מהפנט. ביגי וג'יי זי במיטבם. סליק ריק פשוט גאון. הוא מה שנאס לג'י קול. לא ראיתי שהזכרתם את אנדרי 3000 . מבחינתי טופ 5 בכל הזמנים בכל מה שנוגע למקוריות הגשה(פלואו,חריזה,דיקציה) . ביג פאן. יש לו כמה שירים שלא יצאו לי מהפלייליסט לעולם. רמיקסים לביגי פאק נאז (כאלה שיושבים בן זונה על הביט והסאונד מפחיד) חידושים לפיפטי https://www.youtube.com/watch?v=fzMS3yYOuag https://www.youtube.com/watch?v=uZDOfgPRXIw פיפטי וקנדריק https://youtu.be/yROVFpsCr6A
  11. אני רוצה להתעכב רגע על מה שאמרת ״אולי אפילו יותר משל היום״. ברמה הלוגית הכי שטחית , איך לעזאזל אתה אומר משפט כזה ? אתה מבין את האירוניה? אתה יושב וכותב את הדעה שלך באייפון או במחשב ובתוך שניה משגר את זה לעולם, שכולם ידעו שהמחשבה שבני אדם בנו את הפירמידות היא מגוחכת ושלחברה ההם הייתה טכנולוגיה הרבה יותר מתקדמת משלנו. עזוב אייפון . אם היית מגיע לתקופה ההיא עם חוט ושתי קופסאות אשל היית נחשב לסטיב ג׳ובס. דווקא הפירמידות הן הוכחה לכך שבני אדם הם בני אדם . ומנהיגים הם מנהיגים. הרי ידוע שמדובר בקברים מפוארים למעמד האצולה שנחשבו באותה התקופה לנציגי האלים. דבר שמעיד כמובן על אוכלוסיה של גאונים. מספרים שמצאו בקבר בתוך פירמידה , טלפון ציבורי של בזק שהוא גם היה נייד. החוקרים ההמומים בדקו מה היו השיחות האחרונות והתברר שזה היה תחנה תקשורת של קבר רחל וגם בארון ליד נמצאו טפסים להוראת קבע.
  12. אין ספק שבנו את הפירמידות בני אדם. זה הכל פונקציה של הרבה כח אדם והרבה הרבה זמן . דרך אגב , בעקבות התובנה שהיה צריך אלפי פועלים בכדי לבנות כל פירמידה , חוקרים חיפשו באזורים שליד הפירמידות איזורים שבהם היו אמורים להתגורר כל הפועלים , ובאמת נמצאו כאלה אתרים , פלוס עדויות לכך שחלק מהשכר ששולם להם היה בבירה. אם אני זוכר נכון , מלבד הפירמידות הגדולות והמרשימות , יש גם כאלה קטנות יותר ועקומות יותר , דבר שיכול להעיד על פרוייקטים מוקדמים יותר ועל גרף השתפרות.
  13. אני מבין ומרגיש בדיוק כמוך לגבי חוסר האמון כלפי גורמים ממסדיים. אבל מפה ועד להחליף את זה בגורמים הזויים מטעם עצמם, הדרך ארוכה.
  14. זה לא מתייחס אלייך ספציפית (באמת). וזה גם לא מתייחס רק לקונספרציות, אלא לתופעה הכלל עולמית של חוסר בחשיבה ביקורתית אצל אנשים והרבה רצון להאמין בדברים מסוימים למרות שבהרבה מקרים ההסבר ההגיוני הוא גם ההסבר האמיתי. אני גם חושב שבני אדם מסוגלים להכל. והרי כבר קרו בעולם אירועים אמיתיים שהם מעבר לכל דמיון. הבעיה מתחילה שאנשים לא מייחסים חשיבות למקורות ולעיתים שמועות הופכות למידע מבוסס (בלי כל סיבה הגיונית).
  15. כי יותר מפחיד בן אדם שמאמין לכל מי שיש לו יכולת לערוך סירטונים עם קול דרמתי באינטרנט מאשר הקונספרציות עצמן.
  16. הסוכן גרסיה. הייתי אומר שגם על העסקה של דאבור אפשר לעשות סרטונים ביוטיוב.
  17. יש משהו מאוד מרתק בתאוריות קונספרציה, וגם אם רובן הזויות , אני מוצא בהן ערך , אפילו רק ברמת הסיפור. ואין ספק שזה פותח את המחשבה. בהרבה מקרים אירועים שקורים שהם כביכול מופרכים מהיסוד , אבל הם אשכרה קרו , יראו לנו כמשהו שלא באמת קרה ככה. הרי גם ההסבר ההגיוני והרשמי , בהרבה מקרים נראה לא פחות הזוי. כאילו אסון התאומים נגיד , כמה ערבים חוטפים שני מטוסים ואשכרה מרסקים אותם בתאומים ובפנטגון , למי זה לא ישמע הזוי? מה שאני מנסה להגיד (וזה קצת פילוסופי) שגם פרטי המקרה ״האמיתיים״ הם מפוצצי מוח ועולים מעל הדמיון . אז רק הגיוני שיהיו אנשים שיאמינו לסיפור אחר , במיוחד אם צד אחד ממשיך לנתח ולתקוף את הפרטים והצד השני לא. אני אישית מאמין לגרסה הרשמית של אסון התאומים. אני באמת לא מצליח להבין רציונל של גרימת זנק כל כך גדול , ולא משנה מה הייתה המטרה.
