Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. דור מלול סובל מקרע ברצועה בקרסול וייעדר ב-5 השבועות הקרובים. בנוסף אליו, איביצה אילייב סובל מקרע חלקי במניסקוס ולא ישחק בשבת מול הפועל רעננה. רק לאחר שיעבור בדיקת MRI תתברר תקופת ההחלמה של הסרבי. מי שיפתח במקומו של מלול הוא יובל שפונגין, שיעבור בסוף העונה לאומוניה ניקוסיה הקפריסאית. "ידענו טוב מאוד למה לא הסכמנו לשחרר את שפונגין כבר בינואר", אמרו בקבוצה. ואלה לא כל הצרות של הצהובים, שמנסים לרשום ניצחון ליגה חמישי ברציפות. גם רונלד ראלדס, הבלם הבוליביאני של הצהובים, בספק גדול לאחר שנטש את האימון בגלל מתיחה.
  2. היה בעיות עם הקבוצה שלו בקיץ.ורק לאחר שהחתימו את גפני.אז הכול הסתדר עם הקבוצה שלו.ככה הבנתי. א
  3. בסדר אין מה לעשות.לא הייתה אופצייה יותר טובה ממנו בקיץ..
  4. לא כזה זבל.הוא שחקן סביר.כמובן שלא מתאים לקבוצה שרוצה לרוץ שנה הבאה לאליפות.אבל כרגע הוא נחמד..
  5. אל תפסו במילה.הכוונה שלי הייתה שזה מעצבן שאנשים מבטיחים כספים.ואל מעבירים אותם.
  6. יש שם 27 דפים 400 תגובות.איפה כול מי שהבטיח להעביר כספים..כול מי שקנה משו היה אמור לשלוח פרטית.ולא הרבה עשו את זה.
  7. חברה כול מי שהבטיח כסף להעביר.!!! זה לא אתר "יד 2" אנשים קונים דברים בשביל לעזור לשחקן.והאנשים קיבלו הבטחות של"30% לדרבי" "50% לדרבי" והשחקן ה12 לא קיבל את הכספים האלו. כול שקל עוזר לתפאורה!!!כולם להעביר!!!!!!
  8. עוד מעט יעלה לאתר ONE ראיון עם שרן ייני וראיון עם תמיר כחלון.
  9. זה בסדר שהם מיתראיינים.הבעיה היא שהם מתראיינים ואז מגבירים ציפיות ועושים כותרות.ומכניסים ללחץ. ראית הם בעיקר דיברו על איך שהם מרגישים..הם לא הצהירו הצהרות מטופשות. מתחילת שנה כול שבועיים היה ראיון עם אבי ועוד שחקן שאבי בוחר.ואני מאמין שלפני הראיון אבי הדריך את השחקנים איך לענות.כמו שצריך.
  10. מי שהבטיח להעביר כסף לקופת השחקן שיעביר.אל תעשו פה כסף על אנשים ותגידו "50% לדרבי" ואתם לא מעבירים כלום. עם כול ה450 תגובות וה27 דפים האלה.לא הרבה העבירו כסף!!!!
  11. במילה אחת.מ-ל-ח-מ-ה-.! ! הוא פשוט מכביסט שנותן מעצמו 200% כול משחק..יורד לתיקול חזק ששחקנים אחרים פשוט לא חושבים להיכנס לזה בכלל. רק חייב לשמור יותר על יציבות.
