Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Posts פורסם על ידי moshe888

1. כמה אתה שוקל ? זה נראה בערך 2000 קלוריות ליום, יכול להיות שאתה צריך להוסיף לפחות עוד 100-200 קלוריות רק כדי לקבל עליה קטנה במאזן הקלורי היומי שלך

אני 1.75 על 67.5.

אני רוצה משהו מאסיבי יותר מעוד 100-200 קלוריות ביום.

לצערי רוב היום לא בבית לכן קשה לי לדחוף עוד ארוחה מסודרת, לכן העליתי את העניין של הגיינר.

דעתך ?

2.  

נסה לשחק על הארוחות ביניים

קופסה עם חלבה, שקדים, קשיו, בוטנים, פיסטוק וכיו"ב בסביבות הארוחה של 4 אחה"צ

יוגורט עם גרנולה ופירות בלילה

מעבר לכך כל מיני תוספות קטנות בארוחות העיקריות

כשאתה אוכל סלט תוסיף עוד שמן זית, גרעינים וביצה ו/או טונה

תכין פסטו ותשלב אותו כשאתה אוכל לחם

אני מכניס כל מיניי דברים עם ערך קלורי במהלך היום כמו שקדים וכו׳, עדיין זה לא מספיק

תודה על העזרה

אתה לא תעלה ככה במשקל.

גיינר ? דעתך ?

3.  

תלוי איזה, אבל רובם לא נותנים לך משהו מעבר לפחמימות וקצת חלבון.

איך נראות המנות? אולי אתה בוחר במזונות משביעים מאוד וזה מקשה עלייך.

אתה יכול להגדיר "די סטטי מבחינת משקל בזמן האחרון"? באיזה פרק זמן מדובר?

100 גרם שיבולת בבוקר עם סילאן ודבש.

ב12:00 אורז/פתיתים/פסטה + חזה עוף + טחינה ופיתה.

16:00- תמרים/בננה

17:00- אימון

19:00- ארוחה דומה לזאת של 12:00.

בלילה אוכל חביתה סלט טחינה.

בערך חודש-חודש וחצי אני זוחל מבחינת משקל.

4.  

אתה לא בהכרח צריך להגדיל את כמות הארוחות.

איך נראות הארוחות שלך כרגע? ניסית להגדיל את המנות, לשחק עם רטבים/שמנים?

קשה לי לאכול יותר ממה שאני כבר אוכל פר מנה.

הוספתי טחינה ל2 ארוחות ביום.

העניין הוא שאני הרבה שעות מהיממה לא נמצא בבית, ככה שחשבתי שגיינר יכול להיות זמין ונוח.

לפי מה שאני קורא הוא גם נותן לי הרבה דברים חיוניים.

מה דעתך כריס ?

5. היי חברים.

אחריי 4-5 חודשים של אימון הגעתי למסקנה שאני צריך גיינר, לא מצליח לדחוף עוד ארוחה ביום ואני מרגיש די סטטי מבחינת המשקל בזמן האחרון.

למישהו יש המלצות על גיינר מומלץ ?

דיס המלצות על גיינר באופן כללי ? מבחינה בריאותית בעיקר.

6. כנראה שאין לו הצעות רציניות

רציניות ? אולי אין לו בכלל ?

לא ייאמן איך מכבי לא עושים לו דד ליין, לא מבין עם מי מכבי בתחרות שצריכים לתת לו את ה400-500 שמציעים לו גם ככה אין לו הצעה, אפילו לא מונטנגרו.

ואם חיפה יציעו לו 50 אלף יותר והוא יבחר ללכת לשם ? סאלמתאק, בעיה שלו.

גם אנחנו מציבים את התנאים הכי טובים, בעלים הכי טוב, קבוצה עם סיכוי ממשי לשלב בתים אירופי כלשהו, קבוצה עם הסיכוי הגבוה ביותר לקחת תארים , והרשימה עוד ארוכה..

אז למה אנחנו צריכים להציע לו הכי גבוה ?

