Jump to content

יונתן

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

About יונתן

• Birthday 10/06/1988

Recent Profile Visitors

1,890 profile views
  1. זה הדרבי הכי חד צדדי שזכור לי שראיתי בעקרון חסרה לנו עדיין יצירתיות מול בונקר מפואר כזה, אבל דווקא כן היו מספיק מצבים וחבל שהכדור לא נכנס גבי כמובן המצטיין שלי במשחק ולמרות שהכדור לא נכנס לו אתמול לדעתי פריצה החלוץ הכי טוב בארץ, בפער.
  2. הוא לא מצטער על כל נק' שהוא מביא בתור מאמן לקבוצה שהקהל שלה שינה שורה בפאקינג הימנון ל"עין לקלינגר לא רואה"?
  3. שחקנים - שרן- הקפיטן היה מעולה בקישור במיוחד במחצית הראשונה עם אחלה הצטרפות והנעת כדור. כרגיל עושה את שלו בכל עמדה. הרננדס - לא מבין את הפאולים הלא קשורים של "החשפן" ()באיזור ה40 מטר מהשער , במיוחד מול יריבה שנראה שיכולה לסכן אותנו רק בנייחים. חוץ מזה משחק לא רע שלו. גולסה - אל , רק תשאר כשיר. גבי - תמיד נלחם, תמיד מחפש את המסירה קדימה, פשוט אוהב אותו. קוואס - תעלומה. היו לו כמה מהלכים יפים בחצי הראשון וכיף לראות אותו עובר שחקנים בקלילות... אבל פשוט חייב לעשות את זה יותר ויותר מהר,נראה שהוא משחק באדישות כזאת ... עדיין מחזיק ממנו מאוד. איזה כיף. באים למשחק חוץ באירופה ושולטים בקצב מהשניה הראשונה ונותנים חמישייה. יאללה עכשיו לנצח בליגה ולחזור למירוץ
  4. סעמק איזה געגועים לשבת איתך ב11 ולהתערב איתך שמנצחים אפילו קיבלת הודעה בלי רווחים
  5. הפסימיים בפורום - "שנתיים לא מציגים אף משחק טוב" בפועל - שנה שעברה זוכים בגביע, מגיעים ל32 אירופית ונלחמים על האליפות עד הרגע האחרון פחות או יותר אני איתך. המצב לא טוב, אבל הרבה יותר טוב ממה שמציגים פה, כנראה שהתרגלו לטוב מדי גם בעונת איביץ לאנשים היו פה תלונות... היום הם מבינים
  6. לא היינו מספיק טובים אתמול, השחקנים לא נראו מחוייבים מספיק אבל הרבה זמן לא הרגשתי שיפוט כזה גרוע וחד צדדי נגד מכבי
  7. בטוח שהוא עוד יתרום לנו הרבה ואגב שחקן קבוצתי אני מאוד מבסוט מפריצה בקטע הזה גם במסירה לחוזז באירופה כשהיה מול שוער וגם במסירה לקוואס אתמול
  8. היה חייב לתת רוחב בכדור שחזר אליו מהרוש פריצה מול שער ריק
  9. מסכים כמעט עם הכל לגבי גבי, הוא אולי לא שחקן אגף קלאסי ששורף את הקו אבל לדעתי הוא מעולה שם וגם מאוד אפקטיבי עם כדורים מסוכנים לרחבה / כניסות לאמצע אתה צודק לגבי סגנון המשחק , נראה שיותר קל לנו מול קבוצה שבאה לשחק כדורגל ולא מול בונקר, אבל בוא נקווה שלפחות מעכשיו פטריק מבין שצריך את ביטון בשלישיית קישור מול קבוצות שישחקו בונקר ולא יעלה למשחקים כאלה עם 3 קשרים אחוריים כמו בהפסד לסכנין וחייב גם להגיד מילה טובה לדוידזדה - משחק מדהים שלו.
  10. אם הוא מביא גול ניצחון היום, אני אחשוב בחיוב לעשות קעקוע שלו כמו שהוא עשה על עצמו
  11. משחק די חלש, אבל מרגע שנכנסו המחליפים הגברנו קצב ובסופו של דבר 3 נק זה מה שמשנה המתנה שלא מפסיקה לתת זה ענק נתנה לנו עוד ממתק היום
  12. לגבי צ'יקו - א - הוא נתן 9 שערים בליגה בעונה השניה והיותר טובה שלו (גרמת לי לבדוק :)) ב - מסכים שהוא לא חלוץ גדול ג - הוא עשה את זה בקבוצה שדרסה את הליגה (והיו לו מוסרים מצויינים כמו אצילי ומיכה) בלי שום קשר לצ'יקו - לדעתי פשיץ שחקן חכם ברמות שיכול עוד לתרום לנו הרבה וגם יחסית הוא סיפק את הסחורה מבחינת מספרים , ולא קל למצוא חלוץ זר ברמה הזאת
  13. מקצועית נטו - לדעתי אחד החלוצים הטובים שהיו פה וזה שכולם חושבים שאין לו חיבור עם הקבוצה/לא היה מי שימסור לו כדורים + הקורונה וההרחקה שהייתה לו ועם כל זה הוא עם 10 שערי ליגה לדעתי מחזק את זה
  14. בקיצור, השאירו אותו בחיים טרנר מלחמת עולם ואז משחק עונה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.