Jump to content

Israeli Army

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About Israeli Army

• Birthday 16/11/1988

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

903 profile views
  1. חברים יקרים שלום, אני משתתף בפרויקט מעגלי חינוך- עוזרים לילדים מאוכלוסיות מוחלשות בלימודים . היעד הוא להגיע ל-2000 לייקים ונקבל תרומה של 50 אלף שקל. בבקשה כל מי שיכול שיעשה לייק לעמוד הקבוצה לינק: https://www.facebook.com/educationcircles?fref=ts
  2. יום שבת 18:00 הפועל באר שבע - הפועל תל אביב -X 19:00 הפועל חיפה - הפועל רעננה- 1 19:00 עירוני קרית שמונה - הפועל רמת השרון- 1 19:00 בני סכנין - הפועל עכו- X 20:15 מכבי פתח תקווה - בית"ר ירושלים- X יום ראשון 20:00 מ.ס אשדוד - מכבי חיפה- 2 בונוס 1: א' בונוס 2: חיפה אשדוד גול 10-20
  3. יום שבת 19:00 הפועל רמת השרון - הפועל חיפה 1 19:00 הפועל רעננה - מכבי פתח תקווה 2 19:00 בני יהודה - מ.ס. אשדוד 1 20:15 בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע 2 יום ראשון 20:00 הפועל ת"א - בני סכנין 1 21:00 מכבי חיפה - עירוני קרית שמונה 1
  4. כל עוד הוא בארץ ויכול, שיעשה צבא כמו כולנו לא יקרה לו כלום. ואם זה "עולה" במשחק נגד פאוק, ש"יעלה".
  5. כשכולנו מתאחדים למטרה אחת משותפת, ונלחמים אחד לצד השני בקרב, זה לא מעניין אף אחד איזו קבוצה הוא אוהד כולנו נלחמים בשביל סמל אחד, בשביל המדינה, בשביל להבטיח שלא תחול השואה הנוראית בשנית, בשביל שנוכל לדעת שסבא, סבתא, אמא, אבא, דודים, דודות, האחים והאחיות, החברים והחברות נמצאים בתוך המדינה וחיים (או לפחות מנסים לחיות) את החיים באופן נורמלי. ביום עצוב כזה, הספורט לא משנה, אלא רק החיים שהאנשים הללו הקריבו למעננו. יהי זכרו ברוך!!
  6. טוב אני אמנם כבר לא רושם בפורום כמה שנים טובות אבל אני כן צופה הדוק ואני חושב שהנושא הזה מחייב לרשום דעה בנושא: לפני שאני מתחיל הנושא הוא כללי ואני מדבר על בני האדם בכללי אבל אני מתייחס למקרה הספיציפי האחרון של האוהד של מכבי. אוהד מכבי מכה את קדאייב, אוהדי בית"ר שורפים את בית וגן, אוהדי הפועל שרים שירי שואה, 2 אוהדי נתניה שובתים רעב....אלה רק חלק מהנושאים האחרונים שאירעו ואלה רק בארץ. אני חייב להבין....מה קרה לנו?!?! איך נוצר מצב שצריך לקרוא, לשמוע ולראות דברים כאלה?? איך יכול להיות שאוהד מכה שחקן רק בגלל הדת שלו? מה הוא עשה לכם? אדם שנולד לדת האיסלם אין לו זכות להיות במדינה הזאת? עכשיו אני יודע שיגידו שאני שמאלן וייפה נפש אבל את האמת? אני ממש לא- אני לא יפה נפש ואני אפילו ימני- אני דוגל במדינת ישראל מדינת העם היהודי, אני דוגל בלא לחלק את המדינה ל-2 מדינות, אבל עם זאת? מי אתם שתקבעו ששחקן מוסלמי לא ישחק פה?? מי אתם שתסכנו חייו של אדם שבא לממש את עצמו ואת הפוטנציאל שלו (בין אם יש לו או אין לא)?? אתם אומרים מדינת היהודים ומדינת העם היהודי- לצערי פסספתם את הפואנטה- הפואטנה