Jump to content

YallaMaccabi

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

About YallaMaccabi

• Birthday 17/09/1994

Recent Profile Visitors

2,978 profile views
  1. עם סגל מלא ובלומפילד עוברים בלי מאמץ מיוחד
  2. כנפיים של אבישי ואדו לא יודע איך נשים פה גול חוץ מבעיטה מרחוק של ערן מקווה ל0-0
  3. אפשר גם להבין את מילסון 1.5 מליון יורו בשנה פי 5 ממה שקיבל פה ממדינה זרה שבמלחמה ישחק בצמפיונס בודאות חבל על הדרך שזה קרה אבל לדעתי כל הצדדים יכולים להיות מרוצים
  4. הכל טוב אחי אתם סתם בפאניקה זה קורה גם בכל מועדון גדול בעולם ששחקן רואה הצעה ממועדון יותר גדול זה מה שקורה. כן הטיימינג מבאס שזה רגע לפני משחק חשוב אבל הוא גם ככה לא התאמן ולא היה מועיל אם היה משחק היום בידיעה שמחר הוא נמכר. מכבי עם אחלה אקזיט זה בסוף היה החזון של גולדהאר. נקסט לשחקן הבא
  5. הקהל לא טיפש הגיע לו כל שריקת בוז שקיבל לכפוי טובה הזה שיקרע צולבת אחלה עסקה מבחינת מספרים
  6. אם לא המלחמה - העסקה המוצעת נגיד 5 מליון ויורו ואחוזים ממכירה זו עסקה טובה. אחלה אקזיט של מכבי. בהנתן המלחמה וההתנהגות שלו אולי לא הייתי יורד מ6-7 עבורו
  7. עברו בשנה השעברה בתים אירופית בית עם ריינגרס / בטיס / לימאסול והדיחו בשלב שאחרי את גלאסטראי עם נצחון 4-1 בבית. הודחו בהתבזות נגד ליברפול 6-1/5-1
  8. תגיד לי אתה רציני הוא תחת חוזה והבריז לקבוצה שם על כל המועדון זין ענק ככה לא מתנהגים והמסר צריך לעבור שככה לא מתנהגים. אחרת אתה תמשיך לראות את זה כל שנה כאילו זה מועדון דייגים, שחקן שלא טוב לו פשוט בורח
  9. זה לא לאורך זמן שיעלה פוסט שיסביר את הסיטואציה ויודה שטעה בדרך שפעל ומבחינתי הכל מאחוריי
  10. בן זונה גדול תוריד את הראש ותתנצל עד אז תקבל את הבוז הכי גדול בעולם. יורק לבאר ממנה שתה
  11. הוא מחוק אצלי אם ישאר איכשהו צריך לקבל בוז אלא אם הוא מתנצל
  12. הרווחנו מאמן סופר חלש שעד עכשיו אני לא מבין איך עשינו עונה כזו (מבחינת מספרים) בליגה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.