Jump to content

moshe888

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by moshe888

1. תמיד עניין את הפרימדונה איך היא נראית לא פחות מאיך שהיא משחקת
  2. לא ייאמן שהבני זונות האלה סופרים לנו כמה שניות לוקח לנו להוציא קרן ! 100 אחוז אנטי מכבי
  3. הסיקור הלא שווה של השפיגלר הבן זונה הזה פשוט מדהים ועוד השדרנית קווים אומרת לסילבס ״ חיים מחצית טובה שלכם הגעתם גם להזדמנויות ״ לא ייאמן
  4. לא ייאמן , התבוסה הכי גדולה מאז 1976 !
  5. יש מצב לטרמפ מישהו ? איזור ראש העין -פתח תקווה-אלעד ? 0546745876
  6. מקווה שהשחקנים שלנו רואים שהשד לא נורא בכלל , אולי בכלל לא שד וגם אם הם ינצחו כאן 4 בסוף אף אחד לא ישכנע אותי שהם מה שעושים מהם
  7. לא ייאמן איך לפניי כל חלון אנחנו שומעים שהולכים לעוף 5-7 שחקנים ולהביא חדשים . פאקינג שיחקנו עם 5 זרים העונה , זאת אומרת שבשביל להחתים זר כרגע לא צריך לשחרר שום שחקן , אז איך זה שעדיין אין חתימה ?
  8. איך אחריי 3 שנים בלי פעולה חיובית הוא חותם על חוזה של 220,000 דולר ? לא ייאמן איזה גנב
  9. מאושר , לא זוכר שחקן שהקהל כבר לא כעס אלא רק צחק צחוק עצוב וציני לך כבר עדן לך
  10. למה לא הראו שוב את הקרן של עדן ?
  11. חחחחחח עדן 2017 והוא שחקן במכבי תל אביב
  12. יהיה קשה לשכנע אותי שזה ה100 אחוז של השחקנים האלה, משהו כאן מריח לי מסריח מאד סויר, אתה עדין מאד עם הציונים שנתת היום לשחקנים שלנו. אני מרגיש מרומה , מרגיש שיש כמה בני זונות בחדר הלבשה שבוגדים בנו האוהדים,בחולצה שהם לובשים, פשוט בושה
  13. סכנין פשוט שוכבת עליהם ושום מילה על היכולת שלהם , על זה ש״שחקן אחד של באר שבע זה כל סכנין ״ לא ייאמן
  14. תשמעו את צוות השידור ״ זה גבולי זה גבולי ״ יא שרמוטותת פנדל של 100 אחוז והחזרת כדור 100 אחוז גבולי
  15. אלי דסה הבין איך שורדים במכבי ביכולת רעה , כנראה שפונגין עשה לו חפיפה טובה .. פשוט ראש קטן, כל הזמן אחורה, רק בורח מאחריות, רק שלא יגידו שהטעויות שלו..פשוט אי אפשר לראות את זה
  16. אפרופו רכבים אלפא מיטו בשנתונים היותר ישנים שלה 2010-2012 מישהו ממליץ ? לא ממליץ ?
  17. טוב זה היה נראה גמור אבל חידוש החקירה יכול לשנות מומנטום בצורה קיצונית
  18. לא ייאמן שמכבי לא מפרסמים את רשימת הזוכים , הכל ככ מסריח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.