Jump to content

טום

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by טום

1. באמת לחדש מנוי? תראה ת"ז, לפי הת"ז ירשמו את הכתובת. ואני מאוד מקווה שאם מכבי ירימו כזה דבר המנויים לא יהיו עם תמונה, מספר ת"ז וכ'ו... כי אז כבר בעיה אחרת ורצינית יותר.
  2. לא הגיוני... כל קרן מוצאת ראש של מישהו. זה נראה שהם עובדים רק על מצבים ניחים באימונים, שום דבר אחר.
  3. אני מנסה למצוא מעיל גשם של TheNorthFace, במקרה נפלתם על משהו זול? מחפש שחור מידה L... בעיקר מה שמצאתי זה באזור 300-320, ומשלוח באזור של ה - 120 + -... קצת יקר. שנה שעברה קניתי מעיל של TNF בעיקר לימים ממש קרים, עם המשלוח ב700... פה בארץ הכי זול שמצאתי את המעיל היה באזור האלף.
  4. דרך "לאן" אי אפשר להזמין ליציעים של חיפה, תיהיו רגועים.
  5. אצלי זה רושם "אירוע לא נמצא" משהו כזה... עד מתי לאן !!!!!?!?!?!?
  6. צריך שיצורים כמוך יפסיקו להיום קיימים הקהל הזה איבד את זה ממזמן
  7. איך זה לקבל 3 באר שבע מ
  8. אנשים תמיד ימצאו על מה להתלונן ומה לא בסדר. אז.... מ
  9. באמת שאף פעם לא הבנתי את נושאי "ההרכב" למינהם.
  10. מחפש סטיקרים, לא רק של מכבי. אם של מכבי, אז לא משהו מהשנתיים האחרונות....
  11. צודק. מאוד. אבל אתה לא יכול לצפות מאוכלוסיה שלמה שאתם (לא אתה באופן אישי) כופים את הדעות שלכם, ואחרי זה גם רוצים שיתחשבו בכם לא כעוס על דברים כאלה. מאוד מכבד את מה שאתה מאמין בו, אבל תכפה את זה עלי( שוב, לא אתה באופן אישי).
  12. גם אתה יכול... אתה בוחר שלא - מתוך אמונה שלך. ועל הדרך אתה גם רוצה לכפות את האמונה שלך על אחריים.
  13. אתם הדמגוגים הכי גדולים, מיעוט שכופה על הרוב. אני יכול לשחק איתך את המשחק הזה גם - אותו ילד מאוד מאוד רוצה, אבל לא יכול... יאללה שחרר אותנו מהבכיינות שלכם, פעם במאה שנה מכבי משחקים בשבת וגם על זה אתם בוכים.
  14. גם ילד בן 16 שרוצה להגיע למשחקים ויש משחק באמצע שבוע בשעה 9 הוא לא יכול. יש לא נוח, ויש לא יכול.
  15. אתם מבקשים מאנשים לעודד... שיתחילו קודם בלא לקלל כל שחקן על איבוד כדור. איפה הנושא האגדי (הרגשתי רז זהבי לרגע) "להחליף את אני מודה"...
  16. סבבה, נבנה אצטדיון של 100 אלף כי יש פוטנציאל אדיר בקהל הרחב ( שעדיף שישאר בבית ). מי אלה בכלל צלסי? סה"כ יש להם אצטדיון של 40 אלף... קטן על הקהל שלנו. תהיו הגיונים... הרי זה ברור בעונה הראשונה שלא נאבק על האליפות ( לא רק אנחנו כל קבוצה בארץ, וחיפה זאת לא דוגמא יש באזז מטורף על האצטדיון האירופאי ) חצי אצטדיון יהיה ריק.
  17. תראה, זה נכון שבמשחקים גדולים יש פוטנציאל עצום. בינינו? כמה כאלה יש בשנה? אתה לא בונה אצטדיון בשביל 3 משחקים בשנה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.