Jump to content

Yoadknux

משתמשים רשומים
    50
  • Last visited

Everything posted by Yoadknux

1. נראה לי שא"ח נבדק על זה אפילו בפוליגרף ויצא דובר אמת והזמין את א"ק להיבדק והיא לא הסכימה מצד שני המשטרה סגרה את התיק נגד א"ק בעקבות מחסור בראיות אני לא יודע מה האמת אבל אני בטוח שרומן שיקר ושא"ק שיקרה
  2. לדעתי זה שהוא אמר לאשתו ש-"ילדה נפלה בשירותים" כשבישרו לו שארע רצח בבית הספר - זה שהוא קישר ישר לשירותים בלי שיאמרו לו איפה זה בוצע - זה אינדיקטור די מחשיד זרק את המכנסיים ולהב הסכין שאיתו מסתובב בעבודה - למה? ושל מי טביעות הנעל הזרות? למה היו שיערות שמתאימות לדנא של א"ח בזירה? א"ק נשכה שוטר, אושפזה בבית חולים פסיכיאטרי, שותפה שלה בבית החולים אמרה שא"ק התוודתה בפניה שהיא רצחה את תאיר ראדה. אותה השותפה דרך אגב, התאבדה. איזה טירוף יא אללה
  3. לדעתי הוא ישוחרר. זה אומר שהרוצח של תאיר מסתובב בחוץ איפשהו. אילנה בעצמה אמרה שהסיבה היחידה שהיא לא מצטרפת לזדורוב במאבק היא כי היא מאמינה שיש פה שני מאבקים שונים, אחד זה הוכחת חפות של אדם חף מפשע והשני זה מציאת הרוצח. היא מאוד חוששת שכאשר זדורוב ישוחרר "התעלומה תיפתר". מבין אותה
  4. לדעתי לא היה פנדל על ביטון הבעיה עם פפיר היא שהוא פשוט לא שלט במשחק, כשאתה לא מוציא צהובים בתחילת המשחק על גלישות מסוכנות ושבירות רגליים, אז כשהמשחק מתפתח אותם השחקנים מרשים לעצמם להתפרע עוד יותר, להשפריץ עלייך מים, לדחוף אותך, לבוא אלייך בפרצוף, לאיים עלייך, לחסום אותך. כל שופט נורמלי רואה ישר את העבירה על דור. במחצית המגרש, גלישה כזו ברורה, שעוד גורמת למתפרצת. כמובן שזו עבירה. אז תשרוק, אל תתן למשחק להתפתח. אני מבין את התסכול של אוהדי הפועל, באמת אכזרי להיות אוהד הפועל בדקה 115 כשאתה חושב שאולי סוף סוף השווית בגמר גביע אחרי שהובלת 1-0 על היריבה הנצחית שלא ניצחת מאז 2014, רק בשביל לגלות שבסוף לא.
  5. תגידו לי שזה לא מועדון מרגש פרו פלסטיניים הגיבו בתגובות "what about the same post for palestine" ואיזה אמריקאי-מידווסטי מגיב לו "I guess its because we dont support terrorists"
  6. חחחח מקווה שהם לא מסתכלים עליו כמו היאיר נתניהו שלהם
  7. מתחילת המבצע היו 2,000 שיגורים בקירוב? נגיד ועל 25%-50% מהשיגורים אתה יורה טיל כיפת ברזל? אז אנחנו מדברים פה על הוצאה של 25-50 מיליון דולר בשבוע רק על הטיל, לא כולל העלות הבסיסית של כל יחידה כזו ורכיבים הכרחיים לתחזוקה שלה, אני לא יודע אם זה כזה זניח
  8. אף אחד לא אומר "אם רק בן גביר לא היה עושה את השטויות שלו, היה פה דו-קיום" בוא נגיד, מישהו כבר שפך דלק בתוך האסם הזה. אבל בן גביר הוא הגפרור שהצית ואסור לזלזל בזה
  9. מביך אחי, רמת הלוגיות בתגובה שלך היא "נגמר החלב בבית אז הלכתי לקנות צ'יפס קפוא"
  10. רגע אז צפוי להיות משהו בחצות או לא?
