Jump to content

lionisraeli

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. צו 8, צו 8 צו 8, צו 8 צו 8, צו 8 צו 8, צו 8 צו 8, צו 8 צו 8, צו 8 צו 8, צו 8 !!!!! אוהדים יקרים ביום שישי הקרוב 3.5 תפתח סדרת חצי גמר הפלייאוף בכדוריד נגד הפועל ראשון לציון. הגענו למאני טיים, הגענו לזמן ההכרעה, הגענו לרגע שיש לנו אפשרות לעלות לראשונה לגמר הפלייאוף, והכי חשוב כל זה קורה נגד הקבוצה שהכי מזוהה עם האדומים של הפועל בכדורגל. כפי שכבר בעבר ציינתי בעבר זהו לא עוד משחק מאני טיים ולא עוד משחק פלייאוף, זה משחק בין אדום לצהוב בין מכבי להפועל. אוהדים יקרים מי כמוכם יודע כמה השפעה הייתה לכם במשחק האחרון נגד הפועל ראשון בו ניצחנו 33:24, משחק שבו הבטחנו את הביתיות בפלייאוף. חווית העידוד של כ 50 צהובים שהגיעו הייתה תומכת ומרשימה, השחקנים הרגישו מחויבים לעצמם, לכם ובעיקר לסמל המגן דוד שנמצא על החזה. אני רוצה לצטט את מאמן הפועל ראשון סער פרנקל לאחר המשחק "זהו יום שחור של הקבוצה ושל כל המערכים" ומכאן אני קורא לכל מי שרק רואה, נושם, חי את מכבי תל אביב בואו לעזור ביום שישי הקרוב לשחקנים לשחזר את המשחק נגד הפועל ראשון ולגרום להפועל ראשון לרשום עוד יום שחור בספרי ההיסטוריה שלהם. אני קורא לכם אוהדים ובעיקר מכביסטים יקרים בואו לעזור לקבוצת הכדוריד של המועדון לנצח את האדומים ולהילחם על אליפות המדינה, בואו לעודד, לתמוך ולהטריף את השחקנים, זה הזמן שהכי צריכים אתכם, זה הזמן הכי חשוב בעונה להגיע ולתמוך בהם. בואו נראה לכולם שגם בכדוריד אפשר למלא את הדר יוסף ולשמור עליו כמבצר מהמשחק הזה יוצאת רק קבוצה אחת עם ידה על העליונה וזאת מכבי תל אביב !!!!!! זכרו כל אוהד משפיע ! יום שישי שעה 16:00 מבצר הדר יוסף מלחמה בין אדום לצהוב, בין מכבי להפועל. "עוד יום יבוא אואואואו וזה בסוף יקרה האהאהאה הלב הוא שוב ישמח האהאהא כי את האליפות ניקח, ואז יהיה פה מהפך נצבע צהוב ת'רחובות נרים את יפו לשמיים…." שלכם לי-און ישראלי מנהל מחלקת הכדוריד מכבי Tyrec תל אביב
  2. בשם מחלקת הכדוריד - תודה ענקית לכל מי שהגיע היום. בזכותכם הבסנו את הפועל ראשון 33:24. מכבי כדוריד מסיימת את העונה במקום השני בטבלה ומבטיחה יתרון ביתיות בפלייאוף! היה תענוג לראות את כל הקהל הצהוב שלא הפסיק לרגע לעודד,עם הפנים קדימה לשלב רבע הגמר לדרבי נגד אסא. תודה רבה. שלכם, לי-און ישראלי מנהל מחלקת הכדוריד מכבי Tyrec תל אביב
  3. חברים יקרים, קול קורא מן הדר יוסף, קבוצת הכדוריד של מכבי תל אביב זקוקה לתמיכתכם בימים אלו יותר מאי פעם. ביום שישי הקרוב קבוצת הכדוריד תפגוש את האדומים מראשון למלחמת חורמה על המקום השני בתום הליגה הסדירה ועל הבטחת הביתיות בשלב הפלייאוף. בשבילנו זה משחק העונה והדרבי האמיתי בין מכבי להפועל, בין אדום לצהוב. כמכביסט ודור שלישי לבעלי תפקידים במועדון וכאוהד שמגיע למשחקי הכדורגל, הכדורסל והכדורעף, אני יודע מה ההשפעה שלכם על