Jump to content

YallaMaccabi

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by YallaMaccabi

1. זה היה הקטע שזה היה ״בזכות״ פציעה הלוואי שנאכל את הכובע , באמת הלוואי אבל הוא זהה לקראנקה מקווה שזה לא יתפוצץ בפלייאוף
  2. בסדר כבר יצאנו מההחטאה של הפנדל , ושיחקו טוב. נחמיאס היה טוב בימין, היה ריסקי מדי להזיז אותו לבלם. היה אסור להוציא את יוריס ששיחק מעולה היה צריך לשחק עם קיקו במקום מילסון כשהחליף ולדחוף לגול השני, במקום זה הוא הזמין רבע שעה של הגנה שהסתיימה בנס. מהחילוף של דוידה ועד דקה 75 שיחקנו טוב הם לא היו בכיוון בכלל
  3. סירס אותנו היום מזל גדול שמלדה נפצע וכל ״הלחץ״ שלהם בסוף היה נטו מחילופים אקסטרה הגנתיים, הם לא עשו כלום כל המשחק לא יודע ממה הוא כל כך פחד
  4. פעם אחרונה שעלינו בלי הגנה נגדם ניצחנו 6-2 רק אומר
  5. למה אסון? אני מבסוט מעלייה שלהם. עומס כמו שיהיה לנו בשלב הבא , ניקוד נוסף לישראל , מזיינים בלגים אנטישימיים. איפה הבאסה פה?
  6. חייב נצחון ואז נשאר במאבק רק נגד חיפה על האליפות
  7. ממש מגזים טופ 1 בקישור שלנו בתקופה פחות טובה. גם זה יעבור
  8. אני מקווה זה גם מה שכל הזמן אמרתי לעצמי שאולי הם ככ חסרי בטחון אחרי תקופה כזו שהעיקר הנצחון. הלוואי וזה יתחבר מחדש
  9. מדקה 45-65 זה היה אחד הרגעי שפל הכי גדולים שידעתי. רק להעיף כדורים זה המאמן שלך? לא חושב שיש שיטת משחק כלשהי לצערי , מפחד שזה לא יחזיק מים… הלוואי ונאכל את הכובע אבל לדעתי העתק של קראנקה
  10. רועדות לשחקנים הרגליים מול קהל גדול זה לרעתינו עדיף לשחק בחוץ
  11. אז אני מבין שהורדת נקודות זה המחליף של סגירת היציעים משנה שעברה
  12. מאיפה לך איך אדו ישחק? בסוף יהיה כמו גררו
  13. איזה באסה שכולנו יודעים שוב מה יהיה ההרכב במשחק הבא נגד נתניה
  14. בנתיים הקהל יחסית מאופק לא הייתי מקפל את העונה הזו עוד רק מקווה שקין יפסיק להפריע כל שבוע מחדש
  15. ייאמר לזכות ההתקפה - שלהתחיל כל משחק בלרדוף אחרי המשחק בלחץ בגלל טעויות ומכירות בהגנה זה מקשה ואי אפשר להנות ככה מהמקצוע וככה זה נראה. הדבר הראשון שצריכים לעשות זה לייצב את ההגנה, לא יכולים לספוג בכל התקפה, לא יכולים בכל משחק לעשות ממוצע של 2/3 מכירות של בית סוהר בהגנה. בתקופה עם איביץ כששמת גול 1-0 ידעת שזה נגמר כי לא תספוג בחיים.
  16. להזכירך לקחת אליפות אחרונה עם פיבן וייני בהגנה. שנה שעברה -אותם- שחקנים לא ספגו גולים בכלל בתקופה של איביץ. זה הכל באימון שלהם ובשיטת המשחק, כרגע שיטת המשחק הנוכחית זה בעיקר הפקרות
  17. ברגע דאתה מתחיל לשיר נגד המאמן זה להודיע שנגמרה העונה מבחינת הקהל. אנחנו עוד לא שם. אבל מעריך שאיבוד נקודות נוסף בשבועיים הקרובים והתרחקות נוספת מהפסגה זה יהיה כבר הקו האדום של הקהל
  18. הוא כבר הלך ביום רביעי מה שחסר לנו זה משהו שכשאנחנו עם הגב לקיר יוציא אותנו מזה עם איזה הברקה אישית, כמו חלאיילי עכשיו. חיפה משחקים לא טוב אבל מי יזכור את זה.
  19. מסכים נותן לזהבי חוזה עד מתי שירצה לא שוכחים לשחק כדורגל בחודשיים
  20. אל תהיו לוזרים כמו השחקנים שלנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.