Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. המרחק הוא קצת פחות ממיטה, כרגע יש לי 43 (פשוט התקלקלה) ונראה לי שמשהו שמעבר לזה יהיה טו מאץ' בכל אופן, ההבדל בין מה שאתה שלחת למה שאני זה רק הגודל?
  2. הי גיל, הגודל 55 אינץ יותר מידיי למרחק שאני צופה ממנו. ראיתי שיש את אותה הטלויזיה רק ב43 אינץ, https://www.cwc.co.il/product/טלוויזיה-samsung-ue43ru7100-4k-‏43-‏אינטש-סמסונג-0?aff=GoogleMerchant&aff_a=1&gclid=CjwKCAjw4MP5BRBtEiwASfwAL3LnWax6dGSBxkCwI4GKWWMKnyOL80i55VsQeRaEebGrpaGvLKu2zBoC7FQQAvD_BwE יש משהו מהותי ששונה ביניהן או רק הגודל
  3. הי חברים, מחפש מסך לחדר בסיבות ה43 אינץ' (לא פחות), בטווח המחירים של 1300-1650, הצרכים שלי די בסיסיים, אין לי דרישות מיוחדות מהמסך. אני די אבוד בחיפוש באינטרנט, יש ככ הרבה דגמים וסוגים שאני לא יודע מה טוב ומה לא. אם מישהו יכול לכתוב כאן דגם ספציפי זה יהיה מעולה. תודה רבה
  4. לכן החתימו לשנה, יהיה בריא ימשיך, לא יהיה-לא ימשיך. לא להביא אותו בתנאים שהבאנו, העברה חופשית+שכר נמוך מאד+חוזה לשנה זה לא פחות מפשע. בטח בסגל הנוכחי שלנו.
  5. תראו את אינטל ואה ואה
  6. שחקן גבר, נותן הכל על המגרש וחיזוק מקצועי חשוב מאד.
  7. הי חברים, מחפש לקנות מצלמת דרך לרכב ואשמח לשמוע מכם המלצות. מה שמאד חשוב לי זה שהמצלמה תהיה באיכות מספקת לקרוא מספרי רישוי (גם בלילה), ושיהיה לה חיישן אוטומטי במצב של חניה. שמעתי המון על כמה דגמים של שיאומי, מישהו שיכול להמליץ מנסיונו?
  8. חברים, נושא מעניין שעלה באחד מקבוצות הפייסבוק. מישהו פירסם את התשואות שחברות ההשקעות עשו במהלך ה5 שנים האחרונות במסלולים מנייתים. הנמוכים עומדים על 50 אחוזי תשואה, ויש כמה חברות בודדות שעומדות על 100-105 אחוזי תשואה. מה שמעניין הוא, שפירסמו באותו נושא שמדד סנופי עשה ב5 שנים האחרונות 197 אחוזי תשואה, והעלה בעצם את השאלה למה אנחנו צריכים לשלם לחברות האלה דמי ניהול גבוהים בתמורה לתוצאות נמוכות(יחסית)? כאשר אנחנו יכולים להשקיע בעצמנו בתוכניות שמחקות מדדים ללא דמי ניהול.
  9. יכול להיות שהציטוט הזה הוא סוג של "התקפלות" וירידה מהעץ? לאחר שהבין לאן הרוח נושבת..
  10. איזה עולם הפוך אלו ששיקרו, רימו, עברו עבירה פלילית מובהקת(זיוף מסמכים רשמיים) הן הקורבן. ואלו שלא עברו שום עבירה פלילית וגם לא עבירה מוסרית בעיניי, הם הזאב. נשים חזקות וחכמות עד שמתבקש מהן קצת לחשוב עם מי להזדיין ועם מי לא, שם הן כבר נוצלו, ו"העבירו אותן מיד ליד" סיטואציה ככ לא הוגנת, אני חושב שמגיע לבנות האלה את כל הרע בעולם.
  11. הי חברים, אני מנוי בטלויזיה של סלקום כבר כמה שנים, סהכ מאד מרוצה. עד היום הייתי מתקשר פעם בחצי שנה, מאיים בביטול ומקבל עוד איזושהי הטבה שמחזיקה לכמה חודשים קדימה ומורידה את העלות משמעותית. הייתי משלם על שלושה ממירים+צרלטון+לייב וגולד בסביבות ה150-170 ממוצע, לפעמים קצת פחות.(טלויזיה בלבד, התשתית והספק בבזק ובזק בינלאומי בנפרד) מפה לשם התנאים הוקשחו והם לא מוכנים להתקרב למחירים האלה. יש כאן מישהו שמנוי גם כן לסלקום טיוי ויכול להעיד על מחירים אחרים? יש כאן מישהו שמנוי לפרטנר טי וי ויכול להמליץ?
  12. חייבים מופע פירו משוגע על הראש שלהם
  13. אני חושב שאנחנו חייבים לעשות רעש בכל דרך על הביזיון הזה שהמשטרה מתנהלת כמו צפון קוריאה בכל עניין אביזרי העידוד. לדעתי זה לא מקבל מספיק תשומת לב
  14. אני חושב שאי הכנסת ציוד עידוד ותופים בפרט לא מקבל מספיק תשומת לב מצידינו הקהל. האם מכבי מעורבת? האם ההנהלה פועלת בעניין? זו בושה מארץ הבושות, מה הקשר בין אבוקות במשחק חוץ ליושבי שער 11?(שאולי לא היו בכלל בדרבי חוץ, מי יודע) מה הקשר לתופים? איך חוקית לא מאפשרים לשבת על 300-400 כיסאות? שהכרטיסים אליהם כבר נמכרו! בעיניי להחזיר מלחמה, מצידי להדליק אבוקות כל שבוע ולשבור את שער 11. אם פוגעים בי שהעולם ישרף, ופוגעים לי בקבוצה.
  15. אם אנחנו גברים חייבים אבוקות כל משחק כתגובה לבושה הזאת
  16. מסכים חלקית, עדיין השוק הזה הוא סלקטיבי ותמיד ניתן למזער נזקים כשיש תקופות קשות. בכל אופן, קשה לי לראות איך אנשים משווים השקעה בפוליסת חיסכון אל מול לקנות איזה דירת קרטון 100 קילומטר מהמרכז. מדבר מניסיון, טעות ענקית שעשיתי שהפכה לי את החיים לסיוט מתמשך של שנה וחצי. אם מישהו מעוניין שארחיב על הטעויות הנפוצות מנסיוני, אעשה את זה. בהצלחה לכולם
  17. לא ככ מסכים, בדיוק לפניי שנה חודש דצמבר מחק עליות של שנה שלמה, נאסדק מחק לדעתי 12-14 אחוזים וסגר שנה ברוב החברות על תשואה של חצי אחוז עד אחד וחצי.(בחלק מהן הייתה גם תשואה שלילית). הפחדנים יצאו עם הפסדים משוגעים, האנשים שבנויים לשוק הזה מאז תיקנו 25 אחוזים. השוק הזה בנוי על אורך רוח, וכן, יש אנשים שלא בנויים לראות ביום שלישי 300,000 וביום רביעי 290,000, דברים שקורים בשוק המנייתי. לטוווח הארוך זה תמיד תמיד תמיד מחזיר את עצמו בפלוס
  18. למה לא לפתוח פוליסת חיסכון באיזושהי חברה במסלול מנייתי? עושה תשואה גבוהה ויציבה מאד כבר הרבה שנים. (השנה אלטשולר שחם עם 20-22 אחוזי תשואה). בטוח, נזיל, זמין, שקוף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.