Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. חשבתי על סביבות ה1000-1300. המרחק הוא לערך שני מטרים .
  2. מחפש המלצה לטלויזיה איכותית במחיר סביר, אם יש למישהו המלצה לדגם ספציפי כי אני אאוט לגמריי בנושא ולא רוצה להידפק עם מסך בעייתי. גודל 42 אינץ
  3. טיבי אפס, מצטער לומר אבל זו התנהגות של אפס
  4. לא, אבל אותי לימדו שכל עוד יש סיכוי בתיאוריה אז נלחמים. וכשיש עוד 8 מחזורים בהם יש לנו עוד שני מפגשים מול שתי המובילות אני עדיין מאמין.
  5. לא הפועל עכו, אתה משחק יום אחריהם נגד קבוצה שהיא פחות טובה ממך בכל עמדה על המגרש, בוא נזכור שעד לפניי שבועיים אף אחד לא באמת ספר עד ביתר . אני מאמין שכדורגל הוא משחק דינמי מאד, וכן, לעלות לטדי אחריי שניצחת את בש בנתניה למשחק שבהנחה ואתה מנצח בסיטואציה מסוימת הפער יורד ל2-3 נקודות, יש משהו דימיוני במה שאני אומר ? עד לפניי שני מחזורים היינו בטוחים שזה שלנו, אנחנו לא איבדנו שחקני מפתח ואצל היריבות שום רונאלדו לא חתם. בכל אופן ככה אני חולם ומאמין וכואב לי לראות תגובות תבוסתניות כמו שראיתי בעמוד הראשון כאן.
  6. אני זוכר בעונה שעברה שהרבה נקודות הם השאירו בטרנר ודווקא ניצחו בחוץ. למרות כל מה שאתם אומרים, אני מסכים שכרגע הכל במכבי לא נראה טוב ועדיין אני מאמין, כי גם למשחק בטדי שניצחנו הגענו עם הגב אל הקיר ( עד כמה שאני זוכר ) ודווקא ממשחק כזה יצאנו למומנטום של 7-8 משחקים מצוינים וצמצמנו פער של 6 נקודות (עד כמה שאני זוכר) בשורה התחתונה, למרות שני משחקים אחרונים לא טובים, אני חושב שניצחון בשני עליהם ושבוע אחכ הם מאבדים נקודות להפועל חיפה פותח את המאבק לגמריי.
  7. התשובה היא כן, את ביתר ניצחנו בטדי העונה באופן משכנע( שרק אודות לעטר לא נגמר 4-5 ) את באר שבע גם ניצחנו באופן משכנע. אני מאמין גדול בשחקנים שלנו, הריי אם לא וידאר מחטיא נגד הפועל חיפה כמו ילד בכיתה א׳ אתה לוקח שם 3 נקודות ואנשים היו מדברים אחרת. לדעתי המשחק נגד באר שבע בא לנו בדיוק בזמן, זה המשחק היחידי שאם ננצח בו לדעתי רוב הקהל יחזור להאמין שזה אפשרי, הלחץ יהיה עליהם, וכבר ראינו שקשה להם לשחק מאד תחת לחץ בטרנר. בקיצור, אני יכול לספור עוד המון נקודות לאופטימיות.. וגם אם לא ניקח אליפות בסופו של יום, אני רוצה מאבק עד הסוף, גם אם לא ניקח 7/8 וזה לא יספיק לאליפות, לראות את התגובות כאן בפורום עושה רע , זו לא הרוח של מכבי
  8. אני לא מבין את הדיבורים כאן, כאילו ראינו מבאר שבע מפלצת שלא ניתנת לעצירה. עונה שלמה נראו פח, לקחו נקודות מכלום, גם במשחק נגד ביתר לא ראיתי שהם משהו מיוחד, ראיתי שיש להם תחת והם יודעים לעקוץ. ניצחון עליהם בשני ככ הזוי ? הפסד שלהם שבוע אחכ להפועל חיפה יפיל אתכם מהכיסא ? כלום לא גמור בעונה בזאת
  9. כמות הפעמים שהמודי הדביל הזה אמר this is terner זה פשוט בלתי נסבל
  10. אם היה נתון באחוזים כמה פעמים שפונגין נתן פס אחורה לעומת פס קדימה, פשוט לא יכול לראות אותו במכבי
  11. לא יכול לשמוע את המודי הזה
  12. יאללה שיחתום כבר בבאר שבע הבינוני-מינוס הזה . לא שחקן שיעשה את ההבדל, לא מהיר/חזק/גולר/יתרון כזה או אחר. ובנוסף גם ערבי, לא שיש לי בעיה, פשוט אין לי כוח לפילוג הידוע בתקופת ראדי(שריקות הבוז, עידוד מוגזם לשחקן בכוונה) . כמובן שהתקשורת תחגוג על זה אחריי כל משחק. כל דבר שיוציא את המועדון שלנו מפוקוס אני לא רוצה, אני רוצה אליפות. מעבר לזה שבדיחה לראות איך כל שחקן שחוזר מחול בלי קשר ליכולת או כל אספקט כזה או אחר פשוט מקבל חוזה בלתי נתפס( כנל קניוק)
  13. גם באטוקיו וגם רודריגז שווים הרכב לפניו. הבן אדם נראה מנותק לחלוטין, לא רואה אופציה שמשהו ישתנה אצלו.
  14. משחק די קל לשיפוט למען האמת אבל תענוג מצחיק שאנחנו מתרגשים מזה שלא מזיינים אותנו
  15. ההתנהגות המתוארת זו היא היהודון הקלאסי שתמיד מוצץ לאירופאים ומקבל רק זין בחזרה, גם אני מחפש הסבר לתופעה ההיסטורית הנצחית .
  16. אני עדיין לא מצליח להבין, אם יש כאן עבירה על חוקי התקנון, איך זה ששום גורם שאמור לפקח על העניין לא מתערב ? זו לא גניבה לאור היום ?
  17. אין יותר באר שבע לתת גול ששחקן של היריבה בחוץ על כלום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.