Jump to content

טום

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by טום

1. מוכר בטריה וכיסוי אחורי שחור לגלאקסי S5 שניהם מהפאלפון שלי שנשבר אחרי שלושה וחצי שבועות מהקניה ... 80 ש"ח
  2. סבבה, אז לגיטימי... "דרכו של עולם"? דרכו של הישראלי המצוי שחושב שהוא יודע יותר טוב ומבין יותר טוב מכולם. בתאכלס? לא שווה כלום ושום דבר. במקום לעודד פה תרבות ספורט ולחנך ילדים שלתמוך בשחקנים ולעודד אותם זה יותר טוב מקללות, אז נוותר ונגיד שזו דרכו של עולם.
  3. דקה 27 3-2 לברמן קל המשחק הכי מטורף שראיתי השנה
  4. ברמן נגד וולפסבורג, דקה 17, 2-2 מטורף!
  5. "הודיעה היום מנהלת הליגה שמשחק הליגה של הצהובים מול בית"ר ירושלים ביום שני הבא (9.3) ייערך באיצטדיון סמי עופר בשעה 20:55." ספורט 1
  6. רציני? אין מצב שזאת לא ציניות מוחלטת... מרוב כל היצורים פה אי אפשר להבין כבר מי ציני ומי לא...
  7. איזה יופי ששרים את זה לאט... אחד השירים היותר טובים שלנו.
  8. אתה בא לעשות סלפוש עם מכניניו לאינסטוש? כל משחק הוא חוויה.
  9. פורום השוטר ה-12 יאללה שלחו את הנושא המביך הזה
  10. הפרטים שאני נותן להם הם די והותר. ובנינו? לא בעיה לעבוד עליהם אם אתה משלם במזומן. אני לא צריך שיתחילו לעקוב אחרי לאיזה משחק ומתי אני מגיע... שמכבי תתעסק בבית הדין, חוסר הצדק ואיך פותרים את זה, לא בהפללת האוהדים שלה בעזרת משטר האייתולות.
  11. רגע, רגע,רגע... מה עם כרטיס ביומטרי? הכנסה חודשית? מצב משפחתי? סוג דם? נו בחייאת...
  12. אחרי 5 וחצי שעות על הכביש הגענו הביתה. בהתנהלות כזאת מבישה ויחס כזה נוראי לצרכן הרבה זמן לא נתקלתי. ומה שהרבה יותר גרוע, שככה נראית המדינה שלנו בכל דבר ודבר. האזרח ״הקטן״ לא שווה כלום.
  13. שווה לחפש פה - https://www.youtube.com/channel/UCrlnvbaq0-VaHX6TP8Xy6Xg
  14. טום

Fm2015

סבבה, אני מתחיל, נראה איך מתפתח... תודה.
  15. טום

Fm2015

רכשים בעיקר... אני מאמין שאני הולך להתחיל עם מכבי(?) או שעדיף קבוצה מחו"ל?
  16. טום

Fm2015

הורדתי את המשחק... קצת טיפים משהו להתחלה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.