Jump to content

Yoadknux

משתמשים רשומים
    50
  • Last visited

Everything posted by Yoadknux

1. ראיתם את הפיצוצים שהיו היום בקריית שמונה? לא להיות מופתעים כשנתחיל לראות אותם בחיפה, חדרה, נתניה, הרצליה, תל אביב
  2. עברנו לסוג המלחמה הכי גרוע עבור מדינת ישראל, מלחמת התשה אין התקדמות בהחזרת החטופים הביתה אין התקדמות בהכנעת החמאס אין התקדמות בהחזרת 200,000 המפונים אל בתיהם שיגורים יומיים על איזור הגליל והגולן ברמה המדינית, מישהו שמע על משהו שעושים למען נפגעי המלחמה? התאקלמות מילואימניקים? הצלת שנת הלימודים? וקיבינימט, מישהו שמע משהו חוץ מ-"לא נפסיק עד ניצחון מוחלט"? מה זה לעזאזל ניצחון מוחלט?
  3. לאחרונה יש לי סיוטים על המלחמה :/ שלשום חלמתי על חדירת מחבלים כשהחלום נגמר כשהמחבל נכנס אליי הביתה, הלילה חלמתי שאני מסתכל מהחלון ורואה נפילות טילים הדבר העצוב הוא שזה דברים שבאמת קרו וקורים, פשוט למישהו אחר, פאק
  4. להרוג 2 וחצי מיליון אנשים יכניס אותנו לאותם ספרי ההיסטוריה בהם מופיעים הטורקים והנאצים, אז נצטרך לחשוב על פיתרון אחר
  5. התמונות ממנרה בצפון לא מעודדות. חצי מהבתים נהרסו כליל. חיזבאללה שיגר כמה טילי בורקאן, בעלי ראש נפץ גדול מיוחד - יש אפילו סרטון פגיעה.
  6. יש לי תחושה שחמאס מנסה להרדים אותנו ולסיים את הלחימה ובגלל זה הירי הופחת. תושבי ישראל קמים בבוקר עם ידיעה שהחטופים עדיין לא הוחזרו, קוראים על עוד מקרים בהם צה"ל הרג בשוגג חפים מפשע (התקרית בפיגוע והתקרית בעזה), ומצרים על עוד חללים שנפלו במהלך הלילה. הלחץ הפנימי הולך וגדל. אסור לנו לשכוח מה קרה ב-7.10 והידיעה שחמאס הצהירו שהם יחזרו עליו שוב ושוב עד שמדינת ישראל תושמד. הלחימה בחמאס צריכה להימשך עד שיכנע
  7. אני מסכים, לדעתי מדובר באירוע שישנה את פני המלחמה ובסופו של דבר יביא לסיומה, גם מבפנים (לחץ לשחרור החטופים) וגם מבחוץ (כחלק מהדיון שצה"ל לא נזהר מספיק בפגיעה בחפים מפשע) לא שאני בעד, התחלנו משהו אז צריך לסיים, כי אחרת המלחמה הבאה תהיה המלחמה האחרונה שלנו...
  8. אני לא יודע אם מפחדים מהם כמו שפשוט אף אחד לא נפגע מזה עדיין כשזה יתחיל לכאוב למצרים בכיס הם יתערבו ולנו אין מה לעשות, לתקוף מהאוויר לא יעשה יותר מדי ואנחנו צריכים את מלאי הפצצות שלנו (שהולך ונגמר) לעזה ולבנון
  9. א. זה יקר לשטח את עזה - צריך כמות מטורפת של פצצות ב. ברגע שישראל מתחילה קמפיין אווירי כל החמאסניקים יורדים למנהרות ועולים חזרה לירות רקטות ברגיעה - אז אין לזה ערך מבצעי ג. לחימה בשטח צבאי הרוס היא מסובכת, כי מחבלים יכולים להשתמש בהריסות ואז לברוח חזרה למנהרות, דווקא כשיש בניינים אחרי שאתה מטהר אותם אתה יכול להשתמש בהם ללחימה.
  10. קרא באופן ציבורי יומיים אחרי האירוע לחמאס לשחרר את האסירים במיידי בטענה שזה נוגד את ערכי האיסלאם קרא לערביי ישראל להראות איפוק ואמר שכולנו חברה אחת - קריאה שעד כה הצליחה חודש וחצי לתוך הלחימה, אחרי כל ההרס בעזה, הוא קורא לחמאס להתפרק מנשקו בפלטפורמה בינלאומית ועדיין לא מספיק טוב כי הוא ערבי ולא יהודי טהור כמו בן גביר שגנב לאוטו של רבין את הסמל ואמר "כמו שהגענו לסמל, נגיע גם אלייך"
