Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. זו לא ועדת חקירה הנגיעת יד הזאת? בחייאת אין לי הסבר אחר חוץ ממכירה(לכאורה)
  2. מי מעלה את הגרון קורע מהטלויזיה?
  3. חשבתי שאני היחיד בארץ שראה ממלכת החיות.התחברתי ממש ממש. אגב, בטיול שלי בקליפורניה פתאום קלטתי שאני עובר באושנסייד (איפה שצולמה הסדרה), עצרתי שם לגלוש יומיים, מקום ממש אנדרייטד ולא מוכר לתיירים. פגשתי באיזה דינר בערב חבורת אמריקאים ששאלו עליי, אמרתי להם שאני כאן בעיקר בגלל הסדרה, התלהבו ממש ואימא של אחת מהבנות הייתה ניצב בסדרה.
  4. משפט לגביי השופט- השפת גוף שלו בשיח מול השחקנים פשוט הכי מסריחה בעולם. מדבר כמו ערס משכונה ג, אלים ועברייני. שופטים באנגליה מוציאים אדום עם חיוך מפויס על הפנים
  5. דוידזאדה בעיניי זו בושה וחרפה, לא מתאים לרמה. אותו דבר ריקן, יודע שהוא נחשב כביכול לאיזה לוחם אבל אותי מעניין כדורגל לא ״הקרבה״, מבקש לא להביא לי נתונים של שערים שלו משנה קודמת, זה לא רלוונטי, הוא לא ברמה.
  6. מאמין שהם מחכים ל19,000 עגול ויודיעו רשמית
  7. חייב להבין משהו, כל האיומים על גרירה ודוחות למי שמגיע עם רכב פרטי, רלוונטים למי שחונה במקומות הקלאסיים שהיינו חונים ? כל איזור המוסכים וכו׳. או חניון עפר כזה או אחר באיזור ?
  8. דאבל, יש לך יכולת לדעת כמה מכבי הכניסה כסף ממכירת מינויים העונה? בחישוב המינויים היקרים של התא כבוד/כסף וכו׳
  9. היי, יש לי אופציה לקבל מצלמת דרך במתנה דרך מקום העבודה. רציתי לשאול אם מישהו מכיר את הדגם הספציפי הזה ? או יכול במקביל לתת המלצה/חוות דעת משלו על דגם אחר.
  10. לא התייחסת למה שכתבתי
  11. מנספורד אמר בספורט 5 שהפייר פליי נוגע למכירה/קנייה של שחקנים בלבד. מה אני מפספס ?
  12. אם יש מישהו שקיבל הודעה שהוא יכול לרכוש מנוי ל11, בזכות ההודעה המוקדמת לפנאטיקס ובוחר בסוף שלא לרכוש, אשמח לרכוש במקומו. 0546745876. תודה !
  13. הי חברים, מחפש כרטיס למזרחי עליון עבור בן דוד שלי, ילד בן 7 בחופש הגדול שרוצה להצטרף למשפחה 0546745876 תודה
  14. אגב, לא ראיתי שכתבו על זה משהו. מבחינת המינויים פיזית, זה אותו כרטיס קשיח מהשנה שעברה או שמקבלים חדשים ? אני מניח שנקבל כי בשערים המסומנים לכל אחד מקומות שונים, ועדיין, לא ראיתי שמכבי כתבו על זה משהו..
  15. אבל יש כאן תגובות של אנשים שאומרים שכבר חידשו ?
  16. כמה בלגן מחידוש מינויים. עד איזה תאריך יש שמירה למינויים שמחדשים ?
  17. זה אף פעם לא עובד כמו שצריך, כשזה נעשה עי שלט רחוק יש חשש גדול להונאות ורמאויות מצד ״חברות הניהול״. מה גם שאני לא מכיר חברות ניהול בבאר שבע, מכיר אנשים פרטיים שהציעו עצמם לתפקיד, אנשים שלא הייתי נותן להם לנהל ביצת עין בשמן.
  18. מניסיון, קשה מאד לנהל נכס על שלט רחוק. היה לי בבאר שבע וזה היה סיוט, לא יודע איך מתנהלים כשזה בחול.
  19. הייתי תקופה מאד ארוכה בארהב, ולא היה יום שלא אכלתי מקדונלדס, פיצות וכל הזבל שאפשר לתאר. לצערי חזרתי עם דלקת קשה בכיס מרה ועוד כמה בעיות לא מבוטלות באיזור העיכול, לכן נמנע כמה שאפשר מהמבורגר פיצות וכו׳.
  20. אני רוצה להגיע ל76 קילו מאסה ואז להתחיל חיטוב. לא לחוץ לי הזמן, כנראה שאהיה במאסה עד ינואר פברואר בשביל להיבנות כמו שצריך ורק אז אתחיל חיטוב. אני די סבבה עם המחיר של הגיינר, יוצא לי בסביבות 12 שקל למנה שדי נותנת לי הרבה ערכים תזונתיים שיהיה קשה לי להשיג באופן זמין ממזון טבעי. נשמע לי יחסית הוגן. אני עורך ארבעה אימונים, A,B . לא מפספס אימון. תודה אחי
  21. לא יודע אם זה מדויק לומר, סהכ כן אוהב לאכול אבל כן אפשר לומר שהמרדף אחריי האוכל הופך את זה כבר למשימה לא הכי כיפית. לכן העליתי את האופציה של הגיינר שיכולה להתאים לי לדעתי. הדבר שהכי חשוב לי לדעת זה האם לגיינר יש השפעה בריאותית שלילית על הגוף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.