Jump to content

YallaMaccabi

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by YallaMaccabi

1. דוידה זה שחקן חילוש איזה הפועל אתה
  2. התכוונתי נגרים טכניים כאילו חסרי טכניקה אי אפשר לשחק ככה כדורגל שפל מצד שתי הקבוצות
  3. יותר מדי נגרים טכניים בהרכב קשה לשחק ככה
  4. אוף אנחנו לא מרגשים 2 קבוצות חלשות
  5. יצא טוב שלא יהיה קהל בטרנר משפר את הסיכויי נצחון שלנו משמעותית
  6. הארגון לא אשם בכלום לא זרק לדשא לא הפריע למהלך המשחק בכלל
  7. בורדו הורגש פחות כי אני זוכר שכולם באו מוכנים לזה. היום הייתי עם חולצה קצרה חשבתי אנחנו בקיץ וקיבלתי מקלחת לא נורמלית עוד לפני שהתחיל המשחק
  8. האמת לדעתי זכורה לי עונה שלהם שהם לקחו אליפות בלי לנצח אותנו פעם אחת. בכללי תמיד הראנו עליהם עליונות באליפויות שלהם. יהיה מרגש לנצח אותם בסמי כמו שאוגו וב״ש עשו לנו בנתניה ומבטיחים אליפות
  9. לא כזה קשה להכין קבוצה נגדנו. דאבל אפ על מילסון, לחץ גבוה ונגמר הסיפור. זה לא שדגו גדול כמו שרובי חסר יצירתיות איך לנצל לטובתינו את ההתאמות שעושים נגדנו
  10. לא יכול לראות יותר דקה אחת בסגל בבקשה די עם זה
  11. לא היה אחד ביציע שידע שהולכת להיות מפולת מהרגע שהכניס את ביטון נשאר בלי קשר אחורי. היה מכניס את קארצב
  12. חיפה בעיקר נראית יותר מאומנת מאיתנו רובי קין ליצן
  13. אני מבין מה שאתה אומר, לרוב אני גם לגמרי מזדהה איתך. אבל אני מאד מבין את המכביה בסיטואציה הנוכחית. אני לא מפחד מחיפה, ברור שאנחנו אמורים כביכול לנצח. אני פשוט מפחד מהשחקנים שלנו שהרוויחו את חוסר האמון הזה ביושר העונה- בכל רגע שהיה על מה לשחק העונה ומאני טיים (למעט גנט 3-1) הם פשוט שילשלו והיה נדמה שעושים הכל כדי להפסיד. יש לנו יותר מדי טמבלים / חסרי יכולת ואופי בקבוצה. הקבוצה הזו גם מסוגלת להפסיד תאליפות הזו איכשהו. אני פשוט לא סומך עליהם.
  14. 2 החולשות העיקריות שמאמין שדי שקוף שהם ישחקו על זה- 1. כמו שאמרת לחץ גבוה על ההגנה שלנו, לא בושה בדקות הראשונות להעיף כדורים למילסון עד שכולם יכנסו למשחק. אין טעם להתעקש על הנעת כדור בכוח שגרמה לאינסוף איבודים במשחקים נגדם. 2. מתפרצות שלהם מנייחים שלנו קרן/חופשית תמיד משאירים את עידו שחר אחרון שהוא חסר אחראיות - חייבים להשאיר עוד שחקנים מאחורה כי גם ככה הנייחים שלנו לא מנוצלים התקפית. באופן כללי הקשר השמאלי (גבי) כשאנחנו מגנים חייב לעזור באגף שמאל על חלאיילי/ מילסון כשגבי חסר. להצמיד את יוריס לרפאלוב והוצאנו להם את כל העוקץ מההתקפה.
  15. מסכים עם הכל אבל עדיין בוא ננסה להשאר אופטימיים. הקבוצה הכי לוזרית שידע המועדון הזה - כן לא מאמין בהם בשיט - כן שחקני הגנה פשוט לא טובים בכדורגל - כן בכל זאת בוא נהיה באנרגיה חיובית כי זה בסוף מחלחל ליציע
  16. רביעיית ההגנה היום לדעתי שווה קבוצה של פלייאוף תחתון
  17. זו הקבוצה היחידה בכל העשור האחרון של מכבי שאני אומר וואלה מסוגלת לאבד תאליפות ליצנים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.