Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. יש כרטיסים מלאן עכשיו.90 שקל.שערים 6-8.השערים של מכבי.כולם שם!!
  2. אין בלאן כרגע.רק בקריית שלום.
  3. תפסיקו להיות ילדים קטנים ולהגיד שאתם לא יושבים בשער 5.!על הזין שלי המוזיאון הזה. אין אופציה אחרת.בשער 11 יש את האולטראס.ולשים את השחקן והאולטראס באותו שער זה כמו לשים כלבים וחתולים באותו כלוב. בשער 8 זה גם בעייתי כי האולטראס תולים שם שלטי גדר ומעבירים משם אנשים ל11.ובמשחקים גדולים שמים שם תוף. שער 13. המנויים יקרים מאד.ולא כול אחד יכול להרשות לעצמו לשלם מנוי נוער ב1200 בערך..וגם זה לא שער לעידוד ותפאורה.שיתחילו להיות 4 תופים ביציע אז הם יגידו ש"קדחתם לנו בראש" ושיתחילו לעשות תפאורות כמעט כול שבוע כמו שהיה בשער 11 עונה קודמת אז כבר יימאס להם.השחקן יכול להכין דגל פריסה ואז איזה 5 מבוגרים מ13 יגידו "הלוו תוריד תוריד" ואז דגל פריסה שעובדים עליו שעות והרבה מאמצים אפילו לא פרוס 10 שניות וחבל על ההשקעה.ואל תבלבלו תשכל בדרבי שאפחד לא קיפל את הדגל פריסה ושהרימו את כול הפלקטים.דרבי זה דרבי.וזה היה התפאורה הראשונה(חוץ מהתפאורה שהוקדשה למני לוי)שהשחקן עשו ב13.אחרי כמה מחזורים כבר לא יהיה להם עצבים לזה. שער 2.אין צורך לנמק.
  4. אני הורדתי מהפורום של אולטראס הפועל..זה שתי לינקים מחצית ראשונה ומחצית שנייה.
  5. מה הקשר???מה הוא החטיא בכוונה??אז קורה!! ואני לא צריך לדבר איתו בשביל להבין את זה..לא יודע אם לא אכפת לו..אבל הוא חסר ביטחון הוא מפחד הוא מקבל כדורוישר רוצה לשחחרר ת'כדור....כאילו בגישה של.."קיבלתי כדור והרמתי" יצאתי ידי חובה.איפה הדברים של המעבר.?? באמצע המשחק הוא רץ לכדור ושחקן של הפועל רדף מאחורה..השחקן של הפועל היה באיזה 8 מטר ממנו והוא כמו מפגר מעיף ליציע.ולזה קוראים חוסר ביטחון.הראש שלו כבר בקפריסין.
  6. יש שחקנים שלא אכפת להם וזורקים זין=יובל שפונגין. יש שחקנים שמאד אכפת להם=מאור בוזגלו. תמיד יודע לפרגן לקהל..היחיד ששיחק בדרבי..היחיד שלא קפאו לו הביצים.ואל תבלבלו לי תשכל עכשיו על הפנדל שלו.גם רונאלדו ומסי מחטיאים פנדל.עונה שעברה במחזור ה2 בטדי הוא התראיין והדבר הראשון שהוא אמר"אין מילים כול הכבוד לקהל שלנו שעשה יותר רעש מכול הקהל של ביתר" תמיד הוא מרים את הקהל באמצע משחק..גם בדרבי כול פעם שהוא בא להרים קרן הוא סימן עם הידיים לקהל"תתעוררו" הוא באמת אוהב את הקהל.והוא לא היחיד!!הרבה מהקבוצה כמו ליאור,ייני,וכול השחקנים בית.
  7. כן ברור לא התלוננתי.היה גם אפשר להפוך את זה..הדגלים הצהובים בצד ימין..הכחולים בצד שמאל..ואז זה היה קצת יותר בולט..
  8. התפאורה הייתה מצויינת.חוץ מהקטע שבצד ימין של היציע היה דגלונים כחולים.שהרבה לא הרימו אותם.וגם מי שהרים כחול זה לא צבע בולט.ועוד זה היה מתחת לגג ככה שהיה חשוך וכמעט לא ראו. אם היה דגלונים צהובים גם בצד השני של היציע זה היה מושלם. בכול מקרה כול הכבוד לשחקן ה12.
  9. מה אתה מבלבל תשכל???רוב מוחלט של הקהל שלהם אומר שדרבי הרבה הרבה יותר חשוב מאליפות.
