Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Posts פורסם על ידי moshe888

1. On 22.9.2019 at 03:07, הנדון said:

אז אחרי שסיימת את העונות של 'ממלכה החיות' סדרה ממש נחמדה לבינג'. מזכירה את פיקי בליינדרז בצורה מודרנית אבל הרבה פחות איכותית. בכל זאת סדרה זורמת ששווה צפייה. 

הייתי ממליץ קודם כל לראות את הסרט האוסטרלי (באותו שם שעליו מבוססת הסדרה) למרות שאין שום קשר ישיר עם סרט. 

אגב מישהו יודע אם היא חודשה לעוד עונה? 

חשבתי שאני היחיד בארץ שראה ממלכת החיות.התחברתי ממש ממש. 

אגב, בטיול שלי בקליפורניה פתאום קלטתי שאני עובר באושנסייד (איפה שצולמה הסדרה), עצרתי שם לגלוש יומיים, מקום ממש אנדרייטד ולא מוכר לתיירים. 

פגשתי באיזה דינר בערב חבורת אמריקאים ששאלו עליי, אמרתי להם שאני כאן בעיקר בגלל הסדרה, התלהבו ממש ואימא של אחת מהבנות הייתה ניצב בסדרה. 

2. דוידזאדה בעיניי זו בושה וחרפה, לא מתאים לרמה. 

אותו דבר ריקן, יודע שהוא נחשב כביכול לאיזה לוחם אבל אותי מעניין כדורגל לא ״הקרבה״, מבקש לא להביא לי נתונים של שערים שלו משנה קודמת, זה לא רלוונטי, הוא לא ברמה. 

3. ששלב הבתים מכניס לך הרבה מאוד כסף לקופה ואם לא נעלה לבתים גם העונה אז יהיה הרבה יותר קשה לשמור על מאזן שעומד בעונש של אופא.

ראינו שמכבי כן הייתה מוכנה לשלם מיליון יורו על שחקן גם לפני שהבטיחה העפלה, אבל אי אפשר לצפות שיוציאו עכשיו חמישה מיליון יורו כשאין את ההכנסה מקמפיין אירופי.

לא התייחסת למה שכתבתי

4. האם אתה מבין שהמכירות וההכנסות הם תעודת הביטוח לתקציב במקרה של אי העפלה לבתים? זה באמת מסובך כל כך להבין?

מנספורד אמר בספורט 5 שהפייר פליי נוגע למכירה/קנייה של שחקנים בלבד.

מה אני מפספס ?

5. אגב, לא ראיתי שכתבו על זה משהו.

מבחינת המינויים פיזית, זה אותו כרטיס קשיח מהשנה שעברה או שמקבלים חדשים ?

אני מניח שנקבל כי בשערים המסומנים לכל אחד מקומות שונים, ועדיין, לא ראיתי שמכבי כתבו על זה משהו..

6. חברות ניהול

זה אף פעם לא עובד כמו שצריך, כשזה נעשה עי שלט רחוק יש חשש גדול להונאות ורמאויות מצד ״חברות הניהול״.

מה גם שאני לא מכיר חברות ניהול בבאר שבע, מכיר אנשים פרטיים שהציעו עצמם לתפקיד, אנשים שלא הייתי נותן להם לנהל ביצת עין בשמן.

7.  

אוקיי, בוא נצא מנקודת הנחה שאתה יכול לאכול המון המון פחמימה והגוף שלך (בעזרת חיידקים) מצליח לפרק בצורה יעילה יותר מאשר אדם שיש לו מחסור בחיידקים מסוימים (ואז סובל והשמנה).

למה שלא תאכל חצי סיר אורז? 4 תפו"א? צ'יפס? המבורגר? פיצה? זה אומנם לא בריא במיוחד בטווח הארוך אבל בטווח הקצר אין לזה שום השפעה שלילית רצינית על הגוף.

תאכל 5 ארוחות ביום מהדברים שרשמתי, תתאמן 4 פעמים בשבוע ובוא נדבר עוד 3 חודשים.

המצב שלך עכשיו הוא שאתה אוכל יחסית טוב, אתה לא מכניס מספיק אנרגיה ומתאמן הרבה.

הייתי תקופה מאד ארוכה בארהב, ולא היה יום שלא אכלתי מקדונלדס, פיצות וכל הזבל שאפשר לתאר.

לצערי חזרתי עם דלקת קשה בכיס מרה ועוד כמה בעיות לא מבוטלות באיזור העיכול, לכן נמנע כמה שאפשר מהמבורגר פיצות וכו׳.

8.  

לגיינר יש השפעה שלילית על הכיס. לאיזה משקל אתה רוצה להגיע? בכמה זמן? כמה אימונים בשבוע אתה עורך?

אני רוצה להגיע ל76 קילו מאסה ואז להתחיל חיטוב.

לא לחוץ לי הזמן, כנראה שאהיה במאסה עד ינואר פברואר בשביל להיבנות כמו שצריך ורק אז אתחיל חיטוב.

אני די סבבה עם המחיר של הגיינר, יוצא לי בסביבות 12 שקל למנה שדי נותנת לי הרבה ערכים תזונתיים שיהיה קשה לי להשיג באופן זמין ממזון טבעי. נשמע לי יחסית הוגן.

אני עורך ארבעה אימונים, A,B . לא מפספס אימון.

אפשר להוסיף למשל כמה כפות חמאת בוטנים ומיצי פירות.

2 כוסות של מיץ תפוזים למשל ו 2 כפות חמאת בוטנים זה בוסט יפה לקלוריות, ומשהו עם ערך בריאותי.

זה בהנחה שיש לך מספיק חלבון וכל מה שאתה צריך זה עוד קלוריות.

תודה אחי

9. משה, סביר להניח שאתה לא אכלן דגול נכון?

זאת אומרת, אתה סובל כשאתה אוכל? אתה רואה אכילה כמשימה ולא גם כסוג של הנאה?

לא יודע אם זה מדויק לומר, סהכ כן אוהב לאכול אבל כן אפשר לומר שהמרדף אחריי האוכל הופך את זה כבר למשימה לא הכי כיפית.

לכן העליתי את האופציה של הגיינר שיכולה להתאים לי לדעתי.

הדבר שהכי חשוב לי לדעת זה האם לגיינר יש השפעה בריאותית שלילית על הגוף.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.