Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. אמרו עכשיו בשבת ביציע שהגיע לנו פנדל, מישהו יודע על מה מדובר ?
  2. הוא השחקן הכי רע ב11 כשדור פרץ לא בהרכב, אם לא קוראים לו שרן ייני , יכולת נטו הוא לא שווה סגל מתחילת עונה. אומר את זה בלב כבד מאד כי אני יודע שמכבי חשובה לו מאד, אבל חייב להרגיש ספסל שניים שלושה משחקים ואולי נקבל לפחות את שרן היציב בהגנה. אף אחד לא מצפה ממנו לתת תצוגות כדורגל אבל איבדנו כמה נקודות בגללו מתחילת עונה.
  3. אני כבר יותר מ10 שנים ביציע ולעולם לא שרקתי בוז או קיללתי שחקן ועדיין, היום קרה משהו שאני לא זוכר הרבה זמן, משהו שקשה להסביר במילים אבל מכבי שמבזבזת זמן נגד אחת החלשות בליגה ראויה לשריקות בוז של התעוררות, מכבי שמבוהלת ולא מצליחה להעביר שתי מסירות ראויה למה שהיה היום . אני מעדיף קהל כזה מאשר לקפוץ למצלמות של הטלויזיה בשביל שימצצו לנו ( מזכיר את הקבוצה מהלאומית) . בעיניי דווקא אחריי ניצחון כזה לא אסון לשרוק בוז, הקבוצה יוצאת לפגרה והשחקנים צריכים להבין שהופעה כזאת לא תחזור
  4. למה לכתוב דבר ככ טיפשי שיגרור כאן ריב של עשרות עמודים ? כולם התנהגו בצורה ככ בוגרת, חייה ותן לחיות קלאסי היה היום
  5. אחד המשחקים הכי קשים לצפייה שראיתי. ככ מבולגן ולא מסודר
  6. ריקן 40 דק על הדשא בלי פעולה אחת לא שלילית ( לא אומר חיובית חלילה )
  7. לא מיצינו את העניין שהוא ״חי את המשחק״ ? הדמות הכי שנואה בכדורגל הלוזון הזה
  8. את מה שאני חושב כולנו חושבים, השאלה היא אם יש הסבר רשמי מטעם אחד הגופים שאחראים לבושה הזאת ?
  9. אין לי מקום אחר אז שואל כאן : יש סיבה רשמית למה לבאר שבע דחו את המשחק יום אחריי כיפור ולנו לא ?
  10. מצטער אבל כמה עוד משחקים יבינו שם ששרן ייני לא יכול לשחק כרגע בהרכב? לא משנה באיזה תפקיד, השחקן הכי גרוע שלנו לצערי
  11. מישהו יודע אם ניתן להשיג את הספר של ערן באנגלית ?
  12. כרגע הכיוון הוא להיכנס לוומבלי-בט, מישהו בפנים ?
  13. לא מצפה, אבל כן מצפה ששחקן שעולה מהספסל תהיה לי תקווה שהוא יכול לשנות ושתהיה לו את היכולת, לצערי אבי ריקן לא יכול לעשות שינוי במשחק והוא מוכיח את זה פעם אחר פעם. התלהבות ורעב שייך לעידן של ישראלביץ ומישאלוף ולא למכבי הנוכחית, מישהו באמת מאמין בו ברמה המקצועית ? נראה לי הזיה לרצות שיהיה חלק מהסגל שלנו
  14. לא נמאס מכל הקלישאות האלה של הלוחם וכו׳ ? גם ליאור ז'אן היה לוחם הבן אדם לא מסוגל לשדרג אותנו, כבר שנתיים עם יכולת חלשה. שום דבר מיוחד, לא גבוה במיוחד, לא מהיר, לא חזק, לא גולר, כלום רק המשטרה נקיים עצוב בעיניי שהוא חלק מההרכב/חילופים שלנו
  15. חושב שנותנים יותר מידי משקל לאיזה תפקיד שוינפלד בהגדרה. מי ששחקן שחקן, ברור שאם ישימו את וידאר בלם סביר להניח שזה לא יראה טוב אבל להזיז את שוינפלד 15 מטר שמאלה, הכל טוב זה לא שהוא עבר לשחק כדורסל שם באגף
  16. יש כאן מישהו שמשחק בימים אלה באתר כזה או אחר ויכול לתת פרטים ? מחפש אתר אמין עם יחסים טובים (כדורגל בלבד) ,שיהיה קל להפקיד ולמשוך..
  17. מאווייס וחוזז שחקנים שלנו נכון ?
  18. כן, השלישייה שלנו אתמול סביר להניח לא תהיה השלישייה שתוביל אותנו העונה . זר גרזן לאמצע זה עניין של זמן, גולסה בהרכב זה גם עניין של זמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.