Jump to content

Maximus

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Maximus

1. שונא אותם לפני הפועל בפער עצום. הפועל יותר מעוררי רחמים. הקהל שלהם חסר מודעות לחלוטין וקנאי.
  2. טב"ח שובר שיוויון בליגה הזאת בפער. אם יש אפשרות להביא זה אז מביאים ולא מעניין על חשבון מי.
  3. אתה טועה. רוב מצביעי הליכוד מצביעים מהלב. "כל חיי הייתי ליכוד אז אצביע ליכוד". איך אחד אמר? גם אם טיבי יעמוד בראש המפלגה יצביעו ליכוד.
  4. דסה שחקן פציע והאינטנסיביות בהולנד, שגדולה פי כמה מונים מכאן, תהיה בעוכריו לדעתי. תוך שנה-שנתיים חוזר לארץ.
  5. ומחפש אחת שעברה את שלב המשחקים ויודעת להשתמש באותיות אית"ן.
  6. טיעון? תלמד עברית. ציינתי עובדה.
  7. מאז ומתמיד כמות חובשי הכיפה שראיתי שמגיעה למשחקים בימי חול (מאז שנת 93-94 שאני במגרשים) אפסית עד לא קיימת. מי שמתלונן הם אלה שבאים למשחק פעם בעונה. לא להתרגש. כדורגל רק בשבת.
  8. כמות מביכה של קהל באר שבעי בטדי. גם הקהל של בית"ר מוכיח שלא מסוגל למלא את טדי.
  9. מה ראיתם מג'ראלדש אין לי מושג. למסור אחורה כל הזמן גם אני יודע.
  10. ממש ככה. כדורגל יוצא מהכלל של סיטי.
  11. איזה זכרון קצר יש לאוהדי כדורגל (ישראלי במיוחד).
  12. בית הנייר כיפית מאוד לצפייה. לא כל סדרה צריכה להיות יצירת מופת כדי להנות ממנה.
  13. אני מדבר על אופן המחאה לא על המהות.
  14. כמובן שעדיין לא השיגו הכל אבל הם בהחלט בדרך לשם. גם אם ייקח עוד קצת זמן. זה עניין שבתודעה. פעם לצאת מהארון הייתה בושה גדולה והיום הפך לדבר מקובל. עצם העניין שזה נהיה בנורמה, עניין שבשגרה וכבר לא מעורר פליאה הוא בפניו הישג ענק. גם ההתגייסות עבורם, מצעדי הענק וכו' הם כתוצאה מהפצת אהבה נטו ולא שנאה.
  15. יעשו בשכל מובילי מחאה שונים, ולא משנה צבע עורם, דתם או דעתם הפוליטית, כשיראו איך הקהילה הגאה מתנהגת, מתנהלת, מוחה ומפיצה אהבה. מוגש כחומר למחשבה.
  16. נראה שוער מהמרגשים שידענו. בהצלחה!
  17. אייל סגל מנהל את נתניה בצורה יוצאת מהכלל.
  18. ראיתי. מרתק ומרגיז.
  19. שטויות במיץ. מי שהצביע כחלון לא יצביע לליכוד(מעטים אולי). כחלון הוא בלוף ושקרן שרימה את בוחריו ואין סיכוי שיצביעו לאפס הזה שוב. ביבי איבד המון נקודות (וגם מנדטים לדעתי) במערכה הזאת. הוא כבר לא מצטייר כקוסם, אלא ככזה שטובתו האישית לפני המדינה. יהיה ציבור רחב מאוד שיגיד "נמאס לנו" ולא יצביע לו הפעם. גם העניין עם החסינות ופסקת ההגברות יהדהד חזק בבחירות האלה ויגרום לביבי נזק גדול.
  20. ב"ש מתעסקת בעשן, ביונים. מכבי ת"א באה לעבודה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.