Jump to content

YallaMaccabi

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by YallaMaccabi

1. הפסד בדוחא ושילוב של נצחון באר שבעי ואפשר לסגור את הבסטה. תיקו נכון זה לא יהיה כיף אבל נצחון מול בש ואתה ראשון. בכל מקרה לא חושב לא על תיקו ולא על הפסד חייבים לטרוף את הדשא ולצאת עם נצחון בשיניים.
  2. יש יותר סיכוי שהם ישירו לנו את זה מאשר אנחנו להם
  3. מחר 5 דקות ראשונות יהיו מלאות בפאולים, טירוף מצד שחקני והקהל של סכנין. צריך להעביר את ה5 דקות הראשונות ולהרגיע את המשחק ולא להגרר לטירוף ולמבול של שערים כי זה יכול לשחק נגדנו. צריך לשחק חכם, את הקהל של סכנין אפשר להשתיק בקלות באמצעות כדורגל טוב. רק מזכיר לכם שסכנין (עד הפלייאוף לפחות) הייתה הקבוצה הביתית הכי חלשה בליגה, כשאת כל הנקודות שלה היא לקחה מחוץ לדוחא. אז אמנם לא מגרש שכיף לשחק בו, אבל לא כזה מבצר כמו שעושים ממנו. לשחק חכם, לשחק רגוע ולא להגרר לפרובוקציות. זהבי צריך לקחת פיקוד במשחק הזה יותר מכל משחק אחר. ביחד נעשה את זה - קדימה מכבי!
  4. עבודת קודש. אם היית עושה סרטון של דקה שבהתחלה מראים בקצרה את המשפט שהוא אמר במשחק נגד בית"ר, מראים את המקרה של ב"ש ואז את המקרה שלנו כשברקע המשפט של שפיגלר. אבל אתה עושה עבודה מטורפת כל הכבוד לך
  5. זה אנחנו - נגד כולם. אנחנו טובים יותר, רק צריך לדעת לעבור בשיניים את דוחא ולפצח את הבונקר של בכר ואז זה ברגליים שלנו.
  6. טל בן חיים כל כך לא ספורטיבי שבפיפא הוא שם גול אם בטעות מסרת לו עם השוער .
  7. ואו אני מדמיין מצב חס וחלילה שסכנין תוביל 1-0. הם בכוונה ישכבו כל שניה על הדשא בשביל לעצבן.
  8. הקהל של סכנין הפתיע אותי ממש היום. לגבי הקהל שלנו, כן היה עידוד חזק מה שממש הפריע לי זה הדיליי שתמיד נוצר בין הארגון לשאר הקהל וגרם לשירים להשמע חלש יותר ומבולבלים. כששרו כולם ביחד (אני אהיה שם בטריבונה) זה היה מצמרר
  9. מבחינת איך שזה נראה? נראה טוב. לדעתי ילדותי ולא נחוץ. אם אתה ממש נחוש לעשות קעקוע של מכבי אז לפחות בגב / במקום שלא רואים כל כך ברור.
  10. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4794971,00.html אז כן יש שפויים בתקשורת?
  11. גאה בקבוצה על הגול הזה יותר משגאה בזהבי על הגול השני בבאזל. מוות לתקשורת
  12. אז אחרי שהגעתי הביתה והצלחתי קצת להרגע מערב בלתי נשכח, מרגיש שאני חייב להוציא את כל מה שיושב לי בבטן על הכדורגל הישראלי והתקשורת. בכל מקום בעולם תמיד ישנאו את מי שהכי טוב, את מי שיש לו הכי הרבה, את מי שהכי נוצץ ומי שהכי מצליח. זה טבעי ומקובל בעולם. מכבי שלנו מייצגת את המועדון הגדול ומעוטר ביותר, ששם נמצא מאמן השוערים הטוב ביותר, ששם נמצא הכסף הגדול ביותר, המאמן הטוב ביותר והשחקן הטוב ביותר. אז נכון, שנאה אלינו עוד איכשהו יכולה להתקבל בהבנה, אבל לדעתי השנה היא באמת שוברת שיאים. הרעש התקשורתי שקורה כרגע סביב מכבי, הכותרות שעלינו ב"שערורייה", איך הצלחתם לשכוח שעד הדקה ה27 נגזל מאיתנו שער חוקי, לא נשרק לטובתינו פנדל עם ספק אדום וחמור מהכל זה שער בנבדל של 10 מטר לחובתינו. אבל את מי זה משנה, איפה שאפשר להאשים את מכבי, גם אם זה