Jump to content

טום

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by טום

1. אתה רציני?! תזמין תור לרופא, לא לוקחים סיכונים עם דברים כאלה.
  2. מתי לעזעזל הם חושבים להודיע לנו איפה ואיזה משחק ישוחק? שעה לפני? החוסר התחשבות הזה כבר בלתי נתפס.
  3. הכתבה האוביקטיבית היחידה ביומיים האחרונים על מכבי. למען האמת בחודש האחרון. כמה חודשיים אחרי שג׳ורדי הגיע למכבי הפסקתי לראות את כל התכניות זבל שיש בספורט 5, ולא מצטער לרגע.
  4. היום ומחר משוחקים משחקים של המחזור הזה בגביע הטוטו, לא רואה סיבה שלא. אם בגלל הליגה, אפשר לעשות מחזור אמצע שבוע או משהו... סמי עופר שלנו !
  5. בעונה השניה זה מראה לי רק את הפרק הראשון.
  6. כל קישורים שם לא טובים, לפחות בפעם האחרונה שבדקתי שם. הקישור שהבאתי בהודעה הקודמת טוב, ואחלה איכות.
  7. איפה ראית? כי לא מצאתי עם / בלי תרגום. ראיתי את הפרק הראשון של העונה השניה, הסוף היה מעולה. http://watchseries.lt/season-2/Orange_Is_the_New_Black מצאתי... תכף נראה אם האיכות טובה.(ללא תרגום)
  8. סדרה נחמדה, לא משהו מטורף... אני אישית די אהבתי. יש כבר עונה 2 ובקרוב 3. יס אמרו שהעונה ה-2 תשודר אצלהם רק בקיץ 2015. מצאתי רק את הפרק הראשון לעונה ה-2 באינטרנט. http://holytrash.net/כתום-זה-השחור-החדש-עונה-2-לצפייה-ישירה-ע-2/ בקרוב אני מאמין שיעלו את שאר הפרקים עם תרגום.
  9. הסוכן של די מריה כבר בדרך למנצסטר... יש דיבורים על מספר החולצה (7), כנראה הכל כבר מסוכם.
  10. טום

דאע"ש

סבבה... לך יש מטוסים, טילים, צוללות וכ׳ו... כבר לא יהיו חוקים בוא נקרא לזה.
  11. טום

דאע"ש

לא הרבה... כבר לא יהיו לך את הבעיות של לחימה בשטח בנוי ואוכלוסיה אזרחית.
  12. הפרסומת של הפח הגדול? כל פעם שמשדרים את אני מעביר ערוץ בעצבים. אנשים עוד רואים את זה? 0_0
  13. בדיוק מה שבאתי לכתוב. כמו ששם אין סיבה להתערב, אז גם פה אין, ולהפך. איפה כל ועדות גולדסטון למיניהן ששוחטים שם אלפים ביום? איפה כל יפי הנפש מזכויות האדם, האו״ם וכל הגופיים המושחטיים? כסף. כסף. כסף.
  14. גם אם אין לגיטימציה(אפשר להתווכח על זה), אין גם התערבות. הכל רקוב ומלא אינטרסים.
  15. זה לא העריפת ראשים או הרצח ההמוני שם. מצידי? שישרפו שם כולם וכמה שיותר מהר. זה כל התנהלות של העולם נגדנו, והלגטימציה של מה שקורה שם. התיפיפות נפש.
  16. ראיתי לא מזמן סרטון שלהם מורידים למישהו ראש עם סכין של חמאה, ניסרו אותו במשך כמה דק׳ והוא צורח... לא יודע מה איתכם, אני איבדתי כל תקווה שהייתה לי באנושות.
  17. עזוב אותך 2 מחזורים שלא ננצח, איפה הם היו עונה קודמת נגד סכניין, מחזור לפני שיכולת לקחת אליפות?
  18. גם זיו, מרגוליס, שרן, זהבי וכ׳ו... פגועיים שאתם מקללים אותם.
  19. בעיני ראדי כל העונה שעברה לא פגע ורק הזיק למכבי מקצועית וחברתית עם כל הפוליטיקה בשקל שלו. מותר לי לקלל אותו? אידיוט. אתם לא יותר גזעניים מאלה שמקללים. בגלל שהוא ערבי אז אתם נותנים לו את האקסטרה יחס הזה, שבאותו זמן שחקן בית שלך שקצת קשה בהתאקלמות ואתם שורקים לו בוז ומחסלים כל סיכוי שלו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.