Jump to content

גל_צהוב_בדם

משתמשים רשומים
    151
  • Last visited

About גל_צהוב_בדם

• Birthday 29/03/1988

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

1,121 profile views
  • Sivan

• hen34

1. הפוך גוטה. עכשיו הוא חזר לעצמו. התקופה הרעה שלו נגמרה. אל תשכח את כל השנים שלו במכבי, שבהן הוא היה הבלם הכי טוב בליגה.
  2. העלתי את הנושא הזה לפני כמה ימים ואף אחד לא התייחס. במקרה צילמת בדיוק את הכסא שלי שחסר - 221. למי כדאי לפנות עם זה?
  3. במקרה גם שמש העלה תמונה של ה-אין כסא שלי - 221 ב-427 (צד שמאל של התמונה מתחת לזכוכית):
  4. טוב אני לא יודע אם זה נוגע למישהו בפורום אבל יש בעיה בכסאות בשורה השנייה ב-7-8 עליון. מתחת לכניסות מתחילה השורה, אבל יש שם "חור" - כסא בודד ואז חסר כסא או שניים והשורה ממשיכה: איך אתם מציעים לטפל בזה? לפנות למכבי? ללאן? לעירייה? לירות לכל הכיוונים?
  5. @שמש צהובה תדביק פה אולי גם את התמונה ששלחת לי עם החצים. זאת בעיה רצינית וחשוב שאנשים יהיו מודעים.
  6. @שמש צהובה שים לב לתרשים של הכסאות - יש כסאות בשורה שנייה 7-8 עליון מעבר למדרגות. אין שם כסא בודד ואז חור. אתה יכול לבדוק את הנושא בבקשה? אני רוצה את הכסא שלי חחחח תודה
  7. מתחת למדרגות אמורים להיות כסאות, יש שם כסא בודד ואז חור איפה שאמורים להיות כסאות ואז השורה ממשיכה. אני לא שואל סתם כי הכסא שלי אמור להיות בחור הזה:
  8. @שמש צהובה מה קורה עם החורים האלה ב-7-8 עליון שורה שנייה (מסומן בתמונות)? אמורים להיות שם כסאות...
  9. חחחח עלאק סיור... אז תגיד מאבטח מתקנים. סיור שאני מכיר זה סיור בקו שעושה נהג שלא שייך לגדוד אלא לחטמ"ר (לוחם). חוץ מזה יש נהג חפ"ק שהוא כן שייך לגדוד (לוחם). וחוץ מזה יש גם נהג מנהלה שהוא שייך לגדוד אבל הוא לא עושה סיורים אלא רק דברים מנהלתיים (ג'ובניק).
  10. נ"מ, שיריון, תותחנים, מג"ב, מוד"ש. או אחד מאלה או שתעלה פרופיל. אל תתפשר ותהיה ג'ובניק ואחרי זה תתבאס למה לא הלכת לקרבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.