Jump to content

ben8

משתמשים רשומים
  • Content Count

10
  • Last visited

Recent Profile Visitors

2,356 profile views
  1. מישהו יודע למה הורידו איזה 1000 כיסאות משער 8 למעלה?
  2. ולגבי עומר, רוב הסגל של שיקגו היה של נגרים ולא היינו שומעים עליהם בחיים אם הם לא היו בשיקגו של מייקל. הרגת אותי עם - סטיב קר הקלעי הכי גדול שהיה. סטיב קר נהנה מההייפ שלו כשחקן עבר רק בגלל ההצלחה בווריוס. אם הוא לא היה מאמן מצליח, מי בכלל היה זוכר אותו. (נראה לי שהוא אמר משהו בסגנון הזה בעצמו אפילו).
  3. אנשים צריכים להבין, גם אם יהיה שחקן שהוא יותר טוב ממנו (אובייקטיבית) הוא עדיין לא יהיה מייקל וכל מה שהוא מייצג. זו מלחמה אבודה. ואחרי כל זה , צריך לזכור דבר אחד, הקושי להשיג בק טו בק בענף כל כך תחרותי עם כלכך הרבה מועדונים והרבה משתנים, הוא עצום. שלא נדבר על 3 ברצף. (לא גולדן ההיסטורית, לא מיאמי של לברון, לא מכבי של פיני ופרקר הצליחו להתקרב לזה) אז לבוא ולעשות את פעמיים. פעמיים!!! איך בכלל אפשר לנהל ויכוח כשיש את הנתון הזה מעל כולם.
  4. הקסם הכי מהותי של בלומפילד זה- כשאדם נכנס לאצטדיון, הוא לא מאמין שהוא מכיל 30 אלף, מה שמעיד על קומפקטיות מפחידה . (הזוי איך עדיין נהרסה האקוסטיקה). שימו גג על בלומפילד והוא פשוט מושלם. יש לו את כל החבילה- גם היסטוריה, גם מיקום, עיצוב נקי ועל זמני. בקיצור- צריך גגגגגגגגג. כמה זה כבר יכול לעלות? פרוייקט גיוס המונים פלוס כמה ספונסרים לא יעזור?
  5. נכון הסמל לא שיא היופי (אבל זה חלק מהקסם הנוסטלגי) בנוסף , התכוונתי יותר לאדידס אוריג׳ינל ולכיתוב הישן של וולוו. יש לחולצה הזאת את כל המרכיבים של מדי רטרו. חיפה אולי צריכים להתבייש בעיר שהם מגיעים ממנה(שהיא אחלה עיר בלי האנשים שבתוכה), אבל בכל מה שקשור למדים של הקבוצה, הם כמעט תמיד עשו עבודה טובה.
  6. הבעיה אצלך אחי. זה לא כדור , זה פי טבעת של גמל.
  7. לכל המודאגים לגבי המרחק מהיציע לדשא, אתם מבינים שלא נגעו בטבעת המקורית של היציעים כן?
  8. לא מסוגל להכיל את זה שלא שמו איזה חתיכת גג על הקונסטרוקציה של הקשתות ב7-8. זה מרגיש לי ששבט צופים מיומן יכול לעשות שם גג בשעתיים. כאילו פאק, הכל כבר מוכן , רק להניח חתיכת פלסטיק . עזבו את הרמה הפרקטית של הגג, רק לשם האסתטיקה והסימטריה של המגרש זה כל כך מתבקש.
  9. צריך לזכור שעד לפני 20 שנה , הירקון היה עם וייב של תחנה מרכזית. כיכר אתרים(אשכרה טופ 10 האדמות הכי יקרות בארץ) זה חלק מהשאריות. בכלל פעם אנשים לא רצו לגור מול הים (נראה לי בגלל טכנולוגית הבניה והאלקטרוניקה בבית).
  10. השרשור הזה נכנס להול אוף פיים של הפורום. ליד ציטוטים מבזל ודיאט ספרייט. י
  11. זה נראה לי הגיוני ואפילו מתבקש שקצב העבודה בלילה יהיה כמו ביום. לא זכור לי בית מגורים בקו הראשון שמקיף את בלומפילד. בניגוד לפרוייקטים שנבנים באזורים מאוכלסים הוא מוקף במוסכים. לדוגמה אני לא רואה סיבה למה לא להרכיב את הכיסאות בלילה. עזבו את היעילית מבחינת זמנים. נראה לי זה סיוט לעשות את זה בשמש. ככה גם כל הילדים שמטפסים על הגג בלילה יוכלו לעשות אור עם האייפון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.