Jump to content

ben8

משתמשים רשומים
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,535 profile views
 1. ben8

  שרופים

  סדרה שבקלות יכולה להפוך לקאלט. ד״א הכותב של הסדרה זה איציק שאשו מבלייזר/ ציון 3 שאתמול היה להם את הפרק הכי מצחיק ששמעתי בחיים.
 2. בעיה שהייתה גם בבלומפילד הישן. נראה לי שזה פחות בגלל האקוסטיקה ויותר בגלל האופי הדפוק של הקהל הרחב. אנשים שרים מהר כאילו מישהו רודף אחריהם ואחרי שני משפטים כבר אין להם אויר. הארגון עושה מה שהוא יכול (ולדעתי הוא צריך להמשיך להתעקש עד שהקהל הרחב ילמד) ושר בקצב איטי, הגיוני (וגם הכי מרגש). הגברה בטוח תעזור, אבל גם העלאת המודעות לקהל הרחב יכולה לעזור.
 3. ספר את זה לשער 5 כשהוא יהיה סולד אאוט נגד ביתר. דמגוג.
 4. יש פה 4 וחצי קבוצות שמביאות קהל למשחקים והוא רוצה לסגור אחת. מה שבטוח, כדורגל אתה לא אוהב.
 5. על הנייר הרכב של ייני/בלטקסה ונחמיאס בלמים סאבו וגרלדש קישור של גלזר גולסה קניקובסקי חוזז/גררו הזר אכזר החדש על הקוים פריצה בחוד האמת, אם היו עושים מחנה אימונים ביחד- מדובר בהרכב דיי מפחיד (ועם ספסל יותר מסביר)
 6. ענק ענק ענק. אשכרה כל משפט ראוי לקעקוע על הגב.
 7. אם ג׳ורדי היה במכבי, אבו פאני היה צריך להחליף מספר טלפון.
 8. מאיפה הנתונים האלה?? שכטר הרויח חצי. ואל תשווה את עידן הקורונה לפוסט קורונה.
 9. לגבי החישוב. צודק טעות שלי. לגבי כל השאר, ברור שהאלטרנטיבה לא להחתים בכלל היא הכי גרועה. אבל אתה צריך להבין שהמשמעות של חוזה ארוך זה סיכון לארגון ולא לשחקן. הרי הוא יכול היה להפצע באימון הראשון של אחרי החתימה ואז עדיין היינו משלמים לו 300 אלף כפול 5 שנים. למה כשזה הפוך, אין לנו זכות להתלונן מבחינתך? ושוב, יש פה שחקנים שישבו על חוזים שהם במקרה הטוב שליש ממה שיוני הרויח ועדיין הם יצאו לאירופה בסכום גבוה יותר. שחקן שמקבל טופ שכר ישראלי בליגה לא יכול לדרוש שישחררו אותו תמורת 1.2 ועוד לליגה שניה. אתה באמת לא יכול להסכים איתי על זה?
 10. אתה רואה את זה בצורה שטחית. אתה יודע מה המשמעות של חוזה ל5 שנים??? שזה חוזה ל5 שנים!. אתה רוצה לצאת, תן לארגון שהאמין בך ושילם לך את מה שרצית, את הכבוד המינימלי. אל תנהל מו״מ עם הארגון באינסטגרם. ואם אתה מכביסט אמיתי, תדע שהקבוצה צריכה אותך. היא לא נערכה לעזיבה שלך. (יש עוד לפחות עונה וחצי לזה). ובמיוחד כשאתה יודע שמכבי היא הקבוצה הכי ג׳נטלמנית כלפי השחקנים בהיסטוריה של הליגה. (לא סיסמה, זו האמת). ואז מה אתה עושה, מקבל הצעה מקבוצה שלא שיחקה בליגה ראשונה איזה 30 שנה ואתה זורק הכל במשבה שישכחו את זה בעתיד כשתרצה לחזור. אני באמת מקווה שמכבי לא תחזיר שחקנים שפעלו כמוהו. אין לנו שם עתיד כלכלי ואין טעם להשקיע בנוער אם שחקנים יפעלו כמו שיוני פעל.
 11. פי 2.5 הרויח 300 ורצה לצאת תמורת 1.2 אל תשכח שאם הוא לא היה מעונין לחתום על חוזה חדש אז הוא לא היה רואה הרכב ובעצם לוקח סיכון לסיים את העונה כשאין לו הצעות ואין לו חוזה. וזה לפני שנזכיר את האפשרות להפצע ובעצם להפסיד כמעט הכל. מה שהוא עשה זה להבטיח לעצמו רווחה כלכלית לעוד 5 שנים מבלי לשלם את העלות של זה. תהיה בטוח שאם מכבי הייתה יודעת שבזמן שהוא חותם איתה על 5 שנים הוא מתכנן תוך עונה וחצי לברוח לליגה שניה בארופה לא משנה מה, הוא הייתה פועלת אחרת.
 12. עוד דבר, אין דין שחקן שמשחק בקקי כשיש לו עוד חצי עונה או עונה לחוזה. היה לו עוד פאקינג 3 עונות לתת. המו״מ עליו היה צריך להתחיל לפחות עוד עונה וחצי. מאיפה הבושה להכריח את הארגון לשחרר אותך כשהחוזה הוא כלכך טרי.
 13. חתם על חוזה של 270 אלף לפני בונוסים.
 14. וכל מה שכתבי מתייחס לכך שהוא שוחרר לליגה שניה לקבוצה שרוב הסיכויים לא תעלה. אם היה מקבל הצעה מקבוצה סבירה מאחת מהליגות הגדולות, עוד היה אפשר לנסות להבין. אבל הצעות כאלה, יש לשחקנים בכל עונה. ואם מדובר על השכר שלו, מה הוא לא ידע לפני שנה וחצי(כשחתם) שהוא יודע עכשיו?
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.