Jump to content

YallaMaccabi

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

About YallaMaccabi

• Birthday 17/09/1994

Recent Profile Visitors

2,850 profile views
  1. אין אופי להפסיד 6-1 בכזו חובבניות זה הכי רחוק מאופי בכל זאת אולי איכשהו מקווה שימצאו כוחות לקחת אליפות
  2. תהיה חזק אח באמת נשמע אחד הקשוחים מקווה לפחות שתקבל החזר כספי שיעשו מגבית מכל השחקנים על הבושה שהייתה אתמול
  3. חיפה הימרה על כיוף וזה לא כזה משתלם לה ראיתי את הגול השני שהם קיבלו בריינה וזה גול מביך. ובכללי הם לא עפים עליו בכלל ואומרים שהוא מוכר
  4. העונה הזו היא הכי רחוקה ״ממכביזם״ שיכולה להיות. לוזריות שוברת שיאים. ואני לא רואה שום בושה בלהוציא עצבים יום אחד על המשחק הכי משפיל שחווינו בתור אוהדים, עד יום ראשון אלוהים גדול. כוס עמק עם הרובי קין וצוות הדחלילים שלו
  5. קשה מאד לסמוך עליהם כשכל משחק חשוב עם לחץ הם מפסידים , ולא רק מפסידים: נראים כמו נמושות.
  6. דווקא מכל אינסוף הטעויות שהוא עשה הערב בחרת את ההחלטה היחידה שהייתה נכונה לטעמי. יוריס היה במשחק רע + דן ביטון לא שחקן אז אולי בתור קשר אמצע הוא היה מזיק פחות
  7. ראוי לחכות עם זה למחר או למוצש תנו לנו קצת להיות בהלם ולהתמרמר על הבזיון הכי גדול שאני זוכר. אני מרגיש בהזיות
  8. לא חושב . זה הכל נהיה מן כדור שלג כזה. תקח את הגול הראשון (כדור אחד הקלים) והיו עוברות עוד 10 דקות שהשחקנים היו כבר יוצאים מהשוק שלהם. הגול הראשון מתחיל ליצור פאניקה. בכללי לדעתי 4 גולים עליו היום
  9. לשכוח אתה לא תשכח את זה לעולם כמו שאת זניט לא תשכח
  10. המועדון צריך להחזיר את הכסף על החבילות שהוציאו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.