Jump to content

יונתן

משתמשים רשומים
  • Content Count

31
  • Last visited

• Days Won

1

About יונתן

• Birthday 10/06/1988

Recent Profile Visitors

1,783 profile views
  1. לגבי צ'יקו - א - הוא נתן 9 שערים בליגה בעונה השניה והיותר טובה שלו (גרמת לי לבדוק :)) ב - מסכים שהוא לא חלוץ גדול ג - הוא עשה את זה בקבוצה שדרסה את הליגה (והיו לו מוסרים מצויינים כמו אצילי ומיכה) בלי שום קשר לצ'יקו - לדעתי פשיץ שחקן חכם ברמות שיכול עוד לתרום לנו הרבה וגם יחסית הוא סיפק את הסחורה מבחינת מספרים , ולא קל למצוא חלוץ זר ברמה הזאת
  2. מקצועית נטו - לדעתי אחד החלוצים הטובים שהיו פה וזה שכולם חושבים שאין לו חיבור עם הקבוצה/לא היה מי שימסור לו כדורים + הקורונה וההרחקה שהייתה לו ועם כל זה הוא עם 10 שערי ליגה לדעתי מחזק את זה
  3. בקיצור, השאירו אותו בחיים טרנר מלחמת עולם ואז משחק עונה
  4. חלום תיקו. זה משחק שיכריע הרבה אם חיפה מנצחים הם על הגל, ויש מצב שאנחנו מגיעים לטרנר במינוס 7 ומנטלית יהיה מאוד קשה אם חיפה לא מנצחים, שוב מדברים על זה שהם מחרבנים ברגע האמת, ואפשר להגיע למשחק מולם כשניצחון שלנו ועולים למקום הראשון יאללה זוסואה מלחמה !!!!
  5. משחק מתסכל החטאות של ריקן ממצבים נוחים המוח נראה שהוא עושה טובה שהוא משחק על הטעות בית סוהר של טיבי אין מה להרחיב מקבלים שוב (!) גול מקרן עם השמירה האזורית הזאת , כמה גולים כבר קיבלנו מקרנות השנה? מחצית שניה טובה מאוד שלנו (הכל יחסי) אבל לא מצליחים לתת גול - קורה של יונתן, מצב בטוח של פשיץ וכמעט גול בקרן בדקה 90... מתסכל!!! מה שנותר זה לאחל בהצלחה לזוסואה ויחזקאל היום, תנו בראש
  6. היה את החיבוק דב שלדעתי זה לא היה פנדל, אבל היה עוד מצב שתפסו אותו ברחבה (בהרמה מהצד לקראת הסוף) שאני חושב שאם הוא היה נופל היינו יכולים לקבל על זה פנדל
  7. במקרה של גררו עוד אפשר להבין, גול כזה בדקה כזאת, למרות שמבחינה מקצועית חבל על כל צהוב שיכול לגרום לו לפספס משחקים בעתיד במקרה של פשיץ - הכי מיותר שיש , ואם הוא היה מקבל צהוב שני חרטא בהמשך המשחק כמו במקרה של בלקמן היית מדבר אחרת
  8. רייכרט בדרך לעוד ירידת ליגה , תראו מופתעים
  9. יכול להבין את האכזבה על הנייר גררו היה חייב למסור לו (מצד שני המיקום של איילון גרם לינקו לזוז קצת לכיוונו ואז השאיר את הפינה פנויה לגררו) וזה גול קל שלו ועוד שזה קורה אחרי ש5 דק' לפני זה במצב דומה חוזז לא מסר לו טוב אבל מסכים איתך לגמרי חייב לא להראות את זה וללכת לשמוח עם גררו ועם כל הקבוצה ובאופן כללי חייב להתעורר , היה במשחק לא טוב וגם לא ממש עשה הגנה בסוף
  10. 1. גררו במשחק מעולה , הגול כמובן זה הקצפת. גול מפתיע ומרגש ברמות (הבחור שקפץ לדשא הרג אותי) 2. איך הקוון מרים את הדגל במצב כזה גבולי?! אני יודע ששחקני ההגנה שלנו יצאו כבשים שלא המשיכו לשחק בלי שריקה של השופט, אבל עדיין יכול טיפה להבין כי הוא אמור להרים את הדגל רק במצב של 100% נבדל, זיין אותנו. 3. דור פרץ פשוט אל , לא מאמין שסיים שוב 90 דק', הייתי בטוח שיתנו לו קצת לנוח שכטר עשה את שלו כולל אחלה הורדה לגררו בגול פשיץ לדעתי היה מצויין, היה צריך לתת צמד לפחות אין ספק, אבל עשה הרבה מאוד עבודה ונתן כמה נגיעות חכמות, טוב מאוד שהוא חזר בקטע הפחות טוב - לדעתי ריקן
  11. אהבתי שאתה לא קונה תיקו מול חיפה בחוץ אבל חושב על איבוד נק' מול פ"ת בבית בכל מקרה אני איתך אחי , תיקו זו תוצאה לא רעה מחר אבל אני לא "קונה" את זה לפני המשחק באים לנצח.
  12. כישרון מדהים, נראה שהשתפר בכמה אספקטים במשחק, עדיין "שכונתי" מדי ולוקה בקבלת החלטות לדעתי
  13. נראה שיש איזה אנטי נגדו בלי קשר למה שהוא עושה על המגרש הוא פה כבר בקדנציה שניה, מעל 3 עונות, נותן את הכל על המגרש ואין לו אפילו שיר שחקן אחלה בלקמן, שמח מאוד בשבילו
  14. נראה שיש איזה אנטי נגדו בלי קשר למה שהוא עושה על המגרש הוא פה כבר בקדנציה שניה, מעל 3 עונות, נותן את הכל על המגרש ואין לו אפילו שיר שחקן אחלה בלקמן, שמח מאוד בשבילו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.