7. אני חושב שלהתלבט לגביי יאיר זה פשע.

בלם נהדר, עם תכונות שאין לבלמים ישראלים.

התחיל נהדר את העונה, ירד לספסל בגלל יכולת מדהימה של פיבן ובעקבות הירידה לספסל הפרשנים התחילו לומר שהוא נפילה.

אבל כדורגל נטו ? אני חושב שהוא פשוט מצוין.

מה גם שנראה שהשתלב חברתית למרות קשיי שפה. אהבתי שחגג ופירגן גם כשיובש בספסל.

יאיר זה יהודי

8. לפי הלוגיקה הזאת בוא גם לא ניקח מס הכנסה למי שמרוויח 40+ בחודש, הרי הוא כנראה עובד קשה ועשה החלטות נכונות בחיים (גם כן, מי ישמע, ידע לחזות שתהיה בועה בנדלן. זה נטו מזל).

ניקח מס, אבל מס הוגן.

אני לא מדבר על בועת הנדלן ספציפית, וכן, גם לגבייה, אל תקטין את האנשים שקנו ולקחו סיכון והתמודדו עם בירוקרטיה ומכשולים בדרך.

אני מדבר על מהנדס שלמד 4 שנים אחריי שעשה פסיכומטרי שלוש פעמים וקרע את עצמו בדרך, כשהוא בא לקצור את הפירות אז גוזלים ממנו חצי משכורת כי ״הוא עשיר״.

9. יש פתרון קל מאוד למה שאתה מתאר, ואפילו שניים.

הראשון הוא הצפת השוק (שזה מה שרוב הכלכלנים מציינים כבר שנים). ברגע שתפשיר קרקעות ותאשר בנייה באחוזי ניצול קרקע גבוהים יותר במרכזי הערים הגדולות או בסמוך אליהן כל המחירים יירדו.

השני הוא חובת דיווח ומיסוי אגרסיבי על הכנסה מדירות. המצב כיום (יש פטור מדיווח וממס על הכנסות עד רמה מסוימת) פשוט הזוי. המדינה נותנת הטבת מס עצומה לאנשים עשירים. ברגע שתחיל חובת דיווח על מי שמחזיק בדירה שלישית ומעלה (או אפילו דירה שנייה) ותמסה כל שקל של הכנסה משכר דירה, תפחית את התמריץ של בעלי הון להשקיע בדירות. זה בדיוק מה שקרה בבורסה, דרך אגב, בעקבות התיקון לחוק רווחי הון.

מיסוי על תשואה משכר דירה ?

מישהו ״עשיר״ שיש לו 2,3 דירות כנראה עשה החלטות נכונות בחיים, כנראה למד ועבד קשה והרוויח בזכות את מה ששלו, לא צריך להעניש אותו על זה.

לעניות דעתי כמובן..

10. אהלן חברים,
    התחלתי קורס אתמול, המורה המליצה בחום לקרוא לפחות שעה ביום באנגלית,

מאד חשוב לי לקרוא על נושא שיעניין אותי, שתהיה לי מוטיבציה להתעקש ולתרגם עמ להבין כל חצי שורה שלא הבנתי.

לכן אני פונה בפורום הזה,פורום של כדורגל, למישהו יש איזשהו ספר של דמות כדורגל (סטייל פרגוסון), שסיים לקרוא ומעוניין למכור ?

בלי קשר אם למישהו יש המלצה אחרת לספר, אשמח.

תודה רבה

11. כמו שטענתי מתחילת החלון, דסה לא רוצה לעזוב ומנסה בכל דרך להביא איזו הצעת קקמייקה שיהיה קלף במומ עם מכבי, בינתיים עם כל הדיבורים אין עדיין פנייה רשמית למכבי, בטח לא עם שכר של 800,000 יורו לעונה כמו ש״לודוגורץ הציעו״.

להציע לו 350, להגיד לו נגמר המשא ומתן, מכאן תתקשקש עם עצמך ותחזיר תשובה ״כן כן-כן כן״ ( יגאל הנאצי )

12. אני שונא להיות הגרינץ' אבל תחשוב טוב טוב אם זה מתאים לך ושווה את הסיכון.

