Jump to content

Maximus

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Maximus

1. המכביזם לא מת וגם אף פעם לא ימות. הוא נמצא כעת בקומה עמוקה. צריך רוח חדשה שתעיר אותו לחיים ולמה שהיה פעם. אולי זה ייקח זמן, אבל בסופו של דבר הוא יתעורר ויחזור לעצמו! למי ששכח המכביזם קיים באגודת מכבי (כדורסל, כדורעף), בכדורגל כרגע לא.
  2. אם היית חושב טיפה היית מבין שהמסקנה שלך מוטעית מהיסוד. רצו להביא את עובד/חיימוביץ'/אסולין - מי לא רצה? מיסטר אלי כהן. אפילו את רודי חדד הוא לא רצה. הוא הביא את יפרח ואת אביב חדד וגם את יבריץ' (לפחות פה עושה רושם שהוא פגע, למרות שאת הקרדיט אני נוטה לתת לשורה). הוא בנה את הקבוצה וכל האחריות עליו. ואם היה מצב ש"הנחיתו" עליו איזה שחקן הוא היה צריך להגיד "עד כאן" ולקום וללכת. הקבוצה התחילה את האימונים לפני כולם, לנו היה הכי הרבה זמן להתכונן, לעבוד ולתרגל, לראות שחקנים ולבחון אותם. שנה שעברה הייתה העונה הכי גרועה בהיסטוריה, קל מאוד ל"הצליח" בעונה כזאת. לא יודע אם אתה יודע, אבל סיימנו מקום 3! זה הצלחה? כשלון. בנה קבוצה? תעשה לי טובה. שבונים קבוצה לא מחליפים חצי קבוצה ומביאים שחקנים חדשים. מכבי צריכה מאמן עם סמכות, ששחקנים ישחקו בשבילו ויאהבו אותו. ושום מילה על ההנהלה.
  3. בתקופה של קלינגר לפחות נלחמו על המגרש. היום חוץ מנמני לאף אחד לא איכפת.
  4. עם כל הכבוד, מעבר לבלאגן שיש כרגע, האשם העיקרי למצב היום זה אלי כהן. רוני מאנה לא משחק על הדשא ובטח לא מתרגל יציאה לנבדל באימונים. מה שקורה מחוץ למגרש לא אמור להשפיע על מה שקורה על כר הדשא! אלי כהן לא רצה להביא את חיימוביץ', אפילו את רודי חדד ואסולין הוא לא רצה (על עובד אני לא מדבר), העדיף נגר וחוטב עצים בדמותם של אביב חדד ועוז יפרח. ואל תבלבלו לי בביצים שנמני אחראי על הרכש, כי נמני אמנם הביא את רומן ואת דודו ביטון אבל בטח שלא את יפרח. ראית שנפצע בלם? תביא מחליף! שני בלמים נפצעים ולא מביא אפילו מחליף אחד? מאמן טירון היה מביא. מבטיח לכם שזה לא היה קורה לשום, שרף, גוטמן ואפילו לא לקלינגר (בקצב הזה אני יתחיל להתגעגע...). אלי כהן סמרטוט, פחדן ומזליסט, ששנה שעברה "הצליח" רק בגלל שהליגה הייתה חלשה מאי פעם. מה הוא עשה לעזאזל בקיץ האחרון?!
  5. כמו שאנחנו נראים אנחנו מועמדים לגיטימיים לירידה. ממש ככה.
  6. הפרישה לא עשתה לו טוב אני זוכר שהוא אמר שאחד הראיונות פעם : "סוף סוף אני יכול לאכול ג'אנק, שווארמה נוטפת שומן", או משהו כזה...למה לא בכיף שיהיה לו.
  7. רן בן שמעון אופציה מעולה. למרות שנותיו המעטות כמאמן הוא זכה להצלחות מרשימות (אליפות עם הנוער, העלה את קרית שמונה ליגה), תוך כך שהקבוצות שאימן משחקות כדורגל התקפי ויפה לעין. בנאדם טוב ואמיתי שרעב להצלחה. הייתי הולך עליו, מגיע לו הזדמנות.
  8. לא ידעתי שמחלקים ציונים כבר עכשיו... חכו קצת עם העריפת ראשים, זה לא מוסיף כרגע לאף אחד, להיפך - רק עושה יותר נזק. אין ספק שהמצב לא מזהיר בלשון המעטה, אבל תנו קצת שקט. כל יום נושא חדש על "הוא ככה והוא ככה", "הוא נכשל והוא אפס". די, קצת שקט!
  9. כישרון אין ספק שיש, כישרון גדול אפילו. כרגע הוא "רך" מידי. יותר רוע במשחק לא יזיק לו, אפילו הכרחי, במיוחד בתפקיד אותו הוא ממלא שאמור להרוס התקפות יריב. מה שכן - יש לו הבנת משחק לא רעה בכלל לשחקן צעיר ואני מאמין שעם הזמן הוא רק ישתפר בהיבט הזה. קשה לי לבוא אליו בטעות כרגע, כי בכל זאת מדובר בשחקן צעיר ולא מנוסה. חייב לידו שחקן מנוסה ואגרסיבי שישלים את מה שחסר לשרן כרגע, כי אחרת האמצע שלנו פשוט לא מפחיד ולא מאיים.
  10. שנה הבא הצריך להביא את משה ביטון! כרגע החלוץ הכי טוב בליגה...צעיר, טכניקה מעולה ולא שחצן! מכבי רצו אותו השנה אבל בני יהודה לא שיחררו אותו... משה ביטון למכבי
  11. אפשר לראות בבירור שידה של ההתאחדות במשחק הזה! הם רצו לזיין את מכבי אחרי השבוע שמכבי השמיצו אותם על כל העברת ביתיות וכל זה...ואחרי האירועים לפני הדרבי! אם אחרי משחק כזה לא מעיפים את השופט הזה לקיבינימט אז אפשר לסגור את העלאק התאחדות לכדורגל שהיום ניתנה הוכחה רשמית - היא מושחתת! הכל הרי במדינה הזאת מושחת, אז למה שבהתאחדות לא תיהיה שחיתות וקומבינות? אנחנו הרי במדינת הקומבינות, מדינה של גועל נפש שאפילו את המעט שמחה שאנחנו יכולים לקבל, קצת ספורט אי אפשר לקבל - כי הכל כאן רקוב!
  12. אנשים "חכמים" כותבים עכשיו טורים וחושבים שהם מבינים גדולים הם שוכחים שעוד לא שוחק משחק ליגה אחד אפילו ומכבי אפילו לא בהרכב החזק שלה! אני רק רוצה לראות מה יהיה לאותם אנשים להגיד בסוף העונה אם ניקח אליפות (אנחנו ניקח!), דאבל או טרבל... הרבה אנשים יאכלו את הכובע בסוף העונה ותזכרו את זה...! בינתיים תנו להם להיות חכמים גדולים עכשיו, בסוף העונה הם יהיו טיפשים גדולים
  13. אנשים "חכמים" כותבים עכשיו טורים וחושבים שהם מבינים גדולים הם שוכחים שעוד לא שוחק משחק ליגה אחד אפילו ומכבי אפילו לא בהרכב החזק שלה! אני רק רוצה לראות מה יהיה לאותם אנשים להגיד בסוף העונה אם ניקח אליפות (אנחנו ניקח!), דאבל או טרבל... הרבה אנשים יאכלו את הכובע בסוף העונה ותזכרו את זה...!
  14. הנה החכמים יצאו מהחורים... למשחק רשמי ראשון באמת מכבי שיחקה טוב מאוד, אפילו הפתיעה אותי קצת לטובה! הקפריסאים בעטו פעם אחת והבקיעו לעומת זאת אנחנו שלטו לאורך כל המשחק בבית אנחנו עוברים אותם! אנחנו בשתי רמות יותר טובים מהם+אבי נמני
  15. אנשים פה ראו כדורגל העונה?! פרדיננד היה מושעה כל העונה כמעט בגלל הפרשה שהוא לא בא לבדיקת סמים אז איך הוא יכול בכלל להיות מועמד? הנה הנבחרת שלי : שוער : דידה מגן ימני : בלטי מגן שמאלי : אשלי קול בלמים : טרי , פויול קשרים : רונאלדיניו, לאמפרד, קאקא, ג'רארד חלוצים : אטו, יש לי התלבטות בין אמבמבה לשבצ'נקו
  16. אני מרעננה... אני מעוניין- כמה יעלה בערך הסיפור
  17. עזבו אותכם שטויות...יוסטון אימפריה! יוסטון
  18. לא מאמין שאופיר חיים יסכים לרדת ליגה... מה שכן, אילוז שחקן מצוין...שיבוא!
  19. וואלה? אז למה אתה בא שיש לך עכשיו שחקן ערבי בקבוצה? (אבו-סיאם אם שחכת) נראה לי אתה תתקבל בברכה ביציע המזרחי בטדי, שם מקומם של מרבית הגזענים בכדורגל שלנו...
  20. הלוואי יביאו את עבאס סואן...שחקן מצוין עם בעיטות אדירות וקשר אחורי מעולה תומר בן יוסף בלם מצוין שלפני הפציעה היה בנבחרת וניבאו לו עתיד מזהיר... עידן מליחי שחקן טוב שנלחם על כל כדור אבל סואן עדיף עליו לדעתי... על ג'ובאני רוסו אין צורך להרחיב...בין הזרים הטובים ששיחקו בארץ והשני ליעקובו אולי, רק אני בספק אם הוא יבוא למכבי כי כל עוד חיפה תרצה אותו הוא אצלה בטוח... עומרי אפק? אין ספק שהוא בין הישראלים הבכירים כיום אבל השאלה איזה תפקיד מייעדים לו במכבי...הוא הרי קשר ימני ושם יש לנו את לירן כהן המצוין שעם עוד קצת שפשוף יעלה על אפק מבחינת היכולת... לגבי ליאור אסולין, חלוץ מצוין לליגה שלנו, מהיר, כובש ולוחץ מצוין על הגנת היריב, אך אם כבר להביא חלוץ ישראלי ברמה הייתי רוצה לראות את פיני בלילי במכבי- ללא ספק החלוץ הישראלי הכי טוב שמכבי יכולה להביא! ועוד משהו קטן- מספיק עם הגזענות הזאת!
  21. למה אבי נמני היה חייב לפתוח בדיוק?! בגלל שאתם אוהבים אותו? מה לעשות, אבי לא בכושר טוב כרגע...עומר גולן לעומת זאת בכושר טוב מאוד וכובש בליגה מה שגם הוא עושה יותר עבודה במגרש מאבי... ההרכב של גרנט בסדר גמור!
  22. מה השתנה אתה שואל? בוא נראה! בעונת האליפות שטראובר עמד בין הקורות ונתן עונה מעולה, היה השוער הטוב בליגה!...הביא לנו לא מעט נקודות, ונכון לעכשיו השוערים שלנו איבדו יותר נקודות מאשר הביאו! נעבור לחוליית ההגנה : שני שינויים משמעותיים הם צמד הבלמים המצויינים שהיו בעונת האליפות אינם! גדי ברומר וטל בן חיים היו עמוד הטווח של ההגנה באותה תקופה ואם אני לא טועה הייתה לנו את ההגנה הטובה בליגה... בחוליית הקישור וההתקפה: שחקנים שעזבו: אבי נמני, טל בנין, רודריגו, תורג'מן, עובד... אפשר להגיד שחצי הרכב אם לא יותר השתנה מאז! שחקנים שהיו שחקנים מרכזיים וחשובים במערך הקבוצה עזבו ולא הובאו במקומם תחליפים הולמים אלא להיפך...וזאת למעשה הסיבה לאיך שאנחנו נראי היום!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.