Jump to content

Replay

משתמשים רשומים
    173
  • Last visited

Everything posted by Replay

1. יענו הכל מכור מראש? אז למעשה ברגיל מוכרים רק ל13 2 ו-7?
  2. מוכרים כרטיסי מבוגר/נוער לשער 8? או שכל תכולת היציע סולד אאוט ?
  3. איזה כיף זה שסוף סוף אתם אשכרה נוסעים למשחק ולי לוקח 10 דקות להגיע לאיצטדיון. מרגיש כמו משחק בית. ושמונה, תבוא, אני אישית דואג להשקות אותך בבירה על חשבוני
  4. דיי נו, גם לצפונים מגיע משחקים קל"ב לפעמים
  5. LOL בן אדם, אני יושב פה ומקרקר מצחוק!!!!!!!!! שליכטה עצומה!!!!!!! דיי אני מת
  6. אוקיי חשבתי על זה, אבל הגעתי למסקנה שאין מצב שמחר בבוקר אני אפסיק לשנוא את חיפה, אז אין מצב שאני משנה. מצטער.
  7. האמן לי, אתה מבין יותר טוב ממני בעוד הרבה דברים, ושיהיה בהצלחה. צעד מבורך.
  8. נו, טחנו את הנושא הזה פה... מה שאני לא מבין עדיין זה למה ממשיכים לדון בזה במקום לפנות לאיזה עו"ד תותח שירים את הכפפה הזאת כבר מהרצפה. חסרים עורכי דין שאוהדים את מכבי? חסרים אוהדים שמכירים עורכי דין (שאוהדים את מכבי?) אם היה לי עו"ד שאני מכיר, כבר מזמן הייתי פונה אליו. את האמת, אני בכלל לא מכיר הרבה אוהדי מכבי, עם איפה שאני גר.. אני רואה אתכם כל שבוע כמעט במגרשים, אבל מספר האנשים שאני מכיר קטן מאוד... אני בטוח שיש פה הרבה בפורום (בלי קשר לארגון כרגע) שיכולים להרים את הכפפה הזאת ולא עושים עם זה כלום. אולי במקום לדון בזה תרימו טלפון לעו"ד?
  9. לא מסכים איתך. קודם כל באשר למספר, מבחינתי אין משמעות למספרים בחולצות, לא מעניין אותי "9 ישראלי" "9 זר" מבחינתי הוא יכול להיות "63 ערבי" אמרת שראינו כבר מה הוא שווה, אז אולי ראינו מה הוא שווה כשהוא שיחק בחיפה, אבל אז הוא היה בשבע שנים יותר צעיר... אני לא מחשיב לו את הגולים השנה, כי זה גולים שגם אני עם רטיה הייתי מכניס. בינתיים לא ראיתי ממנו כלום, ולדעתי הוא לא שווה חולצת הרכב וחייב להיות מסופסל.
  10. איך זה שקולאוטי החלש הזה ממשיך לפתוח? נו באמת, אי אפשר היה לשלוח אותו לדגמן זוגיות עם אשתו ציפורה ביציע ולתת למדו לפתוח? הדבר שהכי משמח אותי לקרוא זה שייני חוזר להרכב.
  11. כותרת, תכתבו פה או בפרטי. לא לעשוק במחיר, זה לילד בן 16. סלאמת
  12. לא קרה כלום, זה מה שנקרא "ירידה לצורך עליה" במכבי עשו שיחה גם עם קלמי סבן על היכולת המעפנה שלו בתקופה האחרונה, כנראה מכינים את הקרקע לספסול הקרב ובא. תוך שבועיים קלמי מסופסל לחודשיים בגלל יכולת ירודה ודור תופס את העמדה שלו. הם רק העמידו אותו במקומו, לא צריך לדאוג.
  13. סתם כפרה צחקתי ואללה כשראיתי שאתה רוצה למכור לפטופ לא ידעתי שזה אתה יענו... תתחדש על הכינוי החדש :/ מעשה נבון
  14. זה לא מעניין אותי בכלל תקשיב טוב אני עוד 10 דקות בנצרת אני מקליד כרגע בפלאפון אני שם 300 שקל מעל המחיר של הבן אדם. חכה לי עוד 10 דקות ליד איצטדיון גרין. ביי
  15. מה אתה מעפן? אני בא עכשיו לנצרת נותן לך 150 שקל מעל ההצעה שקיבלת ואני עוד הגבתי ראשון להצעה... איזה מן סוחר אתה
  16. מה?! איך נדחפת, אני הגבתי לו ראשון! (לא ידעתי שזה helly22 בכלל חח) שמע יגאל, אני שם 100 שקל מעל ההצעה של הילד משער 8 אתה אצלי בקריה כל יום, מה עוד אפשר לבקש?
  17. אני רואה שאתה רציני, אז שמע... קודם כל ביום שלישי הבא בדיוק המערכת הזאת תחגוג 15 שנה אצלי, ועוד כמה שבועות היא גם תחגוג 4 שנים של שהיה בבוידעם התמונה הזאת צולמה לפני משהו כמו שש שנים.. אל תיקח את זה קשה.
  18. אבא'לה לא יודע מה נפלת עליי :/ בתמונה יש שלוש מצילות (לא כולל ההייהאט שגם ככה קשה להבחין בה בתמונה הספציפית בגודל הזה) להלן, עם זווית הצפיה בתמונה. המצילה הכי שמאלית (ימנית כשאתה יושב על המערכת) זאת רייד. המצילה האמצעית (הגבוהה, בחלק השמאלי של התמונה) זאת קראש והימנית זאת גם קראש. אם תתמקד בקראש הימנית תוכל לגלות ממש מתחתיה את ההייהאט.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.