Jump to content

Yoadknux

משתמשים רשומים
  • Content Count

50
  • Last visited

• Days Won

4

1 Follower

About Yoadknux

• Birthday 09/08/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

6,486 profile views
  1. תרגיש טוב אח. יעבור עוד כמה ימים
  2. אין לי מושג איך לפני 6 שנים גילו גלים גרביטציוניים שהעידו על זה ששני חורים שחורים התנגשו במרחק 1.3 מיליארד שנות אור. באמת. אין לי מושג מה זה גל גרביטציוני, אני לא באמת יודע מה זה חור שחור ובטח שאני לא יודע מה קורה כששני חורים שחורים מתנגשים. אבל אני מאמין למדענים כשהם אומרים שהם הצליחו למדוד אותם. אני יודע שהם מסתמכים על תיאוריות ויש להן מתודה מסודרת ומערכת ניסוי מורכבת ואני מאמין לתוצאות. אז למה בדבר כזה אפשר להאמין למדענים אבל כשזה מגיע לחיסונים, משהו נפוץ ברמה שכל אחד מאיתנו קיבל אותם בשלב בחיים, פתאום מטילים ספק? למה בן אדם צריך לדעת עד הסוף כל דבר שקורה בחיים שלו? כשב
  3. יופי, הגיע ה-"אדם החושב באופן עצמאי" התורן אני אתחיל מלהגיד שאתה צודק ב-100% שלא יודעים עדיין שאין תופעות לוואי לחיסון הזה. אי אפשר לקחת את הטיעון הזה ממך. אבל אני אגיד לך מה כן יודעים בינתיים: התופעות לוואי של להידבק מקורונה חמורות באופן משמעותי מהתופעות לוואי של החיסון. תסתכל על התמותה, התשובה היא שם גילוי נאות, אני ביום חמישי עשיתי את החיסון השני שלי, לא הרגשתי טוב אחרי, ואני קורא לכולם לרוץ להתחסן. אתה יודע למה התחסנתי? לא בשביל עצמי, אני סטודנט שמקבל מלגה מהאוניברסיטה, ההכנסה שלי לחלוטין לא הושפעה מהקורונה, אני התחסנתי בשביל הרופאים במחלקות שצריכים לגלות שהמטופל שלהם שסוף ס
  4. זה מה שסמוטריץ' אמר. מפספס בענק את הנקודה העיקרית. מי שחולה בקורונה עלול להדביק את הסובבים אותו ולהכניס אותם לבידוד. זה אומר שאם אני עובד בחברה ויש איתי עוד 5 אנשים בצוות ואני בא איתם במגע, הצוות מושבת לשבועיים. אצלנו בחברה השאירו בינואר 70 עובדים בבית לשבועיים בגלל התפרצות. אם אני הבוס, לגיטימי מבחינה כלכלית שאעדיף עובדים מחוסנים. השאלה המתבקשת כאן היא "אבל אם כולם מסביבי מחוסנים ואני לא, מה זה משנה" - וזה בדיוק העניין, אם כולם היו חושבים ככה, אף אחד לא היה מתחסן. להתחסן זו האחריות החברתית שלנו והסיכוי הכי טוב שלנו לחזור לחיים נורמליים. להתבכיין ולהגיד "אני אדם חושב! אני רוצה לראות
  5. דווקא מה שאני רואה פה זה בדיוק אנשים עם מסכות ששומרים מרחק אחד מהשני. אם הם לא שומרים, מגיע להם שהמשטרה תבוא ותפזר אותם
  6. בסוף מה שאתה מאשים אותי בו זה בדיוק מה שאתה עושה. צביעות. מאז הסגר השלישי לא הייתה התקהלות מסדר גודל של החסימה בבני ברק וההלוויה בירושלים. תודה בזה. אני מודה בזה שהיו הפגנות בבלפור, אבל הן לא התרחשו בשלבים שבהם היו 8,000 נדבקים ביום. אם תהיה הפגנה היום בערב עם 5,000 אנשים שלא מקפידים על ריחוק אני אגנה אותה. גם אם תהיה מסיבה של 50 איש.
