Jump to content

Replay

משתמשים רשומים
    173
  • Last visited

Everything posted by Replay

1. לתת לאושרי דוידה ולמלדה לשחק כל משחק במקום כל מיני עייפים וזה שלנו בטוח
  2. וידאר זה אהבה בלב, עד היום אני מתחרט שלא קניתי חולצה שלו (או ניסיתי להשיג ממנו) מפתיע אותי שהוא הזכיר דווקא את הגול 13 שניות אחרי חיפה ולא גול אחר נגד חיפה שהוא קירקס את שקל קינן באחד הגולים היותר מופלאים שלו.
  3. אני גם זוכר שהוא קירקס את ההגנה שלנו בזמנו, תמצא לי לינק לזה פליז
  4. מסכים איתך, הוא מקבל חבילת פיצויים יפה כל חודש מהכוכב, אין לו סיבה לבוא. רק לנבחרת הוא ילך. ואחלה תרגיל עשית כאן, פתחת נושא ברק בכר רשמי ובגוף ההודעה כתבת שהוא בכלל לא יבוא. אתה חייב לסגור את הרוכסן.
  5. תוסף מקום, הודעה תימסר בהמשך (אם בכלל)
  6. ואללה שיחוק שהבאנו אותו, הוא יכול להיות פה 4 שנים בכיף או עד סוף הקריירה מי זוכר אם כבש נגדנו? אני זוכר במעומעם גול שלו נגדנו, יש מצב במדי נתניה?
  7. לא נראה לי לעניין לעוות את שם המשפחה שלו, בעיקר אחרי שהסרטון וולקאם הוא הדגיש איך לבטא נכון את השם משפחה
  8. עם קין היית במקום 1 עם 10 97 אחוזי הצלחה הנקודה שלי שלהחליף מאמן עכשיו לא יתן כלום, גם ככה ההנהלה רוצה את בכר שכרגע זה חידה ולא בטוח שהוא יגיע בכלל אז יפטרו את קין ואת מי יביאו? ברק יצחקי? יש לנו סגל של 30 שחקנים שלא פחות טוב מסגלים אחרים של הקבוצות שנאבקות איתנו על האליפות, כרגע ה-11 שרצים לא פוגעים, בוא נחליף ל-11 אחרים
  9. אם מפטרים את קין אפשר לשכוח מלקחת אליפות. בחיים לא הביאו מאמן באמצע העונה שלקח אליפות, אפילו אם הפער קטן והוא קטן. הפיתרון היחיד שיש לרובי קין כדי להציל את עצמו התחת זה להסתכל רגע על 30 השחקנים שיש בסגל ולייצר הרכב של 11 שחקנים חדשים, בינהם שמות כמו דוידה יונס מלדה אדו ויונתן כהן ועדן קארצב והג'ינג'י (שמזכיר לי את ד.גלזר) ולתת להם לרוץ. ובמקביל לתת לשמות אחרים בהרכב שהיו באנקרים לנוח קצת חלקם בספסל חלקם ביציע (רובם ביציע) אין לרובי קין ולאף אחד מהשחקנים שהזכרתי למעלה מה להפסיד כאן.
  10. אם כבר נמאס: נמאס מהמוזיקה אחרי ששמים גול, תנו לקהל לשאוג בלי המנגינה המעצבנת הזאת ועוד נמאס אחד: כששרים בלב יש רק קבוצה אחת איכשהו זה תמיד נופל על האות ברמקולים של המנהלת או דיבורי סרק של הכרוז, גם זה נמאס צריך לקצר את השיר או למצוא לזה טיימינג אחר.
  11. על איזה מהלך אתם מדברים תנו דקה מדוייקת לראות את זה בטלויזיה
  12. הרכב ביזיוני שמראה שלמאמן אין מושג דוידה בספסל? תורג'מן על הדשא?