  11. אני עובד בראש העין ועובר את הצומת של כפר קאסם, כל הצד של הכביש מלא באבנים קטנות, מי שרואה את זה ישר יודע במה מדובר. מקווה שהמשטרה ערוכה לזה. אני בכל מקרה יוצא הביתה בצהריים, לא הולך בכלל להישאר פה ולראות אותם זורקים אבנים בכביש 5 או אנערף
  12. רק שני דברים חוזרים על עצמם שוב ושוב סבבים בעזה והמשפט של זדורוב
  13. 100 בבזק זה בערך 70 ברוב המקומות בארץ. אני משלם 110 ש"ח על 600 הורדה 60 העלאה בסלקום פייבר.
  14. בסוף השאלה היא מה הצרכים שלך. כשגרתי אצל ההורים שלי יצא לנו לעבור דרך נטוויזן/012/בזק בינלאומי/... עד שבסוף התקינו אצלנו סיבים של סלקום. איפה שאני גר עכשיו יצא לי לבדוק את הוט, סלקום ואנלימיטד. בעיקרון אם אתה לא חווה ניתוקים ותקיעות, אז אין לך סיבה להחליף אינטרנט. הבעיה עם אינטרנט 100 מגה של בזק זה שהוא בדרך כלל משהו כמו 70 כשמחובר עם כבל ו-30-60 בוויפי, כלומר אם הטלוויזיה בסלון נמצאת בחדר אחר מהראוטר ואתה מנסה לראות משהו בנטפליקס ב-4K, סביר להניח שפה ושם יהיו תקיעות. אצלנו הרבה דברים מבוססים על האינטרנט, יש לנו סטינג (טלוויזיה מבוססת אינטרנט), אנחנו משחקים הרבה במשחקי רשת, אפילו השואב אבק עובד דרך האינטרנט, אז חיבור חזק ויציב הוא דרישה מהותית עבורנו. מאז שהתקנו סיבים בסביבות נובמבר, לא היה ניתוק אחד, ובבדיקות מהירות תמיד קיבלנו את המהירות הנדרשת. בבדיקת מהירות בטלפון בסלון אני מקבל 200 מגה... והחיבור יציב מאוד למשחקי רשת (אומנם פינג גבוה יותר ממה שאפשר לקבל בבזק בינלאומי למשל, אבל לגמרי יציב). בבית של ההורים שלי היו כמה ימים בלי אינטרנט, בא טכנאי וסידר. החיסרון היחיד של סיבים זה ההתקנה, בשני המקרים היו לנו בעיות. ההורים שלי גרים בקומה 8 והמרכזייה בלובי, שלוש פעמים בא טכנאי ואמר שהוא לא יכול לעשות את זה לבד כי צריך להשחיל את הסיב 8 קומות ואז דרך התעלות של כל הבית. גם עד שיצאה הנשמה והסיב הגיע לקומה 8, להשחיל אותו דרך התעלות של הבית בדרך כלל אומר להרוס תשתיות אחרות שכבר מותקנות. בהתקנה בבית הנוכחי הם בכלל עשו שכונה וקדחו בקיר חיצוני והשחילו דרכו (לא דרך ארון תקשורת/תעלות) בקיצור הסיב שלי מטפס פה בבניין ומתעופף למישהו על החלון.
  15. להגיד שזו תחבולה שלנו זה נראה לי קצת פרנויות, אבל יחי ההבדל הקטן, הטיל נפל באיזור דימונה לאף אחד לא אכפת, אם הטיל היה נופל במרכז של איזשהי עיר זו כבר הייתה הכרזת מלחמה
  16. כן, מתקפות סייבר איראניות זה משהו שקורה ברגיל.
  17. זו בהחלט מלחמה, ואני כל יום מחדש שמח שאני לא מרגיש אותה בחיי היומיום, אני כן מתחיל לתהות האם כשכן נרגיש אותה זה הפעם יהיה גרוע יותר ממה שהיה קודם. רובנו היינו בזמנים מזוויעים של אינתיפאדות בשנות ה-90 ו-2000, ורקטות בשנות ה-2010, האם בשנות ה-2020 נהיה עדים למלחמה כוללת עם איראן/סוריה? כי מהצד הישראלי אנחנו בהחלט עושים להם (מבחינת תקיפות) הרבה הרבה יותר ממה שהם עושים לנו, ובסוף הם יגיבו
  18. יועד לחלוטין לא עולה חדש אבל לקחתי לרגע צעד אחורה והסתכלתי על זה לא מנקודת המבט שלי ופתאום הבנתי WTF??????