  12. זה התשובה שקיבלתי.את האמת..יש בזה משו נכון..אם הם יעשו מחירים כמו 20-30-40.אנשים יבינו שלא כדאי לעשות מנוי. ואז הקבוצה נפגעת כלכלית. נקווה ששנה הבאה יהיו מנויים מוזלים.ובהתאם לכך הכרטיסים..הינה התשובה. בהמשך לפנייתך בנושא הוזלת מחירי כרטיסים. הנהלת מכבי העונה החליטה למכור במשך כל העונה מחירי כרטיסים קבועים והסיבה על מנת לא לפגוע ברוכשי המנויים. בכל משחק מוכרים כרטיסי נוער, וחייל עלפי התקן שהחליטה ההתאחדות. ולכן מספר כרטיסי הנוער מוגבלים. וכל הקודם יכול לזכות ולרכוש כרטיס נוער. והמכירה מתבצעת בקרית-שלום במתקן האימונים במכבי ואפשר להתעדכן דרך האתר של מכבי.אם הינך גר רחוק תתקשר אלי ואוכל לעזור שימרו לך כרטיס. לפניות ולברורים נוספים אפשר להתקשר 050-8240495 . יום טוב מרגריט
  13. בסדר נכון..אבל אתה רואה כמה שכולם בוכים וזה לא עוזר. מה אני יגיד לך..שנה הבאה הארגון אמר שהוא עובר לשער 5 במנויים מוזלים"פרוייקט משפחה"משו..לא הבנתי כ"כ..שילד בן 15 יעבוד בחופש שבוע שבועיים(כמוני) יעשה את ה600-800 ויעשה מנוי לכול השנה.
  14. אני בן 15.הלכתי בחיים שלי אולי ל50 משחקים.90% מהפעמים שילמתי מבוגר. אני יודע שלחלק פה זה קשה וגם לי.אבל אין מה לעשות תשלימו עם זה.ועם כול הכבוד אתה לא מצפה שימכרו לך כרטיס לדרבי ב60 שקל ונוער ב30.זה דרבי.
  15. שבוע לפני המשחק.ביום ראשון.ב9:00 בבקר מתחיל בלאן. מ15:00עד 18:00 יש בקריית שלום.מלאן אין נוער.יש רק בקריית שלום.
  16. לעשות את זה ב7:00 בערב זה מגעיל ומעצבן.בדרבי הקודם השנה רק ב6:30 התחיל להתמלאות.מה שבדרבי רגיל שמתחיל ב8:00 או 9:00..כבר מלא שעה לפני. אנשים באו אחרי העבודה ישר למשחק.
  17. אם אתם מתכוונים לבן מלכה עם החצוצרה..אין עוד אפחד שיודע לעשות כמה שטויות עם החצוצרה??
  18. בוזגלו רק יפריע למשחק הלחימה שמכבי מציגה מתחילת שנה. בוזגלו לא עולה לכדור גובה.הוא שם את הגב..ומחכה שהשחקן היריב יפספס את הכדור ואז מאור ירוץ אחריו. צריך לשלב אותו לאט לאט.. תמיר כחלון יקיא דם בשביל שהכדור חוץ יהיה של מכבי. שלא תבינו לא נכון.אני מאד אוהב את בוזגלו.אבל אסור לתת לו לשחק על חשבון אחד השחקנים הטובים של מכבי מתחילת שנה.
  19. אני אף פעם לא שונא שחקן שמשחק במכבי. תענה לי בהיגיון..אם נקלל אותו אחרי כול איבוד כדור זה יעזור.?? תתחיל להשלים עם זה שהוא נשאר עד סוף שנה.בתכלס..אבי לא נתן לו לשחק.כול פעם עלה מהספסל 7 דרקות והאשימו אותו.במשחק נגד נתניה שהפסדנו כול הקבוצה לא שיחקה טוב והאשימו אותו. דיי כבר!!!הוא חלוץ לא רע. יאללה איליה מלחמה. אני אף פעם לא שונא שחקן שמשחק במכבי. תענה לי בהיגיון..אם נקלל אותו אחרי כול איבוד כדור זה יעזור.?? תתחיל להשלים עם זה שהוא נשאר עד סוף שנה.בתכלס..אבי לא נתן לו לשחק.כול פעם עלה מהספסל 7 דרקות והאשימו אותו.במשחק נגד נתניה שהפסדנו כול הקבוצה לא שיחקה טוב והאשימו אותו. דיי כבר!!!הוא חלוץ לא רע. יאללה איליה מלחמה.
  20. יאללה שתקו כבר.הביא לנו 3 נקודות יקרות!!סתם הספדנו אותו. יאללה אוהדי מכבי יוצאים עם איליה לדרך חדשה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.