Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. זה משהו שהם מציעים אחריי שאתה נרשם ? כי בשיחה שהייתה לי איתם לא דיברו איתי על משהו כזה..
  2. כבר שנים שאני עוקב אחריי נאתכו בנבחרת, זה פשוט לא ייאמן מה שקורה עם השחקן הזה, אני לא זוכר משחק טוב שלו בנבחרת ישראל. כמה הופעות יש לו כבר 70-80 ?
  3. תודה תודה אני בא עם ממוצע בגרות של 100 אבל מאד מאד חלוד, ברמה של לא לזכור סדר פעולות חשבון (סתם הגזמה אבל בלבל הזה) לכן חשוב לי קורס שיתחיל מ0 ממש
  4. היי, צריך לקבל החלטה בימים הקרובים לאיפה אני נרשם, יש כאן מישהו שיכול להמליץ\לא להמליץ על יואל גבע ? מישהו שעשה גם אצל יואל וגם במקום אחר כלשהו ויכול לתת חוות דעת מהניסיון שלו ? שיפר לא שיפר כדאי לא כדאי וכו' .. ? תודה רבה !
  5. יש דיווחים על הפסקת אש, זה פשוט לא ייאמן המצב הזה, אשכרה מכתיבים לנו את השגרה פאקינג 400 רקטות ביממה, מציאות לא נתפסת
  6. חברים תודה על התגובות, בסופו של יום טסתי בלי מצלמת אקסטרים בתקווה שאסתדר והיה קשה. (אופנוע ים,גלישה,המון המון ספורט ימי וספורט אקסטרים באופן כללי) קניתי במהלך הטיול את הגו פרו 7 סילבר, או שבאתי עם ציפיות גבוהות או שפשוט מדובר במצלמה לא טובה, הסטילס בדיחה כמו שכתבתם והוידיאו בינוני+.
  7. מישהו יודע אם כדאי לקנות בבלאק פריידי ps4-pro או רגיל ? ואם כן איפה לקנות במחיר הכי זול ?
  8. זוכר עד היום נסיעה לבאר שבע איתך, האירוניה לנהוג על 280 ולספר כל הדרך שביטלו לך עשרות דוחות בבית משפט
  9. מסכים שהוא התייצב ואני מתומכיו ( גם בתקופה הרעה שלו) יש לציין, אבל עדיין לא חושב שאפשר לרשום על שמו נקודות או הצלות גדולות לאורך התקופה האחרונה. יציב וטוב
  10. מה לא נכון ? איביץ ראה את מה שכולם ראו, כדורגל נטו טיבי הכי גרוע מבין ארבעת הבלמים שלנו, גם לפניי הפציעה טיבי היה בחוץ שלושה או ארבעה משחקים.
  11. לא יודע מאיפה הבאת את זה, דווקא מאד ניטרלי, כיף לשמוע אותו
  12. אני איתך, מצחיק שאני שמח לאיד ב׳כישלון׳ של שחקן שלנו, אבל משהו בשנתיים האחרונות היה בו יהיר ושחצן+ התקרית עם גורדי שבעיניי היה חייב לסיים למחרת את דרכו. כרגע הוא רביעי ברוטצית הבלמים, מרוצה מאד מאיביץ
  13. חברים מישהו יכול לשים כאן קישור לצפייה ?
  14. פשוט מדהים איך כל שנה לא ״מייעדים״ לו משבצת ב11 ואיכשהו הוא בסוף שם, בלי לבכות ובלי פרצופים, שמח מאד בשבילו. שמח לא פחות שטיבי בספסל, מעבר לשנתיים בכושר משחק זוועתי, אני חושב שאחרי תקרית עם גורדי אין לו מה לתרום לנו יותר.
  15. זה פשוט לא ייאמן, פיגוע עם הרוגים בשומרון נעלם תקשורתית אחריי גג 24 שעות. המקרה הזה הוא מקרה ככ שכיח, איך זה תופס את הכותרות הראשיות במאקו/ווינט/וואלה שבועיים (?) אחריי ?
  16. היי, ניסיתי לקבל מידע באינטרנט אבל ממש הלכתי לאיבוד, יש ככ הרבה סוגים. אני לפניי טיול לארהב ומחפש לקנות מצלמת אקסטרים, אם מישהו יכול לכתוב המלצה מהניסיון שלו עם מצלמה כזו או אחרת, חשוב לי מאד האיכות של התמונה, יותר סטילס פחות וידיאו.
  17. די מספיק כבר להאשים את הקהל, אין שחקן של מכבי שאיי פעם קיללתי, וגם לא אעשה את זה כלפיי טיבי. אבל הבן אדם כבר שלוש שנים נראה כמו ליגה א׳ ועוד התלונות לקהל?
  18. וידאר בושה . ולעולם לא אצא נגד שחקן של מכבי מסיבה מקצועית, פשוט ביזיון
  19. הגיוני שעדיין לא נקבע תאריך למחזור פתיחת עונה שלנו ? זה לא אמיתי
  20. לקחתי בחשבון, תודה רבה * לא חובבי הארי פוטר, חובבי ג'סטין ביבר
  21. תודה רבה על ההשקעה והזמן, מעריך את זה . במידה ואתה ממשיך לכתוב, ירדנו מניו יורק ככה שאם תוכל להרחיב לגביי פלורידה, אשמח .
  22. חברים, תודה לכולכם, בהחלט עזרתם.
  23. אנחנו בני 23, אנחנו מקציבים בין 30,000-40,000 כל אחד, אבל כמובן שלא נמנע מעצמנו אם יהיה צורך לחרוג מהתקציב. אנחנו באים עם ראש פתוח לגמריי לגביי אופי הטיול, רוצים לגעת בכל דבר במסגרת הזמן, פארקים של אקסטרים, חופים, מסיבות,הופעות, סיורים באתרים פופולאריים וכו׳.
  24. אני וחברה שלי מתכננים לטוס לקראת סוף אוגוסט לטיול של חודש-חודש וחצי. היעדים המרכזיים שאנחנו מתכננים הם לקליפורניה, נבדה, פלורידה, ניו יורק. מי שיכול לעזור עם המלצות לאטרקציות מעניינות, מועדונים, חופים, מלונות, וכל מה שיכול להיות רלוונטי ולעזור בטיול כזה, אשמח ויעזור לי מאד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.