היא מדינתם של יהודים שבו יוכלו לחיות בשלום ללא אנטישמיות, ללא הפליות, ללא כאב אחרי כל מה שעבר ההעם היהודי בהיסטוריה הנוראית הזאת. אני לא יודע מה איתכם- אני התגייסתי לקרבי כדי למנוע את השואה, למנוע את התנכלות ליהודים ולשמור על צביון וביטחון העם היהודי- אני פה כדי לומר שאנחנו לא נזוז מפה- אבל אין כל קשר בין זה לבין אלימות פיזית, קללות גזעניות וכל שאר האירועים שגורמים לי פשוט להקיא. כאמור יש שיגידו יפה נפש...לא יודע כמה פה כמוני יכולים להגיד שאיבדו חברים ומשפחה כתוצאה ממחבלים, שהיו בסכנת חיים ממלחמות ומבצעים ושבאמת יכולים להגיד "טוב למות בעד ארצנו" ולהתכוון לזה! אנשים פה יגידו חופש הביטוי- נכון חופש הביטוי הוא טוב ומי יגיד לי אם מותר לקלל או לא- אני לא אמרתי לאסור את זה, אני מבין שיש את הלהט והאמוציות בכדורגל והקללות פשוט יוצאות- אבל למה גזעניות? בשביל מה זה טוב? "זאת עם הורוד זונה"? בכיף למה לא, "רק הדם היהודי"- ברור שכן- אנחנו יהודים ואנחנו גאים בזה זה לא אומר שאנחנו לא מקבלים אחרים ללא דם יהודי. "מוחמד מת"? למה?? מי אתם בכלל? אז אוהדי אום אל פאחם מרימים דגל פלסטין בטדי? להוציא ישר את כל היציע החוצה, להכניס כמה למעצר לאיזו תקופה קצרה ואת השאר להעיף חזרה לכפר וגם לתת להם רדיוסים, לקנוס אותם. פעם ניסיתם לחשוב איך זה להיות בנעליים של הצ'צ'נים? תחשבו מה היה קורה אם הייתם מגיעים לקבוצה גזענית כי זה מה שבית"ר- גזענים, שהקהל רק מאחל למוות שלכם, זורק עליכם דברים, מקלל אותכם, שורף את בית וגן למען השם בגלל הגעתכם, מי רוצה לחיות ככה? למה המדינה הזאת צריכה להתנהל ככה? כשאוהדי הפועל שרים על השואה פשוט בא לי לזרוק אותם לעזה אחד אחד ושיישחתו אותם שם...סבא וסבתא שלי היו בשואה, הייתי בפולין- אני לעולם לא אשכח את המראות הנוראיים והסיפורים המחרידים ששמעתי שם ומסבא וסבתא שלי זכרונם לברכה...כמובן שהאוהדים ששרים את השירים האלה לא רואים את ההודעה הזאת אבל לפחות מישהו רואה...זה מגעיל, זה גורם לי להקיא, זה מעציב אותי וזה גורם לי לא לרצות להביא את הילדים שיהיו לי למגרשים! אין יותר מדי מה לחפור על השירי שואה כי אני בטוח שאין אחד שלא מסכים איתי... הנושא הזה הועלה רק מכיוון שאפשר להשליך אותו על נושאי גזענות אחרים כמו עם הערבים. לראות אוהדים בכל העולם עם צלבי קרס, מרביצים לאוהדי טוטנהאם כי הם מזוהים כיהודיים, זה פשוט מחליא אותי וכואב לי לחשוב שבקרוב מאוד זה יגיע גם לפה. קראתי את הנושא במלואו לגבי איסור הכנסת אנשים עם חולצות של לה פמיליה ואני רק רוצה להביע את דעתי- אני גאה בהחלטה הזאת שנגד אנשים עם דעות גזעניות כי כן הלה פמיליה גזעניים ובמקרה הזה כן צריך לעשות הכללה כזאת...