Jump to content

Replay

משתמשים רשומים
    173
  • Last visited

Everything posted by Replay

1. בול יש לו מוטיבציה גבוהה ביחס לזה שהוא (היה) מזוהה עם הקבוצה מעבר לכביש וגם שיחק שם. יצא לי לראות בטלויזיה את החגיגות בדרבי הראשון - רואים אותו חוגג כמו מטורף ושר באטרף עם הקהל - לא אופייני כל כך לשחקן רכש, אבל כשראיתי את זה זה נראה לי מוזר כזה מהצד ואמרתי לעצמי אם הוא שר ככה הוא אוהד מכבי בסתר או משהו, אחרת לא יכול להיות שהוא מתלהב ככה שר שירים באטרף וכל זה שהוא בקושי חודש במועדון. ואללה אם הוא ממשיך ככה - הרווחנו שחקן לעשור הקרוב
  2. יש כאן תמימות דעים שהוא יפתח בגביע, לא רואה משהו אחר קורה (ואם קורה משהו אחר אז המאמן הזה צריך ללכת הביתה) ואם הוא לא פותח --גם-- בשבת, בלי קשר לרמה שהוא יציג בגביע, המאמן צריך לעוף הביתה
  3. חבר'ה אני רוצה להגיד לכם משהו אבל אל תקטלו אותי (יודעים מה תקטלו חופשי) ראיתי עכשיו בכדור בדולח* שהנושא הזה הוא הוא המנחוס שבגללו ערן בתקופת יובש, לא אלון מזרחי, לא צנצי, לא ערוץ הספורט. הנושא הזה. אם אתם רוצים שהקללה תוסר תמחקו את הנושא הזה (או לכל הפחות תנעלו אותו ותורידו לארכיון) נתתי לכם את הפיתרון, אם אתם רוצים רוצים גולים שוברי שוויון בצרורות של זהבי כבר במשחק הקרוב תנעלו את הנושא
  4. גם אם לא עבר כסף או תמורה כלשהי זה לא הופך את זה לפחות מושחת ומכור. ואם לא עבר זה הופך את זה לעוד יותר עלוב ועצוב.
  5. יותר טוב שתפתחו נושא על המכירה שהיתה אתמול באשדוד. זה משחק קלאסי לויצמן יער
  6. ואללה אני רואה את התקציר עכשיו לא ראיתי כזאת מכירה כבר 20 שנה (בדיוק)
  7. חבר עם מנוי טס לגיחה בחו"ל והשאיר לי את היוזר/סיסמא למנוי שלו לקחת מישהו למשחק האם ניתן להוריד את הכרטיס מראש לטלפון ב PDF כלשהו ולהעביר את הכרטיס לחבר? מה האפשרויות שלי? אני פחות מעדיף לתת לו את היוזר/סיסמא לאפליקציה מה אומרים
  8. הפיתרון לבצורת של ערן שיהיה לידו שחקן או 2 שיבשלו לו מצבים, הוא כבר יעשה מזה גולים. תנו לו שחקן כמו ד' מיכה מיטרוביץ' או מ' ראדי הוא מסיים עונת משחקים עם 40 שערים בכל המפעלים. תביאו איזה שף במקום לברבר פה
  9. אתה טועה בתחביר, את ההזדמנות שלו הוא כבר קיבל - ולקח כל הוצאה שלו מההרכב זה זלזול באינטלגנציה שלנו
  10. אתם בהזיות כולכם. פלטקה משדר משחק ליגה כאילו זה גמר גביע. ההתלהבות שלו יותר מידי גדולה וזה בולט ומפריע.
  11. הזיה שאתם אומרים על פלטקביץ' שהוא מעולה. אם היה משדר אותנו אתמול הוא היה אומר פנדל לנתניה על הנגיעה של עידו שחר חוץ מזה הוא מלחיץ לאללה בתור שדר, כל התקפה שהוא משדר זה כאילו גול בטוח למרות שאין מצב לגול בכלל
  12. לא הבנתי איך אתם אומרים על פלטקביץ' של חיפה אובייקטיבי אתם אמיתיים? הבן אדם מזיל ריר בשידורים במשחקים שלהם הוא ובן עדו וכל הפאנל שם. מסכים איתכם שיש לו משהו מיוחד בקול שלו ובדיבור אבל אובייקטיבי הוא לא והוא גם לא מנסה להיות. אגב אני לא כל כך מחבב את השידור שלו, הוא יותר מידי דרמטי, משדר מהלכים בדרמטיות קיצונית כאילו הוא בגמר מונדיאל, שחקן בעט החוצה הוא עושה דרמה שהכדור עבר ליד הקורה בסוף בטלויזיה רואים בעיטה סגנון אייל משומר בועט ליציע
  13. קראתי את מה שכתבת ויצא לי קצת זרזריף של פיפי. לא רואה איך מנצחים את ב"ש, מקסימום תיקו לא יורידו לקלגסים נקודה. נקודה הלכתי להחליף תחתונים (לא באמת)
  14. ואללה הבנתי מאיזה מכרה משותפת מאשקלון שהוא בכלל לא תימני, זה אגדה אורבנית.
  15. לכן אני אומר בוא נקרא לו אודי דרויש שלא ישאר ספק
  16. חייבים לעברת את השם של עובדיה דרוויש אני מציע אודי דרויש (droysh), זה גם מתנגן על הלשון יפה כזה
  17. אבל אמרתי שאני לא שונא אותם (לא מאמין שהרגע עשיתי אימוג'י בפורום)
  18. אענה לך בקצרה, תבין מה שתבין, המכנה המשותף של שניים מהם שהם שיחקו במועדונים אחרים, והשחקן השלישי רב לא מעט פעמים עם הקהל שלו. לייני זה לא קרה. תבין מה שתבין.
  19. הקפטן הכי גדול בכדורגל הישראלי בכל הזמנים ואחד הכדורגלים הכי משפיעים בארץ. גם מקצועית הוא היה טוב, מעולם לא קיבל בוז או קללות בגלל יכולת לא טובה, כי הוא תמיד היה טוב במשחק שלו ובכלל בתפקיד שלו. כשהוא יפרוש צריך להפריש את החולצה שלו
  20. אשכרה חיפה פירסמו אחר כך שהוא סובל מדלקת בשריר שבגללה הוא יצא מהמשחק בזמן שלדלקת לוקח איזה יומיים להתפתח ופה בפורום חשפו את זה. איזה נושא מצחיק זה היה יאללה, ואללה אני אחפש אותו מתישהו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.