Jump to content

ben_h

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by ben_h

1. אתה לא מוכרח לקרוא אותם אפחד לא חייב אותך לקרוא
  2. מה אנשים פה רוצים מאיתי שכטר ??? מה הוא אשם שכבר חודש וחצי נשמך המשא ומתן הזה בסוף מכיב לא היו מחתימים אותו והוא היה נשאר בנצרת עילית דבר שהוא לא ירצה לעשות אז הוא עזב לקבוצה לא פחות טובה ממכבי בליגת העל ודאג לעתיד שלו טענות תפנו רק למנכ"ל (קשה לי להגיד אפילו תשם שלו )
  3. מה אתם דואגים בינואר הוא כבר יחזור לבני יהודה או שהוא יבוא למכבי מבטיח לכם
  4. לא ניראה לי בכלל שיובל ירצה לעבור לבית"ר כי הוא מכביסט בנשמה רק שלא יהיה לנו חס וחלילה כמו תמיר ולירן כהן
  5. גדל לנו פה היורש של אבי נמני (מבחינת האכפתיות לסמל) ואסור לשחרר אותו בחיים
  6. דריקס יודע שאבי לא יעזוב את מכבי ואת האוהדים אחרי מה שהם עשו בשבילו והוא מנצל את זה פשוט מאוד
  7. נכון יש לך שתי קשרים שמאלים אחד מהם כבר סוס מת וזאת העונה האחרונה שלו והשני לא ניראה לי שכל כך אכפת לו ממכבי וכדורגל הוא נתן עונה אחת טובה וזהההווו בעונה האחרונה הוא לא ניצל בכלל את כל הקרדיט שטון קאנן נתן לו חובה להביא את מליקסון הוא יכול להיות תחליף לאבי ששנה הבאה יפרוש חס וחלילה
  8. מה גאוני במהלך שהוא עשה ???? הוא הולך לשבת שמה על הספסל כמו כלב זה המהלך שיגמור לו תקרירה כי ניראה לי שיעדיפו לקדם את רפאלוב ובן בסט לפני שיקדמו אותו
  9. נמני לא יהיה כמו דריקס שהוא אחראי על הכול במכבי נמני יהיה כמו ברקוביץ שהוא אחראי רק על הבאת שחקנים מאמנים סקואטינג וכו'
  10. לא ישתנה כלום כי לוני בכל זאת ישאר במערכת ואם הוא יזוז הצידה ניראה לי שרק בן אדם אחד יחליף אותו
  11. אם היה ראש ממשלה ימני הם היו מפחדים לירות בגלל שהם היו יודעים שהתגובה תיהיה חזקה לא כמו אצל ראש ממשלה שמאלני מסריח
  12. הדבר היחידי שמעצבן בתקשורת זה שיש בכדורגל אנשים שהם כבר שנים פה ואין ספק שיש להם קשר לעולם התחתון ואף אחד לא פנה אליהם בכלל והם עושים בהתאחדות הזאת מה שהם רוצים והתקשורת שותקת מה גם שלפני פחות משנה איזה בעלים של איזה קבוצה היה מעורב בפרשת הסוס הטוריאני אבל למה שהתקשורת תדבר עליו ??? הרי הוא לא חלק ממכבי ת"א (למרות אהבתו הגדולה לקבוצה) בקיצור התקשורת אדומה ושונאת מכבי נצטרך להמשיך לחיות עם זה ולמרות שהבנאדם הזה אפעם לא עושה דברים נכונים אני מקווה שלוני ימשיך את הסיכום עם סולומון וישתיק את כל התקשורת האדומה
  13. בהמכבי.קום שזה האתר הכי אמין מבחינתי רשום שנוטים להמשיך את ההתקשרות אז לא ניראה לי ואני מקווה שמה שרשום באתרים האחרים הוא לא נכון
  14. http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...ID=5228&lang=he הרציקוביץ': לא הולך להיות תאומים חלאס לוני לא נמאס לך ??? עד שבאים אנשים רצינים שרוצים להוציא אותך מהעסק הזה כי אתה לא מנהל אותו נכון ורוצים להוציא את הקבוצה לדרך חדשה אתה מתערב עוד פעם ?? די כבר תעזוב אותנו בשקט
  15. זה שהוא יהודי לא אומר שהוא באמת יהודי ושם על הדת. יום אחד הוא חוגג סילבסטר ויום אחרי זה הולך לרב. איזה יהודי זה?
  16. צריך מישהו מכביסט בדם כמו שאלי ישראלי בהפו*ל צריך אחד כזה למכבי דידי הררי או הכלב יהיו מצוינים
  17. לדעתי צריך לפרק את שתי הארגונים כי זה רק פוגע בעידוד של הקבוצה כמו שהיה בזמנו בגוב( הארגון אוהדים של ביתר) או שהארגונים ישארו אבל יעודדו ביחד והכול צריך שיהיה רק איש גדר אחד שיקבע מה כולם ישירו
  18. אחי המכבי לאאאאא.... זה כבר מתחילת העונה
  19. צריך רק חיזוק אחד : טון קאנן טון קאנן בוא למכבי לוני יקמצן תוציא כסף
  20. אחת התפאורות היפות שהיו למישהו יש תתפאורה בוידיאו ????
  21. אחי גם אם יבטלו למה אתה חושב שבעונה הבאה יבואו לראות את מכבי ?? לראות את כל הגולים שהיא מכניסה ואת הקישור הנהדר שלה רק שינוי ממש קיצוני יגרום לאוהדים לשוב לראות את מכבי שינוי ממש ממש קיצוני
  22. אין ניגמרו הכרטיסי נוער חבר שלי היה אתמול האחרון שקנה כרטיס לשער 11
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.