Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Posts פורסם על ידי moshe888

1.  

יש להם קורס "חימום" לפני הקורס האמיתי, הוא שבועיים של חזרה על מתמטיקה של 3-4 יחידות ואז מתחיל הקורס ואתה בא די סבבה עם זה.

הוא גם עולה איזה 400 שקל בסה"כ ככה שזה לא רציני וזה רענון נחמד.

זה משהו שהם מציעים אחריי שאתה נרשם ? כי בשיחה שהייתה לי איתם לא דיברו איתי על משהו כזה..

2. תודה

ממליץ

האפליקציה שלהם מטורפת והמורים ברמה גבוהה מאוד

תודה

הלומדה באמת ברמה גבוהה מאוד. אם אתה חסר בסיס אני אישית חושב שיואל גבע הוא לא המקום העדיף ללכת ללמוד בו.

אם אתה אחד שבא חד עם בגרות מרשימה ואתה טרי אז יואל זה מקום טוב ללכת ללמוד בו.

אני בא עם ממוצע בגרות של 100 אבל מאד מאד חלוד, ברמה של לא לזכור סדר פעולות חשבון (סתם הגזמה אבל בלבל הזה) לכן חשוב לי קורס שיתחיל מ0 ממש

3. היי,

צריך לקבל החלטה בימים הקרובים לאיפה אני נרשם,

יש כאן מישהו שיכול להמליץ\לא להמליץ על יואל גבע ? מישהו שעשה גם אצל יואל וגם במקום אחר כלשהו ויכול לתת חוות דעת מהניסיון שלו ? שיפר לא שיפר כדאי לא כדאי וכו' .. ?

תודה רבה !

4. חברים תודה על התגובות,

בסופו של יום טסתי בלי מצלמת אקסטרים בתקווה שאסתדר והיה קשה. (אופנוע ים,גלישה,המון המון ספורט ימי וספורט אקסטרים באופן כללי)

קניתי במהלך הטיול את הגו פרו 7 סילבר, או שבאתי עם ציפיות גבוהות או שפשוט מדובר במצלמה לא טובה, הסטילס בדיחה כמו שכתבתם והוידיאו בינוני+.

5. מסכים שהוא התייצב ואני מתומכיו ( גם בתקופה הרעה שלו) יש לציין, אבל עדיין לא חושב שאפשר לרשום על שמו נקודות או הצלות גדולות לאורך התקופה האחרונה.

יציב וטוב

6. כן, רק שזה לא נכון.

מה לא נכון ?

איביץ ראה את מה שכולם ראו, כדורגל נטו טיבי הכי גרוע מבין ארבעת הבלמים שלנו, גם לפניי הפציעה טיבי היה בחוץ

שלושה או ארבעה משחקים.

7. אהבתי שמחק את טיבי

אני איתך, מצחיק שאני שמח לאיד ב׳כישלון׳ של שחקן שלנו, אבל משהו בשנתיים האחרונות היה בו יהיר ושחצן+ התקרית עם גורדי שבעיניי היה חייב לסיים למחרת את דרכו.

כרגע הוא רביעי ברוטצית הבלמים, מרוצה מאד מאיביץ

8. פשוט מדהים איך כל שנה לא ״מייעדים״ לו משבצת ב11 ואיכשהו הוא בסוף שם, בלי לבכות ובלי פרצופים, שמח מאד בשבילו.

שמח לא פחות שטיבי בספסל, מעבר לשנתיים בכושר משחק זוועתי, אני חושב שאחרי תקרית עם גורדי אין לו מה לתרום לנו יותר.

9. היי, ניסיתי לקבל מידע באינטרנט אבל ממש הלכתי לאיבוד, יש ככ הרבה סוגים.

אני לפניי טיול לארהב ומחפש לקנות מצלמת אקסטרים, אם מישהו יכול לכתוב המלצה מהניסיון שלו עם מצלמה כזו או אחרת, חשוב לי מאד האיכות של התמונה, יותר סטילס פחות וידיאו.

10. מרגיש לי שחצי פורום רק חיכה כבר לאיזה משחק חלש של טיבי עם גול ישיר עליו, כדי להגיד אמרנו ואמרנו ואמרנו.

די מספיק כבר להאשים את הקהל, אין שחקן של מכבי שאיי פעם קיללתי, וגם לא אעשה את זה כלפיי טיבי.

אבל הבן אדם כבר שלוש שנים נראה כמו ליגה א׳ ועוד התלונות לקהל?

11. אני חייב רק לומר - יוניברסל רק באורלנדו.

הייתי גם וגם וחד משמעית עדיף באורלנדו. יום אחד Islands of Adventure ויום אחד Universal Studios.

