Jump to content

Replay

משתמשים רשומים
    173
  • Last visited

Everything posted by Replay

1. באותו עניין של גרשון, יש לי שאלה היפותטית... אילו שמעון גרשון היה פורש ממשחק פעיל דווקא במשחק נגד מכבי בבלומפילד, הייתם עושים לו כבוד ומוחאים לו כפיים? זכור לי משחק הפרישה של שי הולצמן (לדעתי שחקן הרבה הרבה יותר טוב ומשפיע מגרשון) ששיחק באשדוד ופרש במשחק נגד מכבי בבלומפילד, כל האיצטדיון (כולל אוהדי מכבי בכל השערים) עמד ומחא לו כפיים במשך כמה דקות. בהחלט מחזה בלתי נשכח עבור השחקן. כשזה קרה עברה בי מחשבה האם יש עוד שחקנים שיקבלו כזה כבוד במשחק הפרישה שלהם מאוהדי הקבוצה היריבה. נכון ששי הולצמן לא היה כזה "יריב" של מכבי בתור שחקן ונתפס תמיד כשחקן הוגן וספורטיבי... אבל עד כמה רחוק אתם מוכנים ללכת בשביל שחקן שפורש דווקא במשחק נגד מכבי? ושמעולם לא שיחק במכבי? מסקרן אותי לדעת גם האם תמחאו כפיים במשחק הפרישה של יניב קטן, אילו יצא לו לפרוש דווקא במשחק נגדנו... השאלה מעניינת אותי כי ראיתי במשחקים נגד מכבי חיפה שהרבה מאוהדי מכבי לא אוהבים אותו בדיוק... אני אשמח לדעת מה אנשים חושבים כאן
  2. יש איזו חבורה של כמה אופנוענים שכל שבת מתאספת ברחבת האספלט הענקית שיש ביציאה מבלומפילד ועושה שם כל מיני אשכבות עם האופנועים שלהם יש למישהו מושג איך הם נקראים ואיפה אפשר להשיג וידאו שלהם?
  3. לא בא בטענות לפותח הנושא... אבל נראה לי נושא מיותר של שחקן מיותר. שמעון גרשון בעיני מעולם לא היה שחקן גדול, על אף התארים שלו. מאחל לו רק בריאות, אבל לא חושב שמגיע לו נושא פה, ולא חושב שמגיעה לו יותר מכתבה בינונית בעיתון. הוא תמיד היה ונשאר שחקן בינוני מינוס, למרות שהיה במשך כמה שנים שחקן נבחרת.
  4. אני לא מבין 1200 שקל לשערים 13 ו-2? שלושה משחקים ב-1200 שקל? יענו 400 שקל למשחק? שוד לאור היום אם הפועל ממלאת את היציעים האלה, אלי טביב מבחינתי גאון.
  5. דרך אגב, לדעתי צריכים לפעמים לשיר הזה במחשקים שהקבוצה מפסידה, לקראת סוף המשחק כזה... אבל רק במשחקי הפסד שניכר שהשחקנים מתאמצים כדי לאזן את התוצאה כזה... מי יודע, אולי השחקנים ישמעו את זה ויקבלו "דרייב" מסויים
  6. בתור מתופף לשעבר אני חושב שאתה צודק... תמיד שאני חושב על השיר הזה אני "שומע" גם את הליווי של התופים, זה חלק בלתי נפרד מזה. לא שווה להוריד את התופים לדעתי..
  7. שער יפה אבל בנאלי... לא חסר שערים כאלה... כבר השער המפורסם של אמיר שלח יותר יפה...
  8. גם לי יש את המשחק על המחשב, ובדיסק, ויש לי קליפ בפלאפון של הגול שהכנתי, וכל בוקר לפני שאני שוטף פנים אני מסתכל בו וגם שמרתי את הכרטיס מהמשחק, רשמתי עליו את התוצאה מסגרתי אותו ותליתי על התקרה, ותליתי מסביב ספוטים כדי שיאירו לי אותו בלילה. בדרבי עם הגול של ראזיץ' לא הייתי :/
  9. חבל שאף אחד לא צילם את ה"יש" בגול של מאיוקה נגד חיפה שנה שעברה... לדעתי יכול בשקט להיכנס לרשימה של ההתפוצצויות הכי מרשימות מהטלויזיה זה נשמע מטורף
