Jump to content

שגיב קסטן

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

1. שרן ועטר המצטיינים של מכבי בתקופה האחרונה. כל הכבוד לשרן באמת,כנראה מצא את התפקיד הטוב ביותר בשבילו=] רק שימשיך ככה,ושנה הבאה לא נצטרך לחפש בלם.
  2. מזל טוב אח יקר שלי עד 120,הרבה בריאות אושר שמחה והצלחה.. אוהב אותך.
  3. נדב,הרבה מזל טוב.. אתה בן אדם טוב תאמין לי(ממה שיצא לי להכיר) הרבה בריאות,אושר,שמחה והצלחה
  4. לא,אבל גם אם מנצ'סטר תהיה בתחתית הליגה האנגלית ותציג כדורגל של מכבי ת"א אני אמשיך לאהוד אותה. זה ההבדל. נמרוד דניאלי.
  5. איזה אומן יאללללהההההההה!! הצייר הבא של השחקן חחחח
  6. מישהו יודע מה קורה עם איגור טומאסיץ? פצוע או סתם נימני לא משתף אותו?
  7. נמרוד אח שלי היקר,מזל טוב עד 120.. אתה יודע כמה שאתה בן אדם חשוב עבורי. אני כל כך שמח על זה שהכרתי אותך,עברה שנה וחצי מאז שהכרנו.. ואני שמח כל יום מחדש שאני מכיר אותך.. תמיד היית לצידי כשהייתי צריך עזרה ובכל מצב.. תמיד ידעת להגיד איפה יש טעויות ואיפה אני צודק.. תמיד ידעת מתי להיות חסר טאקט ומתי להתחשב בתכלס? אתה בן אדם גדול עם לב זהב,נשמה,אכפתיות,נתינה,עזרה,תרומה. גם כשהייתי התימני או נער המים ידעתי שאתה בן אדם תותח. בקיצר מה שנשאר לי לאחל לך זה הרבה בריאות(זה חסר לך עכשיו)אושר,עושר,שמחה,שלא תפסיק לחייך,הצלחה בלימודים.. מצטער על החפירה אחי אבל הכל מאהבה!!
  8. מספר 15 של מכבי שיחק ממש טוב.. ונתן גם בישול..
  9. מי יכול בבקשה להביא לי את הסרטון של הדרבי הזה? אני מאוד אשמח.. תודה
  10. בשנת 2001\2000.. בדרבי שהתקיים.. יש לי התערבות עם חבר שמני לבש חולצה מספר 13. נכון או לא נכון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.