אם היה ארגון אנטישמי ואנשים היו באים עם החולצות שלהם שמקדימה גם היה צלב קרס לא הייתם רוצים שהאנשים האלה לא ייכנסו? תסלחו לי כן אבל מי שאומר שהיה מכניס הןא מטומטם ואין לו אפילו סיבה להגיב בנושא. אנשים שמסייתים לגזענות הם אנשים נגררים, חסרי השכלה, ירביצו לאנשים כשהם על הרצפה וכשהם יהיו החלשים גם התחננו למחילה. כן אני הייתי מאושפז בגלל אוהדי בית"ר כילד בן 17 שהלך עם חבר שלו בסמטה אחרי המשחק ואוהדי בית"ר קפצו עלינו סתם ככה ופשוט פוצצו אותנו במכות. אתם רוצים שזה יקרה למישהו מהמשפחה שלכם? לילד שלכם? כי אם המצב יימשך אז זה יקרה ואז בדיעבד תגידו למה. אני מסכם ואני חוזר- לא אמרתי לא לקלל, לא להביע אמוציות, אבל מכות? קללות גזעניות? לא רוצה במדינה הזאת- במדינה שלמען הקמתה נהרגו ונרצחו יהודים רבים שמשאלת ליבם הייתה לחיות בשלום. אני מבקש מכם בכל לשון של בקשה ואפילו מתחנן אם תרצו, תפסיקו עם הקריאות הגזעניות, תפסיקו עם האלימות- יש מספיק דרכים אחרות לפתור בעיות ואלימות היא לא אחת מהן. תודה למי שקרא, מצטער על החפירה שלצערי מבחינה סובייקטיבית לא הייתה מיותרת. יאללה לסכנין- אונסים אותם!!!!!!!
  7. כל אלה שבוכים פה (ויש הרבה) ואני לא שופט אף אחד אבל...במקום להתלונן למה שלא פשוט תבואו לאזור של הגוש תתחילו לשיר ולקפוץ? אני בטוח שככל שיותר אנשים יצטרפו וישירו ככה אנשים אחרים יעשו ככה. הרי בסופו של דבר לא יעזור שום דבר והרעיון של 2 ארגונים כגוש אחד לא הולך ומתקרב אז אין מה להמשיך ולדבר על זה יש פה כל כך הרבה אנשים שאומרים למה וכמה ועוד פעם למה..במקום לשאול את השאלות האלה תנו לארגון לעשות את העבודה שלו (והוא עושה אותה בלי שום ספק בכלל) ופשוט תפתחו (וגם אני) את הפיות ותקפצו- גם אם לא במשך 90 דקות, אז תנו 70
  8. בכל מקרה גם אם יש טעויות שיפוט וגם אם אין, אין צורך לדבר עליהם, אנחנו לא אוהדי הפועל הקוקסינלים. מכבי צריכה להביא את המשחקים לא משנה אם יש טעויות שיפוט
  9. שלח לי ת'אימייל שלך אני אשלח לך אני לא מצליח להעלות לפה את התמונה עם הפיתרון
  10. אני מקווה שיהיה לי זמן מחר אבל אם לא אז בשישי כן
  11. אני לא זוכר בדיוק את כל המונחים כי למדתי את זה סמסטר שעבר אבל אני אנסה להסביר ולהיות מובן ככל שאפשר... בעיקרון אם יש לך k בשורה הראשונה באיבר הכי שמאלי כדאי לך להחליף בין השורות... אתה מתחיל לדרג, עכשיו כל פעם שאתה מחלק ויש לך במכנה k, אתה צריך שהמשוואה שבמכנה תהיה שונה מ-0... ואז מוצא k שונה ממשהו.. ככה אתה ממשיך עד שהמטריצה מדורגת עד הסוף...בסוף הדירוג אם אין לך שם טור בלי איבר פותח, אז יש לך פתרון יחיד כאשר k שונה מכל המספרים שמצאת במהלך הדירוג... במידה וכן יש לך שם טור בלי איבר פותח אז יש לך אינסוף פתרונות... כל טור ללא איבר פותח אתה מסמן אותו כמשתנה...נגיד הטור השני y..ואז אתה אתה פשוט סוכם כל שורה..מבודד כל משתנה וזה הפתרון הכללי למטריצה לא יהיה בכלל פתרונות אם בשורה הכי תחתונה יש לך 0 בכל טור חוץ מהטור שהכי ימני...זתומרת לא יכול להיות 0x+0y+0z=1 לדוגמא... אני יודע שההסבר קצת לא ברור אבל אני מקווה שהצלחת להבין... אם יש לך שאלות תרגיש חופשי..
  12. אתה מדבר כשיש לך פרמטר במטריצה נכון?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.