Jump to content

Yoadknux

משתמשים רשומים
  • Content Count

50
  • Last visited

• Days Won

3

