Jump to content

ben8

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by ben8

1. ולגבי עומר, רוב הסגל של שיקגו היה של נגרים ולא היינו שומעים עליהם בחיים אם הם לא היו בשיקגו של מייקל. הרגת אותי עם - סטיב קר הקלעי הכי גדול שהיה. סטיב קר נהנה מההייפ שלו כשחקן עבר רק בגלל ההצלחה בווריוס. אם הוא לא היה מאמן מצליח, מי בכלל היה זוכר אותו. (נראה לי שהוא אמר משהו בסגנון הזה בעצמו אפילו).
  2. אנשים צריכים להבין, גם אם יהיה שחקן שהוא יותר טוב ממנו (אובייקטיבית) הוא עדיין לא יהיה מייקל וכל מה שהוא מייצג. זו מלחמה אבודה. ואחרי כל זה , צריך לזכור דבר אחד, הקושי להשיג בק טו בק בענף כל כך תחרותי עם כלכך הרבה מועדונים והרבה משתנים, הוא עצום. שלא נדבר על 3 ברצף. (לא גולדן ההיסטורית, לא מיאמי של לברון, לא מכבי של פיני ופרקר הצליחו להתקרב לזה) אז לבוא ולעשות את פעמיים. פעמיים!!! איך בכלל אפשר לנהל ויכוח כשיש את הנתון הזה מעל כולם.
  3. הקסם הכי מהותי של בלומפילד זה- כשאדם נכנס לאצטדיון, הוא לא מאמין שהוא מכיל 30 אלף, מה שמעיד על קומפקטיות מפחידה . (הזוי איך עדיין נהרסה האקוסטיקה). שימו גג על בלומפילד והוא פשוט מושלם. יש לו את כל החבילה- גם היסטוריה, גם מיקום, עיצוב נקי ועל זמני. בקיצור- צריך גגגגגגגגג. כמה זה כבר יכול לעלות? פרוייקט גיוס המונים פלוס כמה ספונסרים לא יעזור?
  4. נכון הסמל לא שיא היופי (אבל זה חלק מהקסם הנוסטלגי) בנוסף , התכוונתי יותר לאדידס אוריג׳ינל ולכיתוב הישן של וולוו. יש לחולצה הזאת את כל המרכיבים של מדי רטרו. חיפה אולי צריכים להתבייש בעיר שהם מגיעים ממנה(שהיא אחלה עיר בלי האנשים שבתוכה), אבל בכל מה שקשור למדים של הקבוצה, הם כמעט תמיד עשו עבודה טובה.
  5. הבעיה אצלך אחי. זה לא כדור , זה פי טבעת של גמל.
  6. לכל המודאגים לגבי המרחק מהיציע לדשא, אתם מבינים שלא נגעו בטבעת המקורית של היציעים כן?
  7. לא מסוגל להכיל את זה שלא שמו איזה חתיכת גג על הקונסטרוקציה של הקשתות ב7-8. זה מרגיש לי ששבט צופים מיומן יכול לעשות שם גג בשעתיים. כאילו פאק, הכל כבר מוכן , רק להניח חתיכת פלסטיק . עזבו את הרמה הפרקטית של הגג, רק לשם האסתטיקה והסימטריה של המגרש זה כל כך מתבקש.
  8. צריך לזכור שעד לפני 20 שנה , הירקון היה עם וייב של תחנה מרכזית. כיכר אתרים(אשכרה טופ 10 האדמות הכי יקרות בארץ) זה חלק מהשאריות. בכלל פעם אנשים לא רצו לגור מול הים (נראה לי בגלל טכנולוגית הבניה והאלקטרוניקה בבית).
  9. השרשור הזה נכנס להול אוף פיים של הפורום. ליד ציטוטים מבזל ודיאט ספרייט. י
  10. זה נראה לי הגיוני ואפילו מתבקש שקצב העבודה בלילה יהיה כמו ביום. לא זכור לי בית מגורים בקו הראשון שמקיף את בלומפילד. בניגוד לפרוייקטים שנבנים באזורים מאוכלסים הוא מוקף במוסכים. לדוגמה אני לא רואה סיבה למה לא להרכיב את הכיסאות בלילה. עזבו את היעילית מבחינת זמנים. נראה לי זה סיוט לעשות את זה בשמש. ככה גם כל הילדים שמטפסים על הגג בלילה יוכלו לעשות אור עם האייפון.
