Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. הלכתי לישון ב2:00 בלילה.קמתי ב5:30. חח עכשיו כול אחד נותן דו"ח מצב על השינה שלו.. יאללה מ-ל-ח-מ-ה-!
  2. דיי כבר להיות אנטי נגד אבידור.הביא לנו 1-0 ענק נגד הפועל חיפה. יש לו מהירות והוא ילחץ על ההגנה של הפועל כול הזמן.בוזגלו לא מתאים לעלות בהרכב.אני לא רוצה שחקן בהרכב שיחשוב פעמים לפני שהוא יורד לגלי'ץ. רוצים מ-ל-ח-מ-ה-!
  3. אבידור שחקן מצויין.שהביא לנו 1-0 נגד הפועל חיפה.וזה היה אחד הניצחונות החשובים העונה. אבידור מהיר מאד.ואיך ברקובי'ץ אמר שנה שעברה."תראה את ההגנה של מכבי הם מפחדים מיבואה.!הוא לא עושה כלום.אבל הוא מהיר.הוא מפחיד אותם" אני יודע שההשוואה בין יבואה לאדבידור מוגזמת.אבל אבידור שחקן מצויין ונגד ההגנה האיטית של הפועל הכול אפשרי.
  4. אחרי ההפסד בדרבי השנה הוא התראיין ושאלו אותו משו על האוהדים..אז הוא אמר"יש לנו את האוהדים הכי טובים בארץ כול הזמן שמענו אותם"
  5. מה אתה רוצה שאבידור ייצא וישיר את הקונטרה הוא צריך לכבד את עצמו.כולם יצחקו עליו אם הוא יעשה את זה. כך דוגמא איתי שכטר..פעם שמעת ראיון שלו והוא לא אמר משו על הקהל.???"יש לנו את הקהל הכי טוב בארץ" "עם הקהל הז אפחד לא יכול לנצח אותנו" "איצטדיון שלם שלא מפסיק לעודד" וכול מיני משפטים מהסוג הזה..הוא חושב שהקהל יאהב אותו יותר.שחקן שרוצה שהקהל יאהב אותו צריך לעבוד על המגרש..ולא להיות "זונת קהל" בדמות איתי שכטר.
  6. תחשבו קצת בהיגיון.הדרבי הזה אחרי אחרי אחרי הכול רק 3 נקודות.אני מעידף שאילייב לא ישחק משחק אחד ויישחק עוד 10 משחקים אח"כ מאשר שיישחק בדרבי וייפצע.ואז יהיה פצוע עד סוף העונה.
  7. איציק קורנפיין לפני חמישה חודשים "ביתר תרוץ חזק לאליפות השנה" מועדון בדיחה.מתנהל כמו שוק.
  8. יעבירו אותך בטוח.הם לא ייקחו סיכונים.תבוא עם חולצה של מכבי ויעבירו אותך גם אם לא תגיד כלום.
  9. לא אכפת לי מה תיהיה התוצאה.כמובן שאני מעדיף קאזאן.אבל יותר אכפת לי שיפצעו להם שחקנים!!!שכטר ורמוט..דה סליבה..לשבור להם תרגליים!!!
  10. יאללה מכבי רק תביאו תדרבי.נסלח לכם על כול השנתיים האלה. תירקו פה דם על המגרש!!!!!!!!!
  11. לפצוע את שכטר הזונת קהל הזה..לא יכול לסבול את השחקן הזה.נאחל לך את כול הרע שבעולם.תיפצע תקרע את הרצועות.תפתח תראש תמתח ת'שריר.ותמשיך למצוץ לזונות שלך משער 5.
  12. לא מציע לך לבנות על המכונות האלה זה עושה מלא מלא מלא בעיות.!גם תורות מתח עצבים.לך לדיזינגוף מחר קח תכרטיסים..הכי כיף לבוא למשחק עם כרטיסים ביד. במיוחד דרבי.
  13. מסכים איתך.אבל הוא עושה את כול זה רק בשביל להתמנות למאמן הנבחרת.תיהיה בטוח שהוא יהיה מאמן הנבחרת הוא לא יהיה יותר ברדיו עם אופירה.הוא לא יכתוב יותר טורים בONE.הוא יזהר יותר בראיונות שלו. הוא יהיה בן אדם אחר.תסתכל מה הוא עושה בשביל להתמנות למאמן.הוא השלים עם יעקב שחר רק בגלל שיש לו מילה בהתאחדות והוא חבר קרוב של אבי לוזון. הוא השלים עם אברם גרנט רק בשביל שלא ייצא נגדו למינוי מאמן הנבחרת.הוא כ"כ רוצה את זה.יאללה שיתנו לו את זה כברררררררררר
  14. בסדר ניסינו הכול.40 שנה נכשלנו.לא יקרה כלום אם ניכשל עוד 4 שנים. ותאמין לי שהשחקנים ייתנו הכול בשביל ברקובי'ץ הוא יטריף אותם.הם אוהבים אותו.ובקשר למה שכתבת שהוא מיחצן את עצמו זה ממש לא נכון. אני שומע כמעט כול יום את התוכנית של אופירה ואייל..האופי שהוא הציג כשחקן שונה בהרבה ממה שהוא מציג עכשיו.וכול פעם שמדברים על דברים שקשורים לנבחרת ולמינוי המאמן הוא ישר שותק.
  15. דיי כבר עם השטות הזאת "ניסיון" אברהם גרנט??דרור קשטן?? פפ גרוודיולה.?אבי נימני.?לאבי היה ינסיון לפני שהוא נכנס לתפקיד.??והינה תראו איך מכבי ניראית.
  16. רק לא קריאות גזעניות בסגנון "מוות לערבים" כי אז הבן זונה הזה יציין את זה בדו"ח ונענש.
  17. מי ששומע אותם ברדיו כול יום יכול להבין את מה שפותח הנושא אומר.אופירה פשוט חולה לו על התחת!!!!כול אחד שעולה לדבר בתוכנית הרדיו שלהם השאלה האחרונה של אופירה." פלוני..מי אתה חושב שצריך לאמן את נבחרת ישראל."??
  18. בדרבי הגוש יהיה עד למעלה.כולם עם צהוב!!!!!!!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.