השחקנים ! אני יודע כמה חשוב להם לראות אתכם ביציעים תומכים ומעודדים אותם לנצח ללא פשרות ! המחויבות שהם מרגישים כלפיכם ! ובעיקר המוטיבציה שאתם מכניסים בהם והידיעה שיש קהל גדול ותומך מאחוריהם !. זוהי השעה שלכם להגיע, לעודד, לתמוך ולהטריף את השחקנים כפי שאתם יודעים לעשות לכל מי שלובש את הסמל של מכבי תל אביב ובמילה אחת מכביזם. מהמשחק הזה יוצאת רק קבוצה אחת עם ידה על העליונה וזאת מכבי תל אביב !!!!!! כל אוהד משפיע ! יום שישי שעה 16:00 מבצר הדר יוסף מלחמה על הבית בין אדום לצהוב, בין מכבי להפועל. "עוד יום יבוא אואואואו וזה בסוף יקרה האהאהאה הלב הוא שוב ישמח האהאהא כי את האליפות ניקח, ואז יהיה פה מהפך נצבע צהוב ת'רחובות נרים את יפו לשמיים…." שלכם לי-און ישראלי מנהל מחלקת הכדוריד מכבי Tyrec תל אביב
  4. שלום לכולם, בימים הקרובים נעביר דרך מעיין את לוח המשחקים החדש ליתרת עונת המשחקים 2011-2012. אני יכול להגיד לכם שצפויה לנו עונה עמוסה מעט אך מרתקת, נשחק לא פעם לפחות שני משחקים בשבוע. הדרבי נכון לכרגע נקבע ל30.1. בברכת חג חנוכה ומכבים שמח. לי-און ישראלי
  5. MAC שלום, אינני יודע מי אתה אבל זה באמת לא חשוב, הלוח מאוד שימושי ועוזר לאוהדים מאוד. השנה ליגת הכדוריד תקרא ככל הנראה ליגת ווינר, העונה נפתחת ב 21/10 במשחק בית מול קש חולון. בנוסף בעקבות שינוי במבנה גביע איגוד השופטים השנה מכבי תל אביב תקח חלק והוגרלה לשחק בסיבוב הראשון נגד מכבי קריית מוצקין והמשחק יתקיים ב 27/9. נשחק בגביע האתגר בתאריך 26-27/11 נגד אנקרה באנקרה הגומלין יתקיים כשבוע לאחר מכן בארץ ב 3-4/12. לוח המשחקים המלא בליגה פורסם ואוכל לשלוח לך במידת הצורך. תודה ושיהיה בהצלחה. לי-און ישראלי
  6. שיהיה לכולם חג שמח , חג של פריחה , של שגשוג חג של אהבה ובעיקר חג של ניצחונות . תודה לכל האוהדים המלווים אותנו במהלך כל השנה , אנצל את המקום לבקש ולהזכיר שיום שישי חצי גמר הליגה חשוב חשוב חשוב למלא את בית מכבי ראשון ולהראות לראשונים שמכבי יש רק אחת והיא בתל אביב . חג שמח . לי-און ישראלי
  7. שלום לכולם א.כל תודה לכל האוהדים שמלווים אותנו ושתמכו בנו ביום שלישי במשחק נגד ראשון . ב.ב24 השעות האחרונות אנחנו זוכים להרבה תגובות לכך שגרמנו לבלאגן רציני בצמרת, אמנם מקומנו בפלייאוף מובטח אך עם זאת אנחנו לא נחים לרגע ולא מתכוונים לוותר לשום קבוצה , בתקווה להמשיך במומנטום ולהביא ניצחון ראשון מזה תקופה ארוכה על הפועל ראשון . יודע אני , שמלבד הניצחון החשוב להבטחת הפלייאוף היה זה ניצחון מנטלי חשוב , ולא פחות ניצחון מורלי בשבילכם האוהדים, אך עם זאת חשוב להגיע דרוכים וחדורי מוטיבציה לקראת יום שישי. וכאן זה המקום לקרוא לכם האוהדים להמשיך בתמיכה ובאהבה שאתם מרעיפים על קבוצת הכדוריד . מצפה לראות את כולכם ועוד . יום שישי 1600 הדר יוסף כולם שם דוחפים את הקבוצה לניצחון שני על הראשוניות . לי-און ישראלי נ.ב אבי אני מודע לכך שבעברית אין א.כל .
