Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. נגמר הכרטייסים.גם בקריית שלום.
  2. הרגע התקשרתי כי ההייתי צריך לחבר שלי. נגמר הכרטיסים.גם בלאן.גם בבימות גם בקריית שלום.
  3. בגלל זה אני שונא את ההיכל הזה.האנשים שיושבים למטה אלה לא אוהדי מכבי.אלה אנשים שבאים לראות את "ההצגה הכי טובה בעיר" חושבים שהם באים להצגה..באים דקה לפני המשחק.והולכים 5 דקות לפני סיום המשחק.כול המשחק מוחאים כפיים.. בכדורגל גם האלה שיושבים בשערים 13,2 הם אוהדים.
  4. זה שטות להגיד "הקהל הכי טוב באירופה" כול ההיכל יושב למעט גוש קטן.כן קטן למעלה ב11.ועוד גוש בלב הצהוב. לפני חודש מישו רשם פה את השם של הארגון של הקהל של פרטיזן.אין דבר כזה סטייקים.שערים 2-3 בנוקיה-שם הארגון שלהם נמצא.אין אחד באולם שלא עומד שם כולם מטורפים. וכול הסטייקים למטה בהיכל..אפשר לראות בשריקה לסיום..50% מהקהל למטה כבר לא נמצא.
  5. איזה כותרת מרגשת בONE.."מנטאלשווילי וללה נלקחו לצילומים בבית החולים"
  6. כוס עמק רק עכשיו אני מבין את רמת הביאוס שקיבלנו את ביתר. הפועל כבר ברבע גמר. חיפה כבר עם רגל וחצי ברבע גמר. בני יהודה ברבע גמר(קיבלה הגרלה אחת הקלות) ורק אנחנו נדפקנו עם הבבונים.ועוד בחוץ.
  7. ראיתי את כול המשחק..זה עם מילים..רק לא הרבה יודעים אותם.. כול המשחק שרו את זה.
  8. בבימות ניראה לי גם נגמר.האופציה האחרונה זה ללכת לקריית שלום.
  9. אי אפשר לדעת בוודאות.לא מאמין שיישאר. יום חמישי היה כתוב שנמכר 1000 כרטיסים לאוהדי מכבי,
  10. הצוות הרפואי של מכבי פשוט בושה.כבר חודשיים שהוא יושב ביציע ו"עובר טיפולים" דיי עם השטויות..גם אם זה היה עובר לו הוא לא היה מחלים לגמרי..זה היה חוזר לו בתקופה של עומס. היה צריך לעשות לו את הניתוח איך שנפצע או שבוע אח"כ.לא חודשים אח"כ. אותו דבר עם בוזגלו שנה שעברה,הוא נותח חודש וחצי אחרי שנפצע.ובליגה זה 5 מחזורים.
  11. בינתיים אנחנו יושבים בצפון מערב,אם יהיה ביקוש כולם יעברו לצפוני הגדול(מאחורי השער)אבל לא ישאירו את כול אלו בקנו לצפון מערב שם..יעבירו את כולם.. למרות שאני לא מאמין שיעבירו.
  12. מי שמעונין:יצאו כרטיסים לטדי בלאן.רק מבוגר 90 שקל.
  13. אבל זה גביע....הם ייתנו מלחמה.וחוץ מזה זה טדי תמיד כיף להיות שם..
  14. כמו שזה נראה עכשיו הם לא ייתנו לנו את הצפוני המרכזי.המצב שלנו הולך וניהיה חרא ושלהם רק הולך וניהיה טוב יותר.
  15. עוד לא יצאו.אמורים לצאת כרטיסים או היום או מחר.כנראה מחר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.