Jump to content

ben8

משתמשים רשומים
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,478 profile views
 1. הוא לא סיפר לאשתו שילדה נפלה בשירותים לפני שמצאו אותה. מדובר בשקר. הוא דיבר עם הבוס שלו (שהיה חבר של משפחת ראדה ואשתו השתתפה בחיפושים) על זה שמחר הוא לא צריך להגיע לעבודה כי מצאו ילדה מתה בשירותים. (הבוס ששמו ג׳נאח טוען שהוא לא אמר לרומן שום דבר על ״ילדה בשירותים״ כי הוא דיבר איתו רק ב7 וחצי) לבסוף, לפי פירוט השיחות של הבוס, הוא דיבר איתו ב9 וחצי מה שמעיד על כך שהוא ידע בוודאות שילדה מתה בשירותי בית הספר (שוב, אשתו השתתפה בחיפושים). הוא טוען שהוא לא הזכיר את המילה ״שירותים״ כי לא ידע שמדובר בשירותים. אני טוען שהסיכוי שלא ידע הוא אפסי. הרי הוא דיבר עם אשתו, היא סיפרה לו על תאיר, היא ניתקה ישר? לא הוסיפה את הפרט ה״שולי״ שמצאו אותה בשירותים? לא נראה לי סביר. ככה שעוד ראיה ״כאילו חזקה ומוכמנת״ היא סתם חרטא של חוקרים ועד שמנסה לעזור יותר מידי. עוד אנקדוטה קטנה, בגלל שהעבודה בבית הספר הופסקה, הבוס של רומן (ג׳נאח) אמר לרומן לבוא לעבוד בבית הפרטי שלו. וגם על הדרך ישמור על הבת שלו ואשתו כי ״יש רוצח שמסתובב בקצרין״.
 2. ומה השמועות אומרות? יש חשוד ספציפי (שלא מוכר לתקשורת) ?
 3. על מה אתה מתבסס כשאתה אומר את זה?
 4. לדעתי התכלת של ביתר בעונה שעברה זה טופ 3 החולצות חוץ הכי יפות בליגה בעשור האחרון.
 5. כיתוב של פומה מעל הסמל. כמו נייקי וינטאג׳. שאל את שלמה שרף, הוא בטוח ידע להסביר לך.
 6. הפומה של אהיינדובן סבבה לגמרי. (חותם עכשיו על כאלה). הדבר היחיד שמרגיז בחברה הזאת זה הריבוי סמלים (2על הכתף) שגורם לה להראות זולה. חלום שלי פומה עם הסמל הישן שלהם ובלי הפומות בצדדים. אבל מדובר במכבי, אז בטוח זה יהיה הפוך ועל גבול המכוער.
 7. חוזז באמצע העונה כשכלום לא הלך, אשכרה החזיק לך את ההתקפה. אומנם הבן אדם מחמיצן כרוני, אבל בכל שאר הדברים היה אחד השחקנים עם הכי הרבה ערך למשחק של מכבי.
 8. שכטר הוא ההוכחה שאנחנו אוהדים מפגרים. הבן אדם חיסל חברתית כבר שני חלוצים זרים במכבי. בזמן שפסיץ ניסה להתאקלם בתחילת העונה, כל הכתבים בצורה מתוזמנת הדליפו כמה המאמן חלש שלא נותן לשכטר לשחק על חשבונו. (מעניין מי המדליף). הבן אדם פגע באיזון הדק שהיה בין מכבי לתקשורת. הבן אדם חירב לנו את ההתקפות הכי חשובות בעונה עם חוסר פירגון מבחיל. (אני מת שמישהו יעשה לקט של זה) ושלא נדבר על ההחמצות ההזויות במוקדמות מול שער ריק (שאחריו בא הסיפסול בליגה). הוא זונת קהל מהזן הכי ירוד, וכמו תמיד , יש לנו בקהל אנשים שרק מחפשים להמליך שחקנים רעילים. איך אומרים- ״תענוג ללבוש אדום״.
 9. עדיף מאוחר מאשר אף פעם. נקווה שנראה שיפור בנושא כבר באלוף האלופים בתחילת העונה.
 10. לא הבנתי למה שנאה צריכה לבוא אחד על חשבון השני. זה לא 0או 1. אפשר גם וגם אבא
 11. ארי שמאעי פעם נחשד שהסניף חגיגת מתחת של קטין,(לכאורה ועוד לכאורה) אני זוכר דרבי גביע ברמת גן נגדם ש90 דקות שרנו ״ארי שמעאי תתבייש הוא בסהכל בן 6״ אצילי הגיע למשחק כשהוא מצפה לגרוע מכל ואני מניח שברגע שהבין שזה מה ששרים לו הוא הרגיש הקלה שאיפשרה לו להכנס למשחק כמו שרצה. אחד המחדלים הגדולים שלנו כקהל.
 12. אנשים ביציע לא רוצים להודות, אבל בכל מה שקשור לאצילי, יצאנו הכי קוקוסינלים ופראיירים שאפשר. במקום לקלל אותו את הקללות הכי ״מוציאות מאיזון״ שיש , אנחנו סוג של עודדנו אותו עם ה- ״אצילי מת״. לדעתי, הבישול שלו נגדנו זה 50 אחוז גולסה ו50 אחוז הקהל.
 13. לחשוב שאם לא היו מבזבזים כסף מיותר על המעטפת ומשאירים את בלומפילד אשכרה פי מאה יותר יפה (עדיין מעלים תמונות באתרים רשמיים של בלומפילד כשהוא עירום עם כל העמודים החשופים) היה נשאר כסף לגגות בכל האצטדיון פלוס עודף למנואלה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.