הדבר הכי קטן שיש, כולם יקפצו. כל הזמן לא מבינים איך הכדורגל פה לא מתקדם וכולם רוצים לברוח לאירופה - התשובה זה התקשורת שמבקרת כל הזמן את הקבוצה היחידה בליגה המסריחה הזו שבאה לשחק כדורגל אמיתי, לא מתעסקת בחרטות וקקי, מביאה את התרבות האירופאית אל הארץ הקטנה והחסרת כדורגל שלנו. והנה הגענו לדקה ה27 המדוברת שבה כבשנו את שער השיוויון. להאשים את מכבי שלא החזירו את הכדור זה קל, אבל למה לא להאשים את כל הקבוצות הקטנות שעסוקות בלשדר אנטי-כדורגל בכל משחק ומשחק נגדנו. הרי עותמאן המשיך לשחק כמו גדול, הוא נפל בגלל הוראה של אבוקסיס שיפול בשביל למשוך זמן ולהוציא את מכבי מהאיזון. זה מצחיק, כי אחרי זה שואלים למה הכדורגל פה לא מתקדם. ואם כבר נגענו באבוקסיס, בואו נחזור לאחור, שנת 2006 הפועל נגד אשדוד, שחקן של אשדוד נופל פצוע על הדשא, ותתפלאו מי לא מוציא את הכדור וגם כובש מאותה התקפה? אותו יוסי אבוקסיס שעסוק בלהתלונן כל הערב בתקשורת על כמה שהוא מתבייש. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3333373,00.html עוד לא ראיתי את המשחק בשידור החוזר, וכפי שזה נראה גם על השדרים שפירשנו את המשחק הולכת להיות לי בטן מלאה. מדינת אנטי כדורגל כזו לא ראיתי מימיי. אנחנו נמצאים בעונה מטורפת שבה השנאה אלינו מוקצנת ונראית בכל חור אפשרי, עונה שבה קבוצות (חיפה-בש) מתאחדות ושמות את היריבות ביניהן בצד, על מנת לנסות ולהפיל אותנו. נשארו עוד 6 משחקים לעונה שיכולה להיות העונה הכי מתוקה של כל אוהד מכבי. עונה שבה קבוצת הכדורגל היחידה שיש בליגה הזו תזכה במה שתגיע לה ותשתיק את כל הגנבי דעת בתקשורת. קדימה מכבי שלי, חייבים לתת את הכל ולסיים את העונה על הצד הטוב ביותר. ושימותו הקנאים.
  13. זהו, שזה בדיוק מה שמרתיח אותי. רבאק, כל אתרי הספורט בכותרת זה שעלינו בשערורייה. אחרי זה מתפלאים שהכדורגל פה כזה פח, כשהקבוצה היחידה בליגה שמנסה לשחק כדורגל ולא בקקי סופגת האשמות על כל דבר שהם עושים. זה רק מה שמחזק אותי ככ וגורם לרעב האדיר שקיים בקהל ובשחקנים, לזיין את בש, את חיפה, ואת כל הלקקנים שהתאגדו נגדנו ולקחת את מה ששלנו!
  14. לדעתי? המשחק הכי קשה שמחכה לנו עד סוף העונה
  15. יאללה כבר שהרכבת תתחיל לנסוע אני קורא עכשיו את אתרי הספורט ואני בשוק ממה שעשו מהגול הראשון. שכחו את כל השעורירייה שעשו נגדנו לפני? גול בנבדל, פסלו גול חוקי, פנדל שלא נשרק. אין יותר גאה ממני במכבי על הגול הזה. זה מדהים איך שכולם נגדנו בכל מצב קטן שרק אפשר, הלוואי שהעונה הזו תסתיים בחלום הכי מתוק שיכולתי לבקש וזה לזיין את כל הקנאים ולקחת דאבל. עם הפנים לדוחא
  16. ותאר לך מצב שגם ריקן וגארסיה מקבלים צהוב? אתה עולה מול בש עם שפונגין בשמאל והרוש בלם. אני לא יעבור את זה בשלום
  17. חייב להתעלות על עצמו היום. בלי תפיסות מיותרות. אין לנו בלם מחליף
  18. 4 השחקנים שבסכנת הרחקה מהמשחק נגד בש פותחים. מקווה מאוד שגארסיה וריקן לא יקבלו צהוב
  19. המשחק השישי בחשיבותו העונה ומדובר בחצי גמר. איזה עונה עוברת עלינו
  20. הלוואי והיו עושים את זה רק במשחק נגד בש. אפקט אדיר זה יכול לתת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.