Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. טבח והשחור מזכיר את המאצ שהיה עם אמבולו אני רגוע מהבחינה הזאת
  2. האמצע שלנו בעייתי, בעיניי בושה שריקן חלק מההרכב או מהסגל במכבי, שום איכות יוצאת דופן, כלום
  3. כל השרירים שהם עושים בתקשורת מזכיר לי את השרירים שארגון חמאס עושה סביב הפסקת אש בזמן מלחמה. הריי זה ברור שלחזור לשחק שם הוא כבר לא יכול אז על מה כל הרעש? מצד אחד מת לראות את אלירן במכבי, מצד שני בא לי להשאיר אותם עם הזין ביד
  4. אמנם הוא שופט כמו ערס והשתן עלה לו לראש ממזמן אבל הוא חד משמעית השופט המתאים ביותר לנהל משחקים גדולים עם המון לחץ. זכורה לי מאד הצגה של שחקן באר שבע בטרנר נגדנו בעונה שעברה,נפל בתוך הרחבה עם הצגה מאד משכנעת בדקות הסיום כשכל טרנר צרח ויפת לא נפל שם,מה שאני לא בטוח שהיה קורה עם המון שופטים אחרים
  5. שודר בספורט 5 , אני פשוט בשוק שאנשים לא מתייחסים לזה , זה טירוף בעיניי ! בהנהלה של הפועל תל אביב היו דואגים שיהיה בפריים טיים של כל גורם תקשורת
  6. לא ייאמן ! ברק בכר מתראיין ואז מגיע איש סכנין קוטע את הריאיון ואומר ״אנחנו רוצים שתקחו את האליפות ונקרע את מכבי כאן בדוחא ביום רביעי״
  7. אחלה גבר אייל גולסה, ענה בחוסר סבלנות כמו שצריך
  8. עם כל השנאה לכלל השופטים בארץ לא חושב שאלון יפת היה שורק לזה
  9. אני אנסה להבהיר שוב פעם מה שאני חושב , אני מבין שאתה ילד אידיוט וזה קשה אבל תתרכז אין בעיה עם ביקורת ( הבאת פה ציטוט שלי מלפניי שבוע על טבח וחשבת שענית לי או משהו אבל שוב יצאת טיפש ) , יש דרך לכתוב אותה . מרעיל חדר הלבשה זורע הרס בן זונה אתה האפס הכי גדול יא סטייק
  10. אז עכשיו נרגעת ? אני כבר לא משפחה שלו ..
  11. אני לא נפגע ילד, התאפקתי שנה + לא לענות לך כי קשה להגיב לשטויות שאתה רושם יא כפוי טובה . אין לי בעיה לשמוע ביקורת על השחקנים שלנו אבל כן יש לי בעיה לשמוע אידיוט כמוך שמגיב מאמוציות של ילד בכיתה ז׳ . הריי אם הוא היה שם ברשת את ההזדמנות שלו לא היית מדבר יא כלום
  12. אתה הסמרטוט הכי גדול ילד מפגר אני לא מרבה להגיב אבל אני עוקב כבר יותר משנה אחריי ההודעות שלך, אתה פשוט ילד חוצפן ואידיוט
  13. יש משחק של הנבחרת שהשדרן הישראלי לא אומר משפט בסגנון של ״השד לא כזה נורא ״ ״חוץ מהגול לא ראינו מהם כלום״ ״הנבחרת שלנו מסוכנת יותר״ אולי די עם זה כבר ? מי אנחנו לעזאזל ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.