Jump to content

טום

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by טום

1. תדפדף קצת אחורה בבוטקה ( כמה דפים ) יש נושא על קניות מאיבי, היו דיבורים והמלצות למטען נייד.
  2. תפסיקו לתרץ את חוסר העידוד בצבע של החולצה, כי אין יותר בולשיט מזה!בנתיים אלה שלובשים שחור מעודדים 90 בלי לבלבל תמוח יותר מידי.
  3. מדהים זה בכלל שיש דיון על הפריצה שלו למגרש, וזה שהוא עוד עונה לכל אחד שמגיב שם. הינו גם כאלה לפני שלוש שנים? מפחיד...
  4. רגע רגע רגע... עכשיו האיחוד נגד המרכז קורס? מחזיק מעמד? סעמק איזה מתח !!!!!!!!
  5. לא אמור להיסגר הנורת׳ בלוק באיצטדיון האירופאי ע״ש אוסיין בולט?
  6. **** בכל הגוף גם פה נותנים לגיטימציה לצואה האנושית הזו? הזוי... מאוד!
  7. מחפש סטיקרים, לא מהשנה שנתיים האחרונות (תלוי איזה).
  8. עזוב את בית"ר... מה המשחק האחרון שלא שרנו את השיר הזה? לי לא זכור כזה. קיבלנו רדיוס? עונש? משהו? תפסיקו לשקר לעצמכם ולאחרים. את אף אחד זה לא מעניין השיר הזה, רק אתכם, יפי הנפש.
  9. 4-5 אלף? קיבלנו באזור ה3 אלף... 10% מתכולת האיצטדיון.
  10. בטח למחרת ONE כבר יעלו ליוטיוב את המשחק המלא. הדבר הטוב היחידי שיש באתר הזה...
  11. יותר טוב אז שלא תעודדו... החברה מהארגון נלחמים כדי ששירים לא יהרסו ולכם זה איטי מדי. כל פעם מחדש מפתיע אותי כמה הקהל שלנו הזוי, והכי גרוע שכל פעם זה נהיה יותר ויותר גרוע.
  12. יש ! פעם ראשונה ! איזה כיף זה לזכות!!!!! גם אחי זכה...
  13. טדי זה מרכז הארץ? וואללה טוב לדעת. תאר לך מצב שק"ש וחיפה עולות? סיוט ! תפסיקו להתלונן על כל דבר. אי אפשר לרצות את כולם....
  14. נתניה 10 דק' מהבית שלי, בלומפילד בין 40דק' לשעה, תלוי באיילון... אין תלונות... בלומפילד בראבק.
  15. למה התכוון המשורר? מה זה שירים של בני 40+?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.