  7. יש הבדל בין פיתרון שמקובל על כל הצדדים ומאושר ע"י המדינה ללקחת את החוק לידיים שלך. לקרוא למלוניות קורונה "סכנה ממשית" זה השני. ושים לב שהפניה שלו הייתה לתלמידי הישיבות ולא למשרד הבריאות. אם היה פונה למשרד הבריאות ואומר שהצרכים של תלמידי הישיבות שונים מהצרכים של האדם הממוצע והם צריכים בידוד אחר עם פיקוח מתאים - לי זה היה נשמע כמו בזבוז משאבים מיותרים, אבל הייתי מקבל ואומר שהוא לפחות לא מזלזל בהנחיות הממשלה ופועל לפיהן. בבלפור יש תמונות כאלה אחי? אם כן, אני מגנה גם את ההפגנות. לגבי המגזר הערבי, אין שם התקהלויות של אלפי אנשים. יש התקהלויות של עשרות-מאות בחתונות, זה כן, ואת
  8. זה לא צביעות. מה שקורה בבלפור מאז תחילת הסגר השלישי לא משתווה לאירועים ההמוניים שכללו את הציבור החרדי, בין אם זה חסימת הכבישים באיזור בני ברק שהייתה לפני כמה שבועות (אותה ראיתי במו עיניי, ממחלף בר אילן), ובין אם זה ההלוויה שהייתה השבוע בירושלים. אם יהיה אירוע מאותו סדר גודל, לא אכפת לי מאיזה ציבור, אני אגנה גם אותו. ואם כבר שלפת את קלף ה-double standard, אני משווה אותך בעצימת עיניים - למה ילדים חילונים לא הולכים לבית ספר, בעוד "חיידרים" באשדוד פתוחים? למה הרב חיים קנייבסקי קורא לחרדים לברוח ממלוניות הקורונה תוך אזהרה ששהות במלונית היא "סכנה רוחנית ממשית"? האם חילוני יכול לטעון שהוא לא יכו
  9. אתה צודק, הסיבה שקל לנו להאשים את החרדים ולא את הערבים זה כי נוצרה אצלנו (החילונים) תמונה שהם לא תורמים לחברה ורק לוקחים תקציבים, שהנציגים שלהם מורשעים בפלילים (גם שלנו), שהמנהיגים שלהם מקבלים החלטות על רציונל שרירותי ודימיוני (גם שלנו), ושהם עושים מה שבזין שלהם וחוסמים כבישים סתם כי עצרו איזה תלמיד ישיבה (זה באמת הבדל, לא רואה מצב שתלמידי תיכון בנס ציונה חוסמים את הכניסה לעיר כי עצרו איזה עריק) הערבים גם עושים מה שבזין שלהם והמשטרה לא מצליחה להתמודד (יש בעיות רצח ונשק מאוד גדולות במגזר) אבל הם פחות באים עם תושבי המרכז במגע אז יותר קל "לשכוח" מהם - וחוץ מזה הנציגים הערבים לא היו בתקופת ח
  10. לא מבין את הדיון כאן על החרדים, תסתכלו על הנתונים היבשים וזהו - הערים עם התחלואה הכי גבוהה בארץ הן ירושלים, בני ברק ומודיעין עילית, ויישובים כמו אלעד, ביתר עילית ובית שמש הן עם אחוז נדבקים גבוה מהממוצע. ואפילו אם לא הייתה תחלואה, באופן עקרוני, זה לא הגיוני לקיים אירוע מסדר גודל של הלוויה שהייתה השבוע. זה לא יכול להיות שיש ציבור במדינה שחוקי המדינה לא חלים עליו. לא ייתכן שחבר שלי לא פתח את הפאב שלו מאז מרץ 2020 יסבול בגלל שחבר חרדי שלי לא מוכן להתחסן ולא מוכן להיות עם מסיכה בעבודה. לא ייתכן שהילדים שלנו לא ילכו ללמוד בזמן שבישובים חרדיים הלימודים ממשיכים כרגיל. עכשיו כמובן שהחרדים ב
  11. ממש כל הכבוד. אדם חכם יודע להפיץ דברי חוכמה אבל אדם הגון יודע להסתכל אחורה ולהגיד "טעיתי"
  12. מה אתה פוליטיקאי? תענה כן או לא למה שרשמתי
  13. אני רק רוצה לוודא שאני מבין את מה שאתה חושב לדעתך צריך - לא להתחסן, לא ללכת עם מסיכות, לא להזכיר בעיתונות את המחלה, לא להיכנס לבידודים, פשוט לחלות ועובר?
  14. יו איזה אהבל. הרבה זמן לא שמעתי מישהו מדבר כל כך הרבה שטויות בכזה ביטחון
  15. איזה סיבה יש לא להתחסן? תהיו בריאים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.