Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. השחקן לא יצטרך כ"כ הרבה,כי לא כול שער 13 יזרוק קונפטי.רק הגוש.שהשחקן היו ב11..אז כול 11 זרק..אבל לא ניראה לי שאנשים בני 45+ יש להם כוח להתעסק עם זה..
  2. מחפש לקנות צעיף של השחקן של שנה שעברה.ONE LIFE ONE LOVE.למי שיש שישלח בפרטית..
  3. אין מה לתאם פה..שהשחקנים עולים אז זורקים את הקונפטי..
  4. עדיף כמה שקלים פחות.רק שלא יהיו עוד פעם בעיות בין האירגונים.ורק שאפחד לא יעשה את הטעות הזאת במשחק נגד רעננה.שאפחד לא יקום במחצית ויעלה על הגדר של 13 ויצעק לכול שער 11 לתרום. כי אז הארגון השני יבכה.
  5. מחפש את הצעיף של השחקן משנה שעברה.ONE LIFE ONE LOVE.
  6. מחפש צעיף של מכבי..למי שיש שיעלה תמונה ויכתוב מחיר..
  7. כול הכבוד.כן יירבו אנשים כמוך..
  8. אפשר לקנות לשער 13 כרטיסים.זה לא שער סגור למנויים
  9. דיי כבר עזבו את יבוריאן.!!!!תשלימו עם זה שהוא נשאר עד סוף שנה!! אתם רק מורידים לו את הביטחון.!!!
  10. דיי כבר..מה ניראה לכם.?תתחילו להשלים עם זה שהשחקן הזה נשאר עד סוף שנה..ואחרי כול חצי איבוד כדור שלו קללות כמו לא יודע.. דיי כבר..!!הוא מאבד ביטחון..היום הוא לא היה כזה גרוע.
  11. יעקב בוזגלו לא יפתח ת'פה מחר.כי הספיק להם הקנס משנה שעברה. יש חוזה. הוא לא יפר עוד פעם את החוזה.. אני לא מאמין שאני מדבר על זה עכשיו במקום לשמוח מאחד הנצחונות המתוקים שלנו העונה.
  12. גועל נפש מה שאבא שלו עשה היום.האופי של מאור שונה מאבא שלו. מאור יודע שמה שאבי עשה היום זה נטו נטו נטו כי זה מה שהיה צריך באותו זמן וזה מה שהוא ראה לנכון.. נימני פגע בינגו עם החילוף הזה..!!זה חילוף של 3 נקודות.גם גיז'רמו בישל.ואבידור כבש.
  13. בסדר לא קרה כלום..מחר הם ישלימו.!לא לעשות מכול דבר רעש..התקשורת אוהבת לנפח כול דבר... בטח תיקול חזק מידי באימון..אבל לא לעשות מזה יותר מידי רעש..שזה לא יפריע למשחק מחר.
  14. כולם לבוא עם צהוב.!!!!!מספיק 5 אנשים שלא באים עם צהוב זה כבר הורס..בסוף ניראה כמו ביתר.הכי מגעיל.!! נגד ביתר כול פעם שהמצלמה עוברת והשחקן ברקע זה היה ממש בולט!! כי כולם היו עם צהוב.!!!!!!!רק צהוב.!!!! מחזירים את הצבע האמיתי ליציע.!!
  15. אל תשברו שבינתיים אתם הארגון השני.כול שער 11 מלבד הגוש שלהם איתכם.!!כול אוהדי מכבי איתכם.!!! ראינו את זה שנה שעברה שההייתם ב11.האולטראס היו בלחץ 32 אנשים. שנה הבאה כולם איתכם לשער 5.!!!! השחקן ה12-לנצח איתכם.
  16. גמאני מצטרף לשחקן ה12..שנה הבאה אני מצטרף עם השחקן ה12 לשער5. ה800 שקל כבר מוכנים בארון.ואני לא נוגעעע בהם עד שנה הבאה. תגידו בשביל להצטרף לשחקן ה12 צריך לשלם דמי ארגון.??
  17. אנשים שיושבים בשער 13 הם סטייקים.תאר לך דגל פריסה.אפילו 5 שניות הם לא יסכימו שזה יהיה מעליהם.דגל שיסתיר לאיזה סטייק בן 50.הוא יפנה להנהלה. שהוא קנה מנוי לשער איכותי שיושבים בו.ופתאום זה נהפך לשער עידוד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.