קודם כל, למרות כל הסיפורים, יש מלא נוכלים בתחום ואם אתה לא יודע אנגלית טוב ולא בן אדם שמתאים למכירות אתה תתקשה ולא תעשה הרבה כסף. אני מכיר כמה אנשים שהבינו מהר מאוד שזה לא בשבילם או שפשוט נגעלו מהאווירה במקום שעבדו בו (אנשים שרבים איתך על קרדיט ממכירות).

שנית, וזה אולי הדבר הכי חשוב, קח בחשבון שמה שאתה עושה לא חוקי. אם אין לך אישור עבודה בארה"ב אז אתה שוהה בלתי חוקי, זה אומר שאם חייבים לך כסף אין לך שום דרך לגבות את זה, שאם דופקים אותך אין לך למי להתלונן, ומעל הכל, שאם תופסים אותך, אתה תשב במעצר, תגורש מארה"ב ותקבל חותמת שחורה (שתמנע ממך כל אפשרות לקבל ויזה לארה"ב בעתיד, לכל הפחות לעשרים שנים וסביר להניח שלצמיתות, גם אם תהייה מנכ"ל טבע), וזה בנוסף לתשלום קנס ולפעמים גם לעונש מאסר.

שלישית, בהמשך לסעיף הקודם, תגיע עם תכנית מאוד ברורה לגבי איך אתה מתכוון להעביר את הכסף. אם אתה מתכוון להעביר את הכסף לארץ, אתה תצטרך לשלם מס (מה שיוביל לדיווח לרשויות בארה"ב) ובקיצור, אתה מסתכן גם בהעלמת מס.

רביעית, תבדוק טוב טוב מה לעשות מבחינת ביטוח בריאות. אם חס וחלילה תהייה חולה, כל מה שקשור במערכת הבריאות כאן (בארה"ב) יקר בטירוף.

הרבה אנשים מסתנוורים מהכסף אבל וואלה, סביר להניח שאם תגור אצל ההורים ותעבוד את אותה כמות שעות בארץ, תוכל לחסוך סכום לא רחוק בהרבה ממה שתחסוך שם.

רוצה לחזק מאד את מה שמעיין כתב.

הרבה אנשים אומרים שהם עשו 5,000 דולר בחודש בגאווה, מה ששוכחים לספר, שאתה פאקינג עובד בעבודה הכי קשה בעולם, 11 שעות על הרגליים, ללא תנאים סוציאליים ( הפרשות לפנסיה, ימי חופשה בתשלום וכו׳ ), עם בוסים רעים בדכ, שאתה משלם שכר דירה, שאתה משלם על סים חודשי סכום נכבד, וכמובן ביטוח בריאות.

וכמובן לא הזכרתי את העניין של החוקיות, הבוס שלך יגיד שזה שטויות ו״שכולם לא חוקיים״, אבל בשורה התחתונה כן יש ביקורות ואז דבר ללמפה כמו שאומרים.

איש מכירות טוב יכול לעשות את אותו כסף בארץ לאחר שקיזזנו את כל החסרונות הרבים.

מעבר לעניין הקר, יש גם עניין מצפוני, אבל זה בעיקר אתה עם עצמך, כל מבוגרת בת 70 הופכת לטרף בשבילך, גם במחיר של לעצור אותה פיזית עד כדיי רמה של לא לתת לה לעזוב ( מניעה פיזית ) עד המכירה, וזו רק דוגמה קטנה .

אני סיימתי טיול ארוך בארהב לפניי חודש, החלטתי לתת צ’אנס לרעיון הזה, פחות בשביל הכסף, יותר בשביל להמשיך ולחוות את ארהב, תוך יום וחצי הבנתי שזה לא בשבילי, הסיבה העיקרית היא פשוט שאי אפשר לישון טוב בלילה כשאתה גונב אנשים. (אין מילה אחרת).

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.