היוניברסל בLA אמנם גדול פיזית אבל קטן מאוד מבחינת האטרקציות והvalue for money. הייתי בו פעמיים (פעם אחת ב2015 ופעם אחת ב2017) ובאמת שבאורלנדו (הייתי פעם אחת ב2012) היה הרבה יותר מרשים וגדול.

כל המתקנים שיש בLA יש גם באורלנדו רק שבאורלנדו חלק מהם אפילו יותר טובים (המומיה הרכבת הרים הכי אהובה עליי בעולם ובLA היא צל חיוור של מה שיש באורלנדו, קצרה יותר משמעותית) ובאופן כללי יש יותר.

הייתי אומר שהיוניברסל בLA זה מעין שילוב בין היוניברסל והאיילנדס אוף אדוונצ'ר אבל קטן מאוד מאוד. אני הייתי מגיע בפתיחה ויוצא משם כבר בסביבות 3-4 כי עשיתי הכל, לעומת אורלנדו ששם מגיעים בבוקר ויוצאים בלילה.

* אם אתם חובבי הארי פוטר, בשניהם יש את הWizarding World of Harry Potter שהוא מדהים וחובה לשתות בירצפת!!!!

לקחתי בחשבון, תודה רבה

* לא חובבי הארי פוטר, חובבי ג'סטין ביבר :)

12.  

התקציב נראה לי בסדר גמור אבל קחו בחשבון שאתם מתחת לגיל 25 וכל השכרת רכב (ובחלק ניכר מהמקומות שכתבת חייבים לשכור רכב כדי להתנייד) ייקר לכם את הטיול. ממליץ מאוד לשכור רכב מהארץ (בגלל ענייני ביטוחים ובפרט בגיל שלכם).

קליפורניה (שבועיים פלוס אולי כמה ימים)

1. המסלול הקלאסי מתחיל בסן פרנסיסקו (לא צריך שם רכב, פשוט מתניידים ברגל, בתחבורה ציבורית ובאובר/ליפט - שמצריך כרטיס סים מקומי). העיר עצמה שווה 4 ימים לטעמי, בחלוקה הזאת: יום אחד למגדל קויט (תצפית על כל העיר), אלקטרז (הולכים ברגל ממגדל קויט לרציף) ופיר 39 והאמברקדרו, יום אחד לפרסידו, גשר הזהב (לחצות אותו ברגל) וסוסליטו (בסיום גשר הזהב ללכת לשם ברגל או לתפוס ליפט ולאחר מכן מעבורת בחזרה לעיר), יום אחד לעיר עצמה (כיכר ג'ירארדלי, רחוב לומברד המפורסם, צ'יינה טאון, יוניון סקוור ולקינוח תצפית מטווין פיקס) ועוד יום לגולדן גייט פארק (הגן היפני, האקדמיה למדעים, הליכה עד הים ואז דרינק ב-Cliff House ואולי גם ב-Sutro Baths). ביום האחרון אפשר לשכור רכב בערב ולהתקדם לכיוון כביש 1.

*אפשרות נוספת בסביבה שלא ציינתי כאן (מצפון לסן פרנסיסקו) - שמורת מוייר וודס וכל האזור של נאפה ואלי (יקבים). אפשר לקחת טיול מאורגן מסן פרנסיסקו.

2. אחרי סן פרנסיסקו כביש 1 (חובה רכב) - האלף מון ביי, אניו נואבו (כלבי ים, ואתם תראו במלא מקומות אבל תמיד כיף לראות עוד), סנטה קרוז ובעיקר המקטע שבסביבת מונטריי (כרמל, פוינט לובוס, הגשרים בביג סר וכדומה). שים לב שיש חסימות בכביש אז צריך "לחזור אחורה" למונטריי מביג סר. לכן, אני ממליץ לעשות את המקטע הזה (להקדיש לו יומיים-שלושה לפי כמות הטרקים והטבע שאתם רוצים, אבל לא פחות מיומיים לטעמי), ואז לנסוע משם לפארק יוסמיטי.

3. 4-3 ימים ליוסמיטי (שימו לב שבאוגוסט הסיכוי שלכם לתפוס מקום לינה נמוך, אבל ככל שתתקדמו לספטמבר יהיה יותר טוב) ואז מיוסמיטי להמשיך את כביש 1.

4. יומיים-שלושה - המשך כביש 1 מהאזור של סן סימיון כולל טירת הרסט ומושבת פילי הים בפיאדרס בלאנקס, מתחתיה יש מקום אוכל מעולה בשם סבסטיאנ'ס), מורו ביי, סן לואיס אוביספו, סולבנג (עיירה סקנדינבית באמצע קליפורניה ומקום מגניב לגמרי) וסנטה ברברה. כמובן שאפשר להקדיש לכל האזור יותר זמן אם רוצים לבקר ביקבים וכדומה. אחרי סנטה ברברה יש עוד עיירה קטנה וחמודה שאהבנו בשם Ojai. יש שם מקום עם שמן זית קטלני (שדות והכל) ותצפית מטורפת מ-Meditation Mountation.

