Jump to content

טום

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by טום

1. אני לא מבין את אלה שמעדיפים משחק של כל קבוצה בעולם על מכבי. איך אפשר ״לאהוד״ קבוצה שכנראה בחיים לא תהיו אפילו במשחק שלה?
  2. טוני, יש משהו חדש? יש לי קצת זמן פנוי היומים האלה.
  3. בגדול אני לא חושב שטכנולוגיה זה דבר רע אם מנצלים את זה לטובה. הדור של היום הוא דור עצלן, מפונק (ברובו הגדול) וזה הרבה מגיע מחינוך לא נכון של ההורים - מין מרוץ מפגר למי יש יותר, ״לילד שלי יהיה חסר?״. עד כיתה ז׳ לא היה לי פלאפון בכלל.. היום לילדים בכיתה א׳ יש פלאפונים באלפי שקלים, מותגים, מכוניות, טיסות כמה פעמים בשנה לחו״ל... דור חרא. והכי מפחיד? שזה הולך ונהיה יותר גרוע. לפעמים אני יושב מול אנשים ו90% מהם שקועים בתוך הפאלפון שלהם, כמו זומבים... עצוב.
  4. סעמק, אני לא מצליח להתשחרר מזה... איך לעזאזל הם שרים את החרא הזה?! חייבים לעשות בעיר הזאת בדיקת כימיקלים באוויר.
  5. למי תצביע? ללפיד? לבנט? לבוז׳י? זה נבלה וזה טרפה. הרי שום דבר לא יזוז פה, בטח לא מהממשלה, אם אנחנו (העם) לא נתעורר ונדרוש.
  6. הזוי שבעלי קבוצות מעדיפים לקחת יותר כסף ושיגיע פחות קהל בגלל עלויות אבטחה
  7. השתיקו את המיקרופון.... בני זונות שתהיה שואה למכבי זה בסדר? טפי
  8. קהל אדיר. גם השיר אדיר(השיר הכי אהוב עלי שהוא לא של מכבי)... המון מהשירים שלהם זה שתומכים בקבוצה בכל מצב. שמעת את הביצוע שלו נגד ארסנל? חובה.
  9. אם מכבי יתחילו למכור כרטיסים עצמאית, כל עניין הספסרים יעלם. ברגע שזה דרך לאן אנחנו נמשיך לאכול אותה.
  10. אתה אמיתי? למה בתור אחד שנוסע לכל משחק חוץ, ולאחר שלא נוסע למשחק מטעמי עצלנות, קמצנות, נוחות, חוסר אכפתיות וכ׳ו... יהיה כרטיס? זה פייר? אם אני לא מהארגון אז אני לא נחשב? אוהד סוג ב׳?
  11. יכול להיות שבאמת בהתחלה אנשים יתאמצו לקנות כרטיסים ולמכור, אבל אחרי תקופה מסוימת זה יפסק, במיוחד שמכבי תיכנס לתקופה לא טובה. מה שאפשר לעשות זה לתת את הכרטיס בהצגת ת״ז במגרש עצמו... אני מאמין שאם באמת למישהו אכפת שיהיה צדק, הוא גם ימצא פתרון לבעיה.
  12. אני מעדיף לשבת 4 שעות על האתר של לאן (וזה ממש לא 4 שעות מקסימום חצי שעה, לפחות אצלי זה תמיד היה ככה ), מאשר הסיכוי האפסי לזכות בכרטיס בהגרלה.
  13. הרע במיעוטו? אין יותר רע מזה. בחיים לא זכיתי בשום הגרלה... וכאלה שלא היו במשחק חוץ אחד(שלא נדבר על ק״ש, סכניין וכו׳...) זוכים. הגיע הזמן לפתרון נורמאלי, אי אפשר עם החוסר צדק הזה.
  14. כי מכבי משחקת בבאר שבע ולא בפרלה. ותאכלס אתה משווה לראות משחק בבר ליציע?
  15. חיפלה חחח השיר הזה הורג אותי כל פעם מחדש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.