Jump to content

ben8

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by ben8

1. ומה השמועות אומרות? יש חשוד ספציפי (שלא מוכר לתקשורת) ?
  2. על מה אתה מתבסס כשאתה אומר את זה?
  3. לדעתי התכלת של ביתר בעונה שעברה זה טופ 3 החולצות חוץ הכי יפות בליגה בעשור האחרון.
  4. כיתוב של פומה מעל הסמל. כמו נייקי וינטאג׳. שאל את שלמה שרף, הוא בטוח ידע להסביר לך.
  5. הפומה של אהיינדובן סבבה לגמרי. (חותם עכשיו על כאלה). הדבר היחיד שמרגיז בחברה הזאת זה הריבוי סמלים (2על הכתף) שגורם לה להראות זולה. חלום שלי פומה עם הסמל הישן שלהם ובלי הפומות בצדדים. אבל מדובר במכבי, אז בטוח זה יהיה הפוך ועל גבול המכוער.
  6. חוזז באמצע העונה כשכלום לא הלך, אשכרה החזיק לך את ההתקפה. אומנם הבן אדם מחמיצן כרוני, אבל בכל שאר הדברים היה אחד השחקנים עם הכי הרבה ערך למשחק של מכבי.
  7. שכטר הוא ההוכחה שאנחנו אוהדים מפגרים. הבן אדם חיסל חברתית כבר שני חלוצים זרים במכבי. בזמן שפסיץ ניסה להתאקלם בתחילת העונה, כל הכתבים בצורה מתוזמנת הדליפו כמה המאמן חלש שלא נותן לשכטר לשחק על חשבונו. (מעניין מי המדליף). הבן אדם פגע באיזון הדק שהיה בין מכבי לתקשורת. הבן אדם חירב לנו את ההתקפות הכי חשובות בעונה עם חוסר פירגון מבחיל. (אני מת שמישהו יעשה לקט של זה) ושלא נדבר על ההחמצות ההזויות במוקדמות מול שער ריק (שאחריו בא הסיפסול בליגה). הוא זונת קהל מהזן הכי ירוד, וכמו תמיד , יש לנו בקהל אנשים שרק מחפשים להמליך שחקנים רעילים. איך אומרים- ״תענוג ללבוש אדום״.
  8. עדיף מאוחר מאשר אף פעם. נקווה שנראה שיפור בנושא כבר באלוף האלופים בתחילת העונה.
  9. לא הבנתי למה שנאה צריכה לבוא אחד על חשבון השני. זה לא 0או 1. אפשר גם וגם אבא
  10. ארי שמאעי פעם נחשד שהסניף חגיגת מתחת של קטין,(לכאורה ועוד לכאורה) אני זוכר דרבי גביע ברמת גן נגדם ש90 דקות שרנו ״ארי שמעאי תתבייש הוא בסהכל בן 6״ אצילי הגיע למשחק כשהוא מצפה לגרוע מכל ואני מניח שברגע שהבין שזה מה ששרים לו הוא הרגיש הקלה שאיפשרה לו להכנס למשחק כמו שרצה. אחד המחדלים הגדולים שלנו כקהל.
  11. אנשים ביציע לא רוצים להודות, אבל בכל מה שקשור לאצילי, יצאנו הכי קוקוסינלים ופראיירים שאפשר. במקום לקלל אותו את הקללות הכי ״מוציאות מאיזון״ שיש , אנחנו סוג של עודדנו אותו עם ה- ״אצילי מת״. לדעתי, הבישול שלו נגדנו זה 50 אחוז גולסה ו50 אחוז הקהל.
  12. לחשוב שאם לא היו מבזבזים כסף מיותר על המעטפת ומשאירים את בלומפילד אשכרה פי מאה יותר יפה (עדיין מעלים תמונות באתרים רשמיים של בלומפילד כשהוא עירום עם כל העמודים החשופים) היה נשאר כסף לגגות בכל האצטדיון פלוס עודף למנואלה.