  11. ההשקפה שלי היא שאם נגיע לרגע שבו אזרחים יצטרכו לשאת נשק בשביל להגן על עצמם ביומיום, זו כבר לא תהיה מדינה שראוי לגור בה אסור שהמערב הפרוע שיש בגדה יתפשט לארץ, צריך שהצבא יעשה את מה שהוא יודע לעשות, ובמקרים שבהם הצבא לא מגיע שתהיה משטרה
  12. תקיפת מאגרי נשק בתימן לדעתי מעל הכל זה איתות לאיראן
  13. השאלה היא מה באמת יצא לנו מכיבוש עזה הרי אי אפשר באמת לטהר אותה מחמאס כי עוד 5 שנים כבר יהיו שם פעילי חמאס חדשים ויהיו נשקים שמוברחים פנימה ואחרי שנכבוש את עזה לא באמת נרצה להישאר שם כי מה שנקבל זה פיגועי התאבדות יומיים על החיילים שלנו
  14. עד עכשיו השתמשו בו בשביל ליירט טילים בליסטיים מתימן. אבל זה טילים שנורו לאילת, לא למרכז. לרקטות של חמאס לא צריך קלע דוד, זה התפקיד של כיפת ברזל. מה שאני שואל זה מי ירה על המרכז ומאיפה...
  15. 19:25 האזעקות במרכז: זוהו שני שיגורים שיורטו באמצעות כיפת ברזל וקלע דוד בהמשך להתרעות שהופעלו במרחב גוש דן והשפלה, דובר צה"ל הודיע כי "זוהו שני שיגורים לעבר שטח מדינת ישראל, לוחמי ההגנה האווירית יירטו אותם בעזרת המערכות 'כיפת ברזל' ו'קלע דוד'. ההתרעות הנרחבות הופעלו בעקבות חשש לשברי יירוט". קלע דוד? מה נורה ומאיפה שהיה צריך ליירט אותו עם קלע דוד? גם אף מילה על זה שחיזבאללה שיטחו לנו בסיס בצפון?
  16. כל הקהל של סלטיק זה נהגי משאיות מסוממים מתנגדי חיסונים שחושבים שאנחנו ניסוי מחשבתי של האילומינטי שמסתכלים על כדור הארץ השטוח מלמעלה שילכו להזדיין
  17. הבנתי שפלסטינים ניסו להתנקש במחמוד עבאס בגלל שהוא מסרב לפתוח חזית צבאית מול ישראל
  18. מתאר לעצמי שזה חלק מהאסטרטגיה, הרי התוכנית הייתה לכתר את צפון עזה, ליצור "דרך מעבר" בפיקוח צה"ל, ולתת לאזרחים כמה ימים לעזוב
  19. אם תחפש בכל העולם מנהיג ערבי אחד שמגנה את פשעי המלחמה של חמאס, אתה תמצא במקסימום נסיך סעודי מוגלה. לא תשמע מירדן, ממצרים, מלבנון, מסוריה, מטורקיה - רובם להפך, תומכים בחמאס. ובאופן אירוני, דווקא היום עבאס גינה בנאום:
  20. אם היית רוצה להרדים חדר כנראה שזה היה אפשרי, להרדים 500 ק"מ של מנהרות זה כבר הרבה יותר מסובך וכמו כל החומרים הכימיים, ברגע שאתה נושם יותר מדי חומר מרדים, אתה כבר לא מתעורר, וקשה לחשב כמה ריכוז בדיוק צריך כי אתה לא יודע מה אורך המנהרות נראה לי שהפיתרון הכי הגיוני זה דווקא דרך סייסמולוגיה, קרקע רגילה תשדר גלי קול שונה מאשר קרקע עם מנהרות, אני מתאר לעצמי שמפא"ת כבר חשבו על זה ועשו איזה פרויקט
  21. הטיל מעזה לערבה יורט באמצעות מערכת חץ? זה אומר שהטיל הוא בעל ראש נפץ יותר משמעותי, או שסתם אין שם כיפת ברזל באיזור?
  22. טועמה. שונא אותך כאדום. אוהב אותך כאדם...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.