Jump to content

טום

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by טום

1. https://www.facebook.com/pages/אורי-קופר-הכל-מקצועי/1374477382795740 - היה בלגאן עם איגיבור בסיום, אבל אני חושב שזה היה אחד המשחקים היותר טובים שלו במכבי. הוא סיים עם 92 אחוז דיוק במסירה, הכי גבוה בקבוצה אחרי טיבי, ונראה אפקטיבי יותר כששיחק ממש בעמדה שלו במרכז השדה. ועדיין, בחלק מהזמן ראינו את איגיבור בורח שמאלה בהוראה של פאקו וזה לא נראה טוב. בקיצור, תתמקדו בלעודד את השחקנים ברבאק, כי הרבה מאמני כדורגל לא יצאו מהקהל.
  2. כנראה כל אלה שמחליטים מי שחקן ומי לא מקבלים כל שבוע דיווח מהמאמן מה התפקיד של כל שחקן על המגרש ומה ההוראות שהוא מקבל, ועל סמך זה הם שופטים שחקנים. כל שבוע אני נגעל יותר מהקהל הזה... לקלל את ראדי? חס וחלילה! לנהום לנוסא? מקובל אחושרמוטה. יאללה שלחו את עצמכם.
  3. בהחלט טענה נכונה, חולדאי לא רואה אור שמש, כל היום הוא תקוע בתחת של עצמו. $$$$$$$$$$$$ הכי הזוי שהחור ב10 נשאר...
  4. ממש לא.סתם חבורה של שמאל קיצוני שהחליטו לתפוס טרמפ על הרכבת "איך נזיין את מכבי ונדאג לאינטרסים שלנו". במקום להראות להם שאנחנו ביחד נגד כל המאוסים האלה, אתם נופלים בפח שלהם. תתעסקו אתם בלשרוק בוז בדקה 35 ולא באיזה שיר שרים.
  5. הרבה זמן התקשורת ושונאי מכבי לא העלו את נושא ראדי/ערבים.... הכל פה רקוב, מושחת, ומלא אינטרסים... תמשיכו לאכול להם מהיד.
  6. מסכים. לא רואה שום תוכניות ריאלטי חוץ מזאת. איכותי. אני מקווה שבעקבות "המפורסמים" לא תרד איכות האנשים.
  7. פרק 2 - http://www.iba.org.il/program.aspx?scode=1751137
  8. אנשים חצופים... הולכים נגד בית הדין לכדורגל (!)... חוצפה. עכשיו ברצינות, באמת צריך מומחה לשפת גוף כדי לראות שערן מגן על עצמו?
  9. החור באמצע גורם לשער 10 להיות נפרד כמעט לחלוטין מ11בעיה...
  10. בקיצור וכרגיל, הפועל יצאו מזה בזול ואנחנו נדפקים. "אני איתך והעולם מנגד הם מחכים ליום שנשבר" שימשיכו לחכות, אנחנו יוצאים מזה רק מחוזקים ומאוחדים יותר ! פואד, בית הדין, התאחדות, התקשורת, הפועל, המשטרה וכל נבלה שרוצה לפגוע בנו - מ אני מכבי מי אתם בכלל ?!?!
  11. מאפיה "חוקית", עושים מה שהם רוצים בחסות "החוק" ולא חייבים הסברים לאף אחד. 1312
  12. את האמת? הלוואי... הנבחרת כל כך מ, ריקבון אמיתי. ובתור הזדהות אני מקווה שגם כל שחקני הנבחרת ממכבי.
  13. לא יודע מה קורה בת״א, בחדרה גשם מטורף... *לפי האייפון אמור להיות סיכוים של 60-70% גשם בת״א בזמן המשחק. *עלה ל-80%.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.