5. ל.א. - יומיים שלושה לעיר עצמה (מאליבו, בוורלי הילס, הוליווד, מצפה גריפית' ובפרט בשקיעה, מוזיאון גטי, הטיילת בסנטה מוניקה, וניס ביץ', אבוט קיני בולבארד) ועוד יום אם אתם רוצים לבקר ביוניברסל סטודיוס (לטעמי יוניברסל עדיף בל.א. ואת כל היתר עדיף לעשות באורלנדו).

*אפשרות נוספת שלא ציינתי כאן זה לקחת מעבורת מל.א. לאי קטלינה. לטעמי לאור כמות היעדים שאתם רוצים להספיק עדיף לוותר. לא הייתי אז לא יכול להמליץ.

6. סן דייגו - מינימום יומיים ולדעתי אפשר גם לשלב שם נופש. אנחנו אהבנו מאוד. בדרך מל.א. לסן דייגו יש אאוטלט די מוצלח בקרלסבד (ליד לגולנד). בעיר עצמה לא לפספס את לה הויה, מישן ביי, קורונדו ופארק בלבואה.

נוואדה

1. לאס וגאס (4 ימים מינימום לטעמי ולא צריך רכב, עדיף לטוס לשם מסן דייגו ופשוט להחזיר את הרכב שצריך לשכור בשביל הטיול בקליפורניה למעט סן פרנסיסקו) - אני כל כך אוהב את וגאס. הופעות, מסיבות (מסיבות בריכה, מסיבות בערב, מה שלא תרצו), קזינו וגם אטרקציות. הסטריפ עצמו שווה לפחות יומיים (המלונות עצומים ויש בכל אחד מהם כמעט אטרקציות). הקזינו במלון פריז הכי יפה לדעתי. מעבר לזה, יש "מופעים" במלונות עצמם כמו המזרקות בבלאג'יו והר הגעש במיראז' והגונדולות בונשיאן. לא לפספס את פרימונט, הדאון טאון הישן של וגאס שיש שם רחוב מקורה שהגג שלו הוא מסכים ובכל שעה עגולה מקרינים קליפ של אחת מלהקות הרוק הגדולות בכל הזמנים (כל שעה להקה אחרת). כמו כן, לא לפספס את התצפית מהגג של מלון סטרטוספר.

2. גרנד קניון והפארקים ביוטה - רצוי עם רכב. שוכרים רכב בוגאס, נוסעים צפונה לכיוון פארק ציון, מטיילים שם, אחרי פארק ברייס, אחרי זה אגם פאול ו-HorseShoe Bend, אחרי זה גרנד קניון מהכניסה המזרחית ואז דרומה לוויליאמס ומשם בחזרה לוגאס כולל עצירה בסכר הובר. הסיבוב הזה מצריך 5 ימים לפחות. לחילופין, אפשר לקחת טיול יום מאורגן מוגאס (אבל זה לא מגיע לחלקים היפים באמת של הגרנד קניון).

פלורידה וניו יורק בהמשך.

תודה רבה על ההשקעה והזמן, מעריך את זה .

במידה ואתה ממשיך לכתוב, ירדנו מניו יורק ככה שאם תוכל להרחיב לגביי פלורידה, אשמח .

13. בני כמה אתם? מה התקציב? מה מעניין אתכם לראות?

אני גר בניו יורק וטיילתי בכל קליפרוניה, בחלקים המעניינים של נוואדה (לאס וגאס וסביבתה) ובחלקים מפלורידה (לאחרונה מיאמי והקיז).

אנחנו בני 23, אנחנו מקציבים בין 30,000-40,000 כל אחד, אבל כמובן שלא נמנע מעצמנו אם יהיה צורך לחרוג מהתקציב.

אנחנו באים עם ראש פתוח לגמריי לגביי אופי הטיול, רוצים לגעת בכל דבר במסגרת הזמן, פארקים של אקסטרים, חופים, מסיבות,הופעות, סיורים באתרים פופולאריים וכו׳.

14. אני וחברה שלי מתכננים לטוס לקראת סוף אוגוסט לטיול של חודש-חודש וחצי.

היעדים המרכזיים שאנחנו מתכננים הם לקליפורניה, נבדה, פלורידה, ניו יורק.

מי שיכול לעזור עם המלצות לאטרקציות מעניינות, מועדונים, חופים, מלונות, וכל מה שיכול להיות רלוונטי ולעזור בטיול כזה, אשמח ויעזור לי מאד

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.