  10. http://www.red-workers.com/forums/viewtopi...f=3&t=18528 הם אומרים את זה בעצמם..תקרא הכול.!!"הגוש חלש השנה" "אפחד לא מעודד" זה ציטוטים של אנשים משער 5 ולא שלי. במשחק שניצחנו את הפועל חיפה השנה 1-0.מישו כתב בפורום שלהם"תשמעו אני גר ממש קרוב לבלומפילד יש למכבי באמת קהל מצוין" וזה לא הפורום של השדים שחצי מהפורום שמה אוהדי חיפה,בני יהודה,ביתר. זה פורום של אולטראס הפועל.שכול אחד שם מנוי לשער 5\7
  11. דיברתי הרגע עם מרגרית..היא אמרה שנתקשר יום ראשון ונדע כבר..בכול מקרה אני לא מאמין שיהיה טירוף על הכרטיסים..בגלל הדרבי.
  12. הראש שלו בקפריסין.לא אכפת לו כבר ממכבי.אני כ"כ רוצה לראות מה יקרה שהוא ינחת בקפריסין..הוא הולך לאומוניה ניקוסיה משו..הקבוצה הזאת הם חברים ממש ממש טובים של אולטראס הפועל.ואתמול 10 מהארגון שלהם היו בדרבי. הם אמרו"איך שהוא נוחת אנחנו מביאים לו צעיף של הפועל שינשק את זה,אם לא הוא חוזר בבעיטה לישראל" ניראה מה הוא יעשה.
  13. אל תזכיר את נאתכו ושפונגין באותו תגובה.נאתכו שחקן שנותן מעצמו 110% כול משחק.שפונגין כלום ושום דבר.באלי לבכות
  14. דייי דייי כבר!!!הוא שחקן אפור!!!אין לו כלום!!!!!לא מהירות לא פיזיות לא משחק ראש.לא הרמות חדות!!פשוט כלום!!!דיי לבינוניות.אני לא יכול כבר!!! איך מציעים לאורי שטרית חוזה ארוך טווח??איך זה שאין לנו מגן ימני כבר 5 שנים????אם רוצים לרוץ לאיזה תואר שנה הבאה חייבים 2 מגנים מהירים חזקים..דור מלול שחקן ענק!!טכני מהיר עושה התקפה..אבל הוא לא מגן.הוא יותר התקפה.הוא קשר קדמי.
  15. מקווה מאד שזה יהיה ב23.ב24 אני לא יכול להגיע. ואין חוויה כיפית יותר מאשר לבוא לטדי..עונה שעברה מחזור 2 איזה קרנבל היה שם..
  16. בושה.המחירי כרטיסים 90 שקל.ככה כתוב באתר של לאן..אין נוער!! אם יהיה 500 צופים.מבורך.
  17. אני לא יודע למה כולם אומרים "בלומפילד איצטדיון ביתי" האקוסטיקה שלו על הפנים..!!בגלל זה בחצי מהסרטונים של הפועל ומכבי יש חוסר תזמון מטורף.. בטדי אין תמושג הזה בכלל חוסר תזמון..כי מי שמעודד במזרחי אפילו 50 איש שומעים את זה במערבי כמו 2000 איש ..כי יש להם את הגג וזה סוגר ונותן עוצמה אדירה.בלומפילד יהיה מושלם אם היה לו גג מסביב לכול האיצטדיון..
  18. די כול 20 שניות נפתח נושא!דיי כבר!!! יש למעלה מ10 נושאים שונים ופעילים על הדרבי,אתם מוזמנים להגיב שם. ננעל.
  19. אתה יודע מי הקהל הכי טוב בעולם.??ליברפול. הם מעודדים 90 דקות בלי קשר לתוצאות.ואל תבלבל תשכל שהשחקן לא חי ת'משחק.מזה יעזור אם לא נעודד..???השחקנים יגידו.."יואוו האוהדים לא מעודדים אז בוא נשחק יותר טוב."??הם יגידו את זה.????לא!!! אם הם יראו אותנו נותנים את הנשמה גם שבפיגור 2-0 אז יהיה להם על מה להילחם.ויזרקו מבט ליציע וייתנו ספרינט בשביל אותם אוהדים שהם ראו מעודדים. אתה חושב שזה לא נכון.??אל תעודד..אבל שאפחד לא יגיד לאפחד מה לעשות.
  20. חבר שלי יושב בשער 5 הם אמר לי שמעו "או או או או או " אחד החזקים..זה היה כולם שער 11 שער 13 שער 8.כולם. השחקן ניסו להשתיק את זה..אבל התסכול התסכול..לא כועס על אותם אוהדים שעשו את זה.רק לא להפוך את זה להרגל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.