  18. דווקא לגבי הנחיתה על הירח יש הסברים מניחים את הדעת לגבי כל טענה קונספרטיבית. הבעיה בתאוריות קונספרציה , זה האנשים שמציגים אותה. בהרבה מקרים, מדובר באנשים הזויים ולרוב רהוטים שמצד אחד יעלו טענות מאוד הגיוניות ומצד שני הם יוסיפו גם זויות של חייזרים וכד׳. לפני הרבה שנים התעניינתי בכל מה שנוגע לרצח רבין. לפי מה שזכור לי , יש כל כך הרבה שאלות מהותיות שאין להן תשובה . למשל , הסוכן שמפניה או פרופ׳ היס (שאין לי ספק שהמידע שיש לו בראש יכול להפוך את המדינה). קריאות הסרק , חור (כביכול קליע) בג׳קט הקדמי. סיבוב הראש של רבין לאחור לאחר הירי. הנסיעה הארוכה לאיכילוב למרות שמדובר במרחק של בלוקים בודדים . אין גם מחלוקת שהמודיעין ידע על יגאל אמיר. (כמה ימים לפני הרצח , איש ביטחון ששכחתי את שמו תיאר את הרוצח הפוטנציאלי כתימני מבר אילן) . הקלטת ששודרה כמה שבועות אחרי. הטלפון ללאה רבין שהסביר לה שזה רק תרגיל. קלטות הנתיחה שנמחקו. הדף המקופל שהיה כתוב עליו השיר לשלום והיה בו רק חור אחד. זה רק מה שאני זוכר בשלוף. אני לא אומר שאין לכל זה תשובות . אני רק אומר שבעידן שאנו חיים בו , תמים לחשוב שהמציאות לא יכולה לעלות על כל דימיון. מנגד , כולנו יודעים שהשלטון שהיה תחת רבין התחלף . ומן הסתם ראשי הממשלה שבאו אחריו ( ומהצד הפוליטי הנגדי) היו יכולים לחשוף את הקונספרציה כביכול. ( למרות שתכלס זה יכול לערער את כל היסודות הדמוקרטיים במדינה). בשורה התחתונה , איפה שיש בני אדם עם הרבה כסף , כח פוליטי וכח ביצועי, הכל יכול לקרות . באמת הכל.
  19. בעולם שבו כל איצטדיון נבנה עם גג , בלומפילד יהיה היוצא דופן ואם ידעו איך לשמר את הקסם שלו (ומהתמונות זה נראה ככה) אז הולך להיות לנו בית מאוד מיוחד. בלומפילד עם 14 אלף , במשחקים גדולים הרגיש לי כמו המגרש הכי כיף בעולם. תחושה שכל המגרש הוא יציע אחד. כולם קרובים . אקוסטיקה מיוחדת שאומנם פחות עוצמתית ממגרשים אם גג , אבל היה לה את הקסם שלה. אז בטח שאם 29 אלף זה יהיה מפחיד. והכי חשוב - המיקום. קרוב לים , קרוב לכל הפאבים של פלורנטין ולכל השיפודיות של יפו. יום אחד במאות השנים הקרובות , גם הרכבת תתחיל לפעול וכל מי שגר מבת ים עד פ״ת , תהיה לו תחבורה הכי קרובה לאירופה. אשכרה לרדת בתחנה של שדרות ירושלים , וללכת דקה ברגל למגרש. אם זה יעבוד כמו שצריך לא באמת תהיה משמעות לכמות החניה. בנוסף , אני בטוח שבניגוד לשנים קודמות , הקטע של האופניים החשמליים גם ישפיע על הצורך בחניה. אם נוציא מהמשוואה את הזמן שלוקח לבנות את האיצטדיון , באמת שאין לי שום טענה לעירייה. לא רוצה אור יהודה ולא רוצה צומת חירייה ולא רמה״ש. אני באמת מבסוט שזו התכנית שיצאה לדרך ולא מגרש אחר עם גג במיקום מעפאן.
  20. בלי ציניות למרות שזה נראה כרגע מגוחך , יש משהו מאוד מרגש בזה שהשאירו את השלד המיושן הזה. כאילו הלב של בלומפילד נשאר בתוך כל הרי הבטון שיבנו מעליו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.