Jump to content

טום

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by טום

1. לא מספיק יפי הנפש של שער 13, אתה רוצה לריב גם עם צבא יפי הנפש של גדי יורלבסקי(?)...
  2. וואו איזה גול ענק(!) של די מריה !
  3. לגבי ה-8 שעות... אני משתמש בטיפות עיניים חד פעמיות שנקראות רפרש - http://www.drugstore.co.il/p/2332/רפרש-טיפו-עיניים-חד-פעמיות זה מציל אותי כל פעם מחדש.
  4. שאלתי את הרופא עיניים שלי... הוא אמר שזה מסוכן, אחרי תקופה קצרה מצטברים חיידקים שיכולים לגרום לעיוורון. לא יודע עד כמה זה נכון או לא, אבל זה מה שהוא אמר. http://www.airoptix.com/contact-lenses/night-and-day.shtml
  5. בוזזזזזזזז חחחח די כמה הקהל שלנו דפוק... גם נגד פ״ת הם התחילו את השיר ושרקו לעצמם בוז
  6. בדיוק, מסוג הטילים שערבים שולחים....*צוחק, אל תתחילו את הכאב ראש שוב. תודה.
  7. טוב, תעבירו את האצבע באוויר ותהנו. חיים בסרט עם הפלסטיק המשומש שלהם
  8. אתה הראשון שאמר לי אי פעם שהמערכת של אנדרואיד לא עשתה לו בעיות ( היה לי גאלאקסי והחלפתי אותו אחרי שבועיים, אז אני יודע איזה מערכת חרא זאת ) כן, אפילו כאלה שהם מעריצי סאמסונג. לא שגרסא 4.4.4 אומרת לי משהו, אבל תעשה בדק בית כמה % ממשתמשי אנדרואיד באמת משתמשים בגרסא הזו ( אני משער בסביבות ה 15-20% ). אז ככה שרובו הגדול של משתמשי אנדרואיד סובלים קשות מהמערכת הדבילית והמסורבלת הזאת.
  9. מה זה מתקדם? שיש בו כל מיני חארטות כמו שאתה מזיז את היד מעל המכשיר זה עושה משהו? חרטא. תוריד את כל התוספות המיותרות האלה שאנשים מתלהבים מהם בידיוק רבע שעה, בשימוש היום יומי האייפון הוא המכשיר הכי טוב היום. ולא נכנס שאין שום מערכת הפעלה שמתשווה ל IOS, כנ״ל במחשביים, אחרי למעלה מעשור עם windows, שכל כך סבלתי במערכת האיטית ומלאת באגים הזאת המערת של אפל קרוב למושלמת. בעיני לפחות.
  10. איזה סבבה זה שיש לאנדרואיד את כל הדברים האלה אבל בערך אחרי 5דק׳ של שימוש המערכת קורסת... באסה משהו... סתם שאלה, מתי בפעם האחרונה נתקלתם בשני גאלקסי 1 או 2 באותו יום? כי היום ראיתי בערך 10 אייפון 4... עוד משהו קטן... כל הדברים שיש לכם שם במכשיר הסיני מפלסטיק משומש אפל עושים ( אומנם ״באיחור״ ) אבל הרבה יותר טוב ואיכותי.
  11. תיכנס לאתר שלהם רשום שם... :| לגבי המצלמה, החיישן החדש והגדול יותר, עם עדשת ה5 אלמנטיים תהיה פצצה של מצלמה. קונה בכל יום עדשה וחיישן איכותיים על MP.
  12. אתם שוכחים את המכירה המוקדמת של לפני שבועיים (?), ששם כבר נרכשו כמה אלפים של כרטיסים.
  13. כדורגל לעשירים בלבד? עזוב אותך, ברגע שאתה נעצר במגרש בתור אוהד כדורגל, אתה כבר סוג ב׳. מדינה שבמקום להתעסק בבעיות אמיתיות, מתעסקות בקללות בכדורגל. הפח הגדול לדוגמא - כל כך הרבה גזענות, אלימות, הסתות, איומים(לכאורה)... ואיפה המשטרה? בית המשפט? כלום?
  14. דורון שומע אחי אם באמת הייתה אכיפה ״לקללות גזעניות״ 90% מהמדינה הייתה היום בבית סוהר. הכי נוח לקחת את אוהדי הכדורגל כשעיר לעזעזר של החברה - חוליגנים, אלימים, גזעניים וכ׳ו... בתאכלס? למשטרה המשועממת הזו אין זין לתפוס פושעים אמיתים אז נתפלים לחלש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.