  13. איך בכלל אפשר להגיד דבר כזה כשמדובר בסגל הנוכחי שיש לנו ומדובר במשחק נוק אאוט שהכל יכול להיות בו. ראינו מה קרה עם איביץ' נגד א.א.פ המשחק המקולל ההוא. לדעתי הוא לא התכוון להחמיא להגנה שלו אלא יותר לחדד כמה *אנחנו* היינו חלשים התקפית
  14. ואללה לא חושב שזה נס, אתה כותב שלא היה חסר הרבה שנהיה כמו בית"ר או הפועל צריך גם להבין שגולדהאר לא הגיע לבד. זה לא שהוא קם בבוקר פתח עיתון וראה שמכבי למכירה ואמר לעצמו "יאללה אני קונה את זה", מישהו הביא אותו - שזה בושינסקי בעיני הנס האמיתי זה אדם כמו בושינסקי שהביא גם את שניידר וגם את גולדהאר - ולדעתי אם הוא לא היה מוצא את גולדהאר הוא היה מוצא מישהו אחר (לטוב ולרע)
  15. אתה סמוך ובטוח כל כך שאני טועה וזה בסדר, מקבל את דעתך, אבל לדעתי אתה זה שטועה. אם לא שניידר היו מוצאים מישהו אחר. יש מספיק מיליונרים (יהודים) בעולם שהיו מוכנים להיכנס להרפתקה כמו שניידר שלא בא לבד אלא בושינסקי הביא אותו, ושניידר אפילו לא הכיר את הכדורגל הישראלי ובכל זאת נכנס להרפתקאה הזאת. וכמו ששניידר עזב והביאו את גולדהאר. מה שכן, לא היה יכול להיות שידוך יותר מוצלח מגולדהאר.
  16. בכל הרכב שלא יהיה אני לא מכניס את תורג'מן, וזה גם אם זהבי לא בהרכב. תורג'מן צריך לנוח, ביציע. אבל אני מבין למה הוא ישחק בשבת, זה כי הולכים לספסל את זהבי ואין עוד חלוץ בסגל, אבל בכל מקרה אני מעדיף כל שחקן אחר על פני תורג'מן מצידי שאדו יפתח (וזהבי יחליף אותו בהמשך, רק לא תורג'מן)
  17. פףף איזה סרטון וולקאם עשו לו נקווה שיספק את הסחורה @קובי השועל סומכים עליך
  18. לתשובותיך לא לא לא בשנות ה-90 היו 4 קבוצות שהיו רצות כל שנה לאליפות ואני בכוונה אומר שנות ה 90 כי לוני בפועל רכש את המועדון ב 95 אבל היה כמה שנים לפני בתור חבר הנהלה, באליפות ב 92 הוא כבר היה במועדון. על קריסה כלכלית דיברנו, זה יכול לקרות לכל אחד בכל רגע נתון, וכן יכול להיות שהוא קרס בגלל שהיה איש עסקים לא טוב. הקללות היו נקודתית בגלל העפת נמני ומשם זאת היתה נקודת אל חזור, אני לא זוכר קללות לפני, אולי קצת אחרי שגרנט חזר אחרי הדאבל של קשטן ולא הלך עם גרנט אז היו פה ושם קללות אבל זה היה מינורי. ובוא אני אגלה לך סוד, אם שניידר לא היה קונה - מישהו אחר היה קונה. אתה עדיין לא קבוצה עירונית זניחה שאין לה ביקוש,
  19. כי הוא הכי חלש בהרכב, וחלש בתפקיד שלו וחסר מושג באופן כללי. עם תשוקה אי אפשר ללכת למכולת ואגב גם את זה אין לו.
  20. כולנו פה תמימי דעים שאותו ששניים באמצע וזהבי ותורג'מן הם אלה שיפתחו בשבת הקרובה נגד סכנין. לאיזה מצב הגענו נ.ב ברור לי שתורג'מן לא יפתח בשבת אבל תן קצת לטנף, זה מתבקש אחרי ערב כזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.