  10. צריכים להשתפר בקטע הזה... אין ספק...
  11. אני יושב ב-13, ויש לי מצלמה, אבל הקבוצה לא תאשר בחיים...
  12. הכי חשוב שבמערכת החדשה לא יהיה רשום את מספר המשתמש :/ ולחשוב שגלשתי כמה שנים טובות אצל המתחרים, עד שהבנתי שאין עתיד שם ://////
  13. אם כבר אז כבר רועי גלדסטון מוואן הולך לאימון של הפועל ומחכה בחוץ, פתאום יוצא אליו גבי קצרה ופולט כזה "הוא (תמוז) חתם" גלדסטון מתקשר לבוסית שלו אופירע וצועק לטלפון "כפרה את שומעת, טוטו תמוז חתם בהפועל" אופירה: "סבבה מאמי, עוד דקה כותרת ראשית בוואן, אל תגיע מחר למשרד כפרה, יש לך חופש כמו שביקשת" גבי קצרה יוצא אל גלדסטון אחרי 2 דקות וצורח עליו "מה אתה טיפש? מה אתה מעמיד לי כותרות באתר שלך?!?!?! לא אמרתי חתם, אמרתי שיש התקדמות במו"מ.. בוא נגיד שהוא סגר, תתקשר מהר ותגיד שהוא סגר איתנו, שלא יהיה פאדיחות" גלדסטון ההמום והמפודח מתקשר בידיים רועדות לאופירה ואומר לה "אופירה תקשיבי, קיבלתי עדכון עכשיו מגבי קצרה, האובייקט לא חתם, הוא רק סיכם את התנאים וסגר איתם... זה לא בדיוק חתם... מצטער אופירה, הטעו אותי, אני לא אשם" אופירה בתגובה: "מהההההההה?????? מה אתה מסטול? כבר העלתי כותרת לוואן... אוי אני לא מאמינה, בטוח כמה גולשים ראו שכבר רשמתי שהוא חתם סופית, עכשיו צריך לשנות את הכותרת, אוי אני לא מאמינה איזה בושות אתה עושה לי רועי.... חסר לך שהוא לא יחתום בסוף" שתיקה קלה גלדסטון מתעשת ואומר "סליחה כפרה... גבי קצרה הזה הטעה אותי... בכל אופן אעדכן אותך בקרוב, תודה על היום חופש מחר" אופירע בתגובה: "רועי, אל תבוא מחר לעבודה... אל תבוא יותר לעבודה בכלל"....
  14. אני מוכן להישבע שראיתי שכתוב בוואן "פרסום ראשון: טוטו תמוז חתם בהפועל" אחרי דקה ריפרשתי את האתר והכותרת היתה "שוב משנים כיוון: תמוז סגר את כל תנאיו בהפועל " נשאר רק לקוות שהסאגה תסתיים והשוקו_ולחמניה הזה יחתום אצלהם לכמה שיותר זמן, רק שלא יגיע אלינו בסופו של דבר
  15. עזוב הוא לא יכול להיות אפילו אופציה חלופית לרועי דיין :/
  16. חבל חבל חבל, כבר חשבתי שהפועל "התברכו" בו. שבמכבי בטעות לא יחשבו לעשות טובה לקורנפיין ולקנות אותו.
  17. אם כבר נושא שחקנים... תגידו, באמת אבל? מה עם יניב עזרן? בלי צחוקים... הבן אדם בריא/פצוע? תענו בלי ציניות
  18. בדיוק זה מה שיש לי שהביאו לי מארה"ב הבקבוק של ה-100 מ"ל, לא מת עליו כל כך...
  19. אמרת בפוסט על האייפון שיש לך מישהו בארה"ב, תבקש ממנו שיביא לך את הבושם הבא של אברקומבי http://media.shopy.co.il/shops/1235/products/p147256b.jpg היה אותו לאחי, מומלץ... רציתי אותו לעצמי, רק מה, חבר מפגר אחד שהיה בארה"ב הביא לי בושם אחר של אברקומבי שלא כל כך מוצלח כמו זה אם אתה רוצה משהו מהארץ, למה שלא תלך לסופר פארם ותריח? ככה תדע הכי טוב מה אתה רוצה... המלצה שלי על בשמים מהארץ, לפידוס אלתמיר והוגו בוס.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.