  8. שלום לכולם א.כל תודה לכל האוהדים שמלווים אותנו ושתמכו בנו ביום שלישי במשחק נגד ראשון . ב.ב24 השעות האחרונות אנחנו זוכים להרבה תגובות לכך שגרמנו לבלאגן רציני בצמרת, אמנם מקומנו בפלייאוף מובטח אך עם זאת אנחנו לא נחים לרגע ולא מתכוונים לוותר לשום קבוצה , בתקווה להמשיך במומנטום ולהביא ניצחון ראשון מזה תקופה ארוכה על הפועל ראשון . יודע אני , שמלבד הניצחון החשוב להבטחת הפלייאוף היה זה ניצחון מנטלי חשוב , ולא פחות ניצחון מורלי בשבילכם האוהדים, אך עם זאת חשוב להגיע דרוכים וחדורי מוטיבציה לקראת יום שישי. וכאן זה המקום לקרוא לכם האוהדים להמשיך בתמיכה ובאהבה שאתם מרעיפים על קבוצת הכדוריד . מצפה לראות את כולכם ועוד . יום שישי 1600 הדר יוסף כולם שם דוחפים את הקבוצה לניצחון שני על הראשוניות . לי-און ישראלי נ.ב אבי אני מודע לכך שבעברית אין א.כל .
  9. אוהדים יקרים . לאורך כל העונה אני צופה מהצד בכל התגובות והנושאים הקשורים למכבי טיירק תל אביב ומודע לרגעים השמחים ולרגעים העצובים אשר אתם האוהדים עוברים וחווים אך אם זאת לא הגבתי עד היום , כך שזוהי תגובתי הראשונה ולא האחרונה . ביום שישי בהדר יוסף או כמו שכבר ידוע בשם מבצר יוסף התקיים משחק משמועתי עבורנו ועבורכם משחק שמטרתו הייתה לפתוח פער מרמת השרון ובני הרצליה לשמחתנו ולשמחתכם עמדנו במשימה וזכינו לניצחון מתוק מתוק , כולכם הייתם עדים לרגע המקונן הזה ולהתפרצות השחקנים למגרש בשריקת הסיום. נכון לכרגע הפער עומד על 5 נקודות כאשר לקבוצות אלו משחק חסר . עם תחושת הניצחון המתוק פנינו לעבר משחק חצי הגמר נגד יריבתנו העירונית אס''א תל אביב, דרבי . באפשרותנו וביכולתנו לנצח אותם , תודות לתמיכה שלכם ולעידוד הבלתי פוסק אנחנו הולכים לעשות את זה ביחד .נוכחותכם חשובה ונחוצה לנו יותר מכל , אני קורא לכל מי שרואה את הצבע הצהוב מול עיניו להגיע ולקחת חלק בחצי הגמר . הולכים לעשות היסטוריה מזה שנים רבות . בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל האוהדים שמלווים אותנו לכל משחק בית וחוץ ואשר מהווים חלק חשוב מקבוצת הכדוריד של מכבי טיירק תל אביב , תודה . יום שלישי 1930 אולם מטרו ווסט רעננה כולם שם. בערכה רבה , לי-און ישראלי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.