  13. שם ידיים על הראש אחרי הגול מול חיפה. מי שלטובתו יגיד שזו תנועה הגיונית שמעידה על זה שהיה בשוק מהגול. (כמו זהבי עם הגול של פרץ). רק שבניגוד לזהבי שמיד רץ לחבק את דור (מה שמעיד על תגובה אותנטית של שמחה) קהת המשיך ללכת רגיל עם הידיים על הראש. אני אישית חושב שזה סתם. אני לא מאמין ששחקן מקצועני יתבאס משער כזה של קבוצתו. אבל הוידאו באמת נתון לפרשנות.
  14. מכביסט אמיתי לא מוותר על שום משחק. ואם היה מוכר לנו אז הוא לא מכביסט. לומר לאחר מכן- אני רוצה שמכבי תקח וחיפה לא. מבחינתי זה מספיק.
  15. חייבים חייבים להבקיע ראשונים. לתת להם לשחק עם טחינה נוזלת על הברכיים.
  16. לא יודע למה, אבל אני אוהב אותו ומשוכנע שהוא מכביסט מאה על מאה. שמעתי אותו היום ברדיו אומר בלי להתבלבל- ״אני נולדתי במכבי וקבוצה לא מחליפים. הלוואי והם יקחו את האליפות״. מעבר לזה שהבן אדם מגשים את הציונות הכי טהורה שיש (פאקינג לוקח חסות על קבוצה מאחת הערים שהכי סבלו בישראל.היסטורית) תמיד כששואלים אותו על מכבי, הוא מדבר באהבה ואפילו אומר שאם היה לוקח קבוצה אחרת מלבד ק״ש זה רק מכבי. בלי ציניות, לא נראה לי נשאר לבחור הרבה שנים, יהיה נחמד אם יום אחד נעשה לו מחווה.
  17. ״עשו לנו טובה עם בן ביטון״ זה כמו שאיביץ עשה לנו טובה עם ניקוליץ. כמו ג׳ורדי שעשה לנו טובב עם הברזילאים. בעצם זה יותר גרוע -הם לפחות לא שיחקו.
  18. משחק על עונה שלמה 100%. באסה שיונתן ודור לא ישחקו. במיוחד דור שיכול היה להמנע מהצהוב. האינטנסיביות והכושר שלו יחסרו ללא ספק. שורה תחתונה ממצב של 70-30 סיכוי לאליפות לטובתם, ניצחון שלנו והסיכויים מתהפכים. גם 1-0 יוציא מהם את כל האויר. הפסד שלנו וזהו. נגמרה השושלת.
  19. מהרגע הראשון הרגשתי שמרקו מלשין. אהבתי שדפנה לוקחת את המוות כחלק מהחיים (כראוי לניצולת שואה). הדמות של ליאור אשכנזי קצת הזויה. אבל צריך לזכור, הוא משחק כביכול סלב טופ. פרצוף שכולם מכירים ויודעים שהוא מקושר לאליטה הצבאית/תרבותית. והאמת שהרגעים הקומיים איתו ועם מלאכי, הם סבבה לגמרי (וכמובן מייצרות הפוגה מהלחץ הטבעי שהסדרה מייצרת). מוזר שאף אחד לא מעיר (הכוונה לצוות שאיתם) על הדיבור במרוקאית בזמן מלחמה מול אנשים שלא דוברים את השפה. התנהגות לא גברית בעליל. רק היה חסר שכספי היה מדבר ביידש כקונטרה.
  20. אני זוכר שבעונה הראשונה או השנייה של ראייקו הוא קיבל גול ברחבה תוך שהוא מגן על עצמו ומסתובב ומפנה את הגב לכדור (כמו ילד בשכונה) . הזוי. באותו הרגע חשבתי שנפלנו, טעיתי. רוצה לומר, טננבאום (עד היום) הראה שהוא קורץ מהחומר הנכון. תמיד חותר למגע, ואף פעם לא מראה פחד מהכדור. אחלה דניאל.
  21. מישהו יודע למה הורידו איזה 1000 כיסאות משער 8 למעלה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.