  19. רשמתי "אני לא אומר אם צריך או לא צריך לעשות את זה" זה פשוט הזוי לי שאנחנו חיים במציאות שהפצצות הן דבר שבשגרה
  20. תגידו רק לי מוזר שאנחנו חיים במדינה שעל בסיס שבועי פחות או יותר שולחת מטוסים להפציץ מטרות במדינה אחרת, ועושה פעולות אחרות ככה ברגיל לחבל במוסדות שלהן? אני לא אומר אם צריך או לא צריך לעשות את זה, אני רק אומר שמרגיש לי שאנחנו נמצאים כל כך הרבה זמן באגרסיביות סמויה שזה ללא ספק יתפוצץ בסוף אנחנו כמדינה בחיים לא היינו נותנים ש- א. נקבל הפצצות על בסיס קבוע ברחבי הארץ ב. יהיו מתקפות סייבר שמשתקות את התעשייה הביטחונית ג. שיתנקשו לנו באיזה מדען ממכון ויצמן או מקום אחר אנחנו פחות או יותר עושים את הדברים האלו כלפי הצד השני, ותודה לאל חוץ מאיזה טיל תועה פעם בכמה זמן ומתקפות סייבר על חברות פרטיות לא קורה לנו כלום, אבל אני חושב שזה עניין של זמן עד שתהיה תגובה אמיתית
  21. https://www.ynet.co.il/news/article/S1h5KGyHO?fbclid=IwAR0WzbOKHuTOkUsvhjNzbDInok8svhgUMpr84x4F1xOUFb0lirWnyYBD8Wg#autoplay וואי וואי וואי
  22. מודה שלא קראתי את כל מה שרשמת. מתנצל אם אתה לא מתנגד חיסונים. איך אתה יודע שמדובר במחלה "שהרוב המוחלט מהם לא ירגישו שחלו בה בכלל"? אתה רופא? על סמך מה אתה אומר את זה? ונגיד ו-90% לא מרגישים את זה בכלל, ו-10% דורשים התערבות רפואית - אז זה אומר שכדאי לתת לזה להתפשט ולהתעלם מזה? איזה סיבה יש לי להעדיף? זו לא שאלה של מעדיף, זו לא תוכנית לבקשתי, אפילו אם אני ממש רוצה שיפתחו הכל, לא יפתחו הכל. ישבו מומחים במדינת ישראל ויישרו קו עם שאר מדינות העולם והחליטו שהדרך לשלוט על התמותה היא באמצעות סגרים. להגיד לך שההחלטות על סגר ומה נשאר פתוח חפות מפוליטיקה? לא, זה מפוצץ שחיתות, אבל העיקרון הבסיסי די ברור ועובד - סגר = פחות מגע = פחות הדבקה. ההצהרה "אחרי הסגר הראשון הייתי מעדיף שמירה על האוכלוסיה שבאמת עם סיכוי מוחשי להיפגע במקום סגרים בלופים"... טוב, על סמך מה אתה בדיוק אומר את זה. יש לך רקע בהבנה של מגפות והתפשטות מחלות, או שזה תחושת בטן? לגבי החלק האחרון? יש מגפה עולמית, זה ההבדל בין קורונה לשפעת ועישון. אתה בעצם אומר שמחרטטים אותנו והכל שקרים? לסיכום, מהפוסט הזה אני יוצא מתחושה שרשמת דברים על המחלה כאילו אתה רופא, רשמת דברים על איך צריך להתנהל ברמה החברתית כאילו אתה מומחה לאפידמיולוגיה, וטענת שמחדירים לנו דברים לראש כאילו אתה איש שב"כ עם מידע פנימי. אם אתה באמת כל הדברים האלה, סחטיין, אני באמת אשמח ללמוד ממך. אם לא, אז אני מקווה שאתה מבין שאתה מפיץ שטויות לא מבוססות ומדבר על דברים שאין לך הכשרה בהם ואתה לא מבין בהם כלום...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.