  11. אני מדמיין פועלים ערבים מציעים למנהל עבודה שם שהם יכולים לעשות לו גג ככה בול בצד השני בעוד 10 אלף שקל. ״יענו בלי שבעלבית ידע. נסע לצ׳לנוב רגע, טיקטק מחר יש גג יא ווארדה״
  12. זה ידוע . טוטנהם הם הקבוצה של היהודים ובגלל שהמנהלים של האן בי איי כמעט תמיד היו יהודים אז הם עשו להם פורום כמחווה. סן אנטוניו ספרס .
  13. מה הקטע של סימפסון ומסע בזמן, יש 1אמת בדבר?
  14. על מה בדיוק האמירה הזאת מתבססת? קיבלת הצעות מחיר מקבלני אצטדיונים? הדבר היחיד שאפשר לומר לטובת העירייה זה שהם שמרו על המבנה והמיקום המקורי של בלומפילד. בגלל זה עוד אנשים מסוגלים ״להכיל״ את ההתעללות של הגג.
  15. תרגע רון , הכל טוב. וכן זכותו להגיד שהקשתות לא מוסיפות לעיצוב של בלומפילד. וכן , אם כבר הרמת כזאת קונסטרוקציה של גג בצורת קשת , אז תשים עוד כמה גרושים לכסות אותו. אני כל יום עובד לי בלומפילד , הקשתות האלה עצומות ונראות ״תלושות מן המבנה המקורי. המחשבה שמפלצת הברזל הזאת חלולה ולא מכסה אפילו רבע אצטדיון היא היא על גבול ההזיה. יש לזה בכלל תקדים?
  16. איזה מגבלות? מדובר ביצור של חולצה לא רכב. ״לדעת או להבין״ , אתה רציני? ואני לא מדבר על מגבלות חוזיות של החברות הגדולות ,כי זה לא המקרה.
  17. הבן אדם פיצץ לי את המח עם הלוגיקה שלו.״בתל אביב יש הרבה אפשריות בילוי תרבותיות לכן הגיוני שהמנוי לבלומפילד יהיה יקר. לא גבר!!!! בדיוק הפוך. ככל שיש יותר מתחרים על הכיס של הבליין התלאביבי כך המחירים צריכים לרדת. (ועזוב שאין קשר באמת קשר מהותי בין הבימה והיכל התרבות לביקוש לבלומפילד)
  18. אנשים צריכים להתעדכן קצת לגבי תיכנון ערים גדולות. ספויילר- תוספת של מקומות חניה באזורים מרכזיים לא משפרת שיט. עדיף שאבעלי רכבים ידעו ״פסיכולוגית״ שאין חניה ולאט לאט פשוט יפסיקו להגיע עם רכב. עוד 1000 מקומות חניה באזור שפוטנציאלית רוצים להגיע אליו בזמן נתון עשרות אלפי רכבים זו תוספת חסרת משמעות כמו נוד בטורנדו.
  19. אחרי שסגרו את שדרות ירושלים אתמול , אני באמת חושב שמי שיגיע עם רכב למשחק בבלומפילד בשנה הקרובה צריך לדאוג שיהיה לו מספיק דלק אוכל ושתיה להמתנה ברכב.
  20. אין הרבה דברים יותר אכזריים מגומיגם בלי גומי.
  21. יכול להיות שבאותו הכסף שעשו את הקשתות הלא קשורות האלה , היה אפשר לעשות גג צנוע בסגנון של טדי? כאילו מה המטרה של הקשתות האלה מלבד תאורה? אם זה אשכרה נעשה מתוך שיקולי ״יופי״ זה חתיכת מחדל. במיוחד כשמכניסים למשוואה את זה שכל שינוי מבני שיעשו לבלומפילד בעתיד יקח לפחות עשור או שניים. מצד רביעי, יכול להיות שלאחר שכמעט כל אצטדיון בעולם יהיה עם גג. בלומפילד ישאר מיוחד. צריך להודות , כשמזג האויר סבבה , ואני מניח שזה בערך 85 אחוז מהזמן (במיוחד בערב) יש סוג של ״ערך״ לשחק תחת כיפת השמיים עם בריזה של ים 2 קמ ממך. אני זוכר משחקים בסמי עופר כשחם , זה הרגיש כמו אולמות מתנ״ס מפעם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.