Jump to content

Yoadknux

משתמשים רשומים
  • Content Count

50
  • Last visited

• Days Won

4

1 Follower

About Yoadknux

• Birthday 09/08/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

6,422 profile views
  1. נפל עלינו טיל אבל בסך הכל היה בסדר
  2. לי יש איזה שיאומי (יחסית זול) ב-1200 שקל. נקרא vacuum mop pro אחרי חודש שימוש, מוכרח להגיד שלשאיבה יומית אוטומטית הוא עובד טוב כל עוד לא משאירים חפצים על הרצפה, זה תענוג, כל בוקר הוא עושה סיבוב בבית. לשטיפה הוא סביר, צריך להשקיע יותר מבחינת מעורבות אישית: להחליף מיכל, לשים מגב, לתת לו לעשות חדר ואז למלא מים וכו' אבל בסך הכל הוא עושה את העבודה. הזמן יגיד אם הוא יחווה בלאי, אבל בינתיים עובד אחלה.
  3. השופינג אייאל הזה הוא מרמה על גבול הפלילי לדעתי. כמעט כל מה שבמבצע - נגיד ראיתי בלנדר ב-20% הנחה - פשוט העלו את המחיר, ואז ה-20% הנחה נותנת מחיר רגיל שהוא כביכול מבצע. ביזיון
  4. אהלן, שרפתי היום את הסמוראי מחבר. צריך המלצה לבלנדר לשייקים של פירות/ירקות קפואים וטריים. התקציב כמה מאות, אם ממש יש איזה דיל משוגע למוצר באמת מדהים אז עד 1000 אבל מעדיף שישאר בסביבות 500-600. תודה!
  5. יש לי דירה סביבות ה-80-90 מ"ר. קניתי ראוטר tp-link c80 והוא עובד ממש סבבה, וויפי באותו חדר 270 מגה (חיבור כבל: 280), בחדר רחוק 100 אבל רוצה להדגיש, כשהייתי מחובר להוט הוא לפעמים היה מפסיק לעבוד בלילה, בשבועיים האחרונים אני עם סיבים ועובד מצויין בלי ניתוקים, אז אני לא יודע אם זה בעיה בראוטר או בחיבור הדפוק של הוט
  6. תגידו, מישהו פה מחובר לסטינג טיוי ומקבל תמונה לא חלקה? יש לי שתי טלוויזיות, אחת בחדר שינה עם ממיר (סטרימר) שלהם, ועוד אחת בסלון שהיא טלוויזיה של שיאומי עם Android TV, בלי ממיר חיצוני. זאת בחדר שינה עם הממיר רצה טוב, תמונה סבבה וכו'. זאת בסלון ממש רצה גרוע, לא נתקע אבל התמונה לא חלקה, כאילו נראית ב-fps נמוך, ממש זוועה לראות ככה ספורט אין בעיית חיבור, בבדיקת מהירות בנטפליקס קיבלתי 150-200 מגה, ויוטיוב ונטפליקס וקודי ממש רצים חלק בלי בעיות אולי סטינג לא רץ טוב בלי סטרימר יעודי? או שאולי זה משהו בהגדרות בטלוויזיה?
  7. כן, מוזר שהם לא אטמו, אבל ככה זה טכנאים, אחרי שהוא הלך ראיתי אותו יושב בחנייה עוד שעה וחצי (מקבלים כסף פר שעת עבודה כנראה?) המודם/ראוטר שלהם די רגיל, נקרא סלקום סופר פייבר, באופן ספציפי זה Sagemcom fast 5657, לדעתי הווי-פי שלו לא מספיק חזק, בגלל זה השארתי את מה שהם מביאים שישמש רק כמודם (מתווך בין הסיב לחיבור לאינטרנט) וחיברתי אליו את הראוטר tp-link שלי (מתווך בין החיבור לאינטרנט לחיבור אלחוטי למכשירי הבית).
  8. הגיע האישור מהבעל דירה והלכתי על זה הבוקר (הייתה זמינות ממש גבוהה). סלקום פייבר חבילה 300/30. יש להם גם חבילות 600/60 ו-1000/100, כשהמחיר זה 10 שקל על כל קפיצה במהירות. הגיעו שני טכנאים, ההתקנה לקחה בסך הכל משהו כמו חצי שעה (מהרגע שהם הגיעו עד הרגע שהאינטרנט עבד). עשו חור בקיר החיצוני, השחילו את הסיב מלמעלה אל המרכזייה למטה. טיפה חאפרי אבל כנראה שזו הדרך היחידה. אחרי שהם הלכו אטמתי את החור עם קצת אקרילי, השתדלתי לא למעוך את הסיב. אני רק יום אחד עם זה ונראה אם לאורך זמן יתחילו בעיות, אבל בגדול, נראה שיש שיפור. במשחקי רשת לא היה לי היום packet loss, כלומר החיבור יציב והפינג
  9. טוב אז היה הטכנאי. הגיע בזמן והכל, אבל לא עשינו את ההתקנה (בינתיים). הסיבה היא שמסתבר שהטכנאי אומר שצריך לקדוח בקיר החיצוני של הבניין ולהעביר דרכו את הסיב?! יעני, לעשות חור בקיר מתחת לחלון, ולהעביר דרכו את הסיב ישירות, לא להשחיל דרך התעלות הרגילות של בזק/הוט והארון תקשורת. אמרתי לו שיתאם לי התקנה עוד שבוע ושאני צריך אישור של בעל הדירה, אבל אני גם רוצה לשמוע מכם האם יצא לכם לשמוע שעושים דברים כאלה/שזה רגיל, או שמדובר בטכנאי עצלן שרוצה להוסיף לי חורים מיותרים בבניין.
  10. תודה לכולם על התגובות. דבר ראשון אנלימיטד כבר לא מספקים חיבור סימטרי, בדקתי. דבר שני, סגרתי עם סלקום פייבר התקנה ביום ראשון בבוקר, חבילה של 300/30, שלושה חודשים ראשונים 55 שקל, אח"כ 105. חשבתי אחרי השלושה חודשים לעבור לאנלימיטד, שדבר ראשון מציעים חודש חינם ודבר שני 500/50 עולה אצלם 99. אז אם זה ילך כמו שאני מתכנן, על ארבעה חודשי סיבים אני אשלם תשלום כולל של 165 ש"ח, שזה 42 שקל לחודש. יש אסטרטגיית מיקוח אחרת שאתם מציעים? ודבר שלישי, אני מקווה שלא יהיו בעיות בהתקנה, אני זוכר מהבית של ההורים שלי שכשהם הביאו סיבים, באו שלושה טכנאים שלא היה להם כוח להעלות את הכבל בבניין ובתעל
  11. תודה על התגובות. אני בחיבור קווי. יש לי גם ראוטר של TP-Link C80 שאני משתמש לשאר הבית. נשאר לי להחליט בין סלקום פייבר לאנלימיטד. חוץ מפקטורים של מחיר, יש עוד משהו שאני צריך לשקול?
  12. אני בחבילת אינטרנט של הוט 500 מגה הורדה 10 העלאה (משלם 75 ש"ח לשלושה חודשים הקרובים). האינטרנט של הוט די מעפן, לא אכפת לי שאני מקבל בפועל 200-300 הורדה (זה מעל ומעבר), אבל החיבור לא יציב, אני משחק משחקי רשת בערב ויש כל הזמן לאגים והתראות שהחיבור לא יציב (זה לא מגיע מהצד שלי). שואל מישהו שכבר התנסה, איך לפתור את הבעיה הזו? האופציות שלי הן: - להתקשר להוט ולהגיד להם שישלחו טכנאי (מאמין שלא יפתור כלום - אלא אם יש להם איזה טריק?) - להתקשר להוט ולהגיד להם שאני מוכן להישאר בתשתית שלהם אבל עובר לספק אחר, כמו בזק בינלאומי (יעלה הרבה, לא יודע אם יפתור - אין לי מושג אם הבעיה בתשתית א
  13. רק סתומים הולכים להפגין. המדינה בסגר והם שמים זין על ההנחיות
  14. איך לא דוחים את המשחק ? זה הזייה. למה שזלצבורג ירצו להסתכן ולשחק נגד שחקנים שאמורים להיות בבידוד?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.