Jump to content

oribalulu

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. חברים, ביום חמישי יש לנו משחק קשה מאוד וכמובן חשוב. ההגרלה זימנה את המשחק הראשון אצלנו וכמובן שזה פחות טוב ועדיף לארח את המשחק השני והקובע, אבל זה מה שיש ועם זה צריך לנצח! בקיצור, מה שאני רוצה להגיד זה שביום חמישי אנחנו צריכים להתאחד סביב הקבוצה ולתת לה עידוד מסיבי 90 דקות! כולל שער 2, כולל שער 13, שער 8, שער 7 כולם כולל כולם ילדים ומבוגרים כאחד. גם אני כבר פחות מעודד מבעבר, אבל ביום חמישי בלי תירוצים כולם מעודדים. אני רוצה שהשחקנים של פנא עולים לחימום ירעדו להם הביצים מהפחד!!! להלחיץ אותם. קהל יכול לבוא בכל כמות אבל זאת לא הכמות זה האיכות והאיכות זה אומר לעודד!!! לתשומת לבכם! תודה. צהוב עולה
  2. מאז הניצחון הגדול על הקבוצה העלובה מבוסניה.. אני רואה המון אוהדים מתחילים לקשקש ולדבר יותר מידי.. ושואל את עצמי למה??.. מזה נותן? למה אנחנו לא יודעים לבוא קטנים ולצאת גדולים?.. למה אנחנו חייבים אחרי כל משחק טוב לשבח את כל העולם ולהצהיר שאנחנו הכי טובים ושמפסידים אז הכל מתהפך.. אני לא בא לאף אחד פה בטענות גם אני כזה לפעמים.. אבל דעה שלי בואו נשאר צנועים יש לנו קבוצה צעירה וטובה עם פוטנציאל אדיר ... בואו נבוא קטנים ונצא גדולים. חשבתי הרבה לפני שכתבתי את זה אבל מה ששכנע אותי סופית לרשום את זה היה הכתבה של סאבו שיצא שם בכל מיני הצהרות!! אני חושב שזה לא טוב... לתשומת ליבם של כל אוהדי מכבי כולל שלי כמובן.. אשמח לשמוע את דעתכם יכול להיות שאני טועה!!.. צהוב עולה ויאלה מכבי שבוע טוב
  3. רבותיי אנחנו הקהל הכח הגדול של הקבוצה..אין שום סיבה בעולם לשחק בלבן.. גם במשחקי חוץ נגד נתניה בית"ר אפשר לשחק בכחול.. אבל לא לבן!!! מכבי זה צהוב אחרי זה כחול.. לבן לא קשור לבן זה הפועל!!!!!!!!!!!!!!
  4. חברים תגידו מה שאתם רוצים ... אותי זה מגעיל!!! אין שום סיבה בעולם שמשחק אחרי משחק השחקנים יעלו עם התלבושות הלבנות האלה.. למה??.. כי איזה אידיוט אמר שזה מביא מזל.. חרטא.. בשני המשחקים היחידים השנה שמכבי שיחקו טוב זה היה עם הצהוב.. וזה היה נגד אולימפיאקוס ונגד סכנין שלא יספרו סיפורים.. אין שום סיבה לשחק בלבן אנחנו מכבי ת"א אנחנו צהובים!!!.. אחרי אתמול אני מקווה שעכשיו אין עדיין איזה אידיוט שחושב שהלבן מביא מזל.. שבוע טוב וצהוב (לא לבן)
  5. חחח אין כזה דבר צוות מקצועי.. יש את נמני והוא קובע הכל כל השאר סתם בובות..!! אז רבותי תלונות וביקורות הוא הכתובת ולא "הצוות המקצועי"
  6. אם כל שבוע מחליפים חצי הרכב?? איך בידיוק הקבוצה תתחבר?
  7. זה לא רק קלמי.. עוד הרבה שחקנים לא פוגעים. אולי סבן לא... אבל כל השחקנים שמשחקים במכבי הם שחקנים טובים שהוכיחו את עצמם... פשוט במכבי לא פוגעים .. אולי לא רק השחקנים אשמים.. אולי יש משהו אצלנו בקהל שגורם להם להראות ככה.. אולי הצוות המקצועי.. כל חודש להחליף את כל הקבוצה זה לא פיתרון.. וזה לא יוביל לשום מקום..
  8. חברים.. אולי תתחילו לעודד את מכבי תלבשו חולצות וצעיפים של מכבי ת"א!!!! ולא של כל מיני אירגונים... בכל היציע אין אפילו דגל אחד עם סמל של מכבי.. הכל UM 12P וכל הדברים האלה לא מתאים
  9. אבי נמני הורס את מכבי!! כמה דרבים עוד נפסיד כדיי להבין זאת?
  10. חברים בואו נרים את הכפפה וננסה לעשות משהו זה באמת לא בסדר בואו נשלח מכתב.. לא יודע מה.. חייבים יהיה לבטל לנו את הרדיוס או לחילופין לתת לחיפה גם רדיוס
  11. העונש הוא מבאס רצח.. אבל שמתי לב שבזמן האחרון זה נהיה טרנד לקלל לנהום ולזרוק על כל שחקן יריב שבא להרים קרן מכל הבא ליד... לא יכול להיות שאדם יקר כמו מיצ' יצטרך לשלם כל שבוע עוד 30 או 40 אלף שקל בגלל ההתנהגות המפגרת הזאת.. כמה חשבת שיוותרו לנו??
  12. חבר'ה יש לנו על הקבוצה קללה.. חייבים לעשות משהו.. מי שמאמין שיצטרף.. אני יודע שחלק יצחקו או שזה ישמע להם מוזר אבל אני בטוח שזה יעזור עוד אין תאריך.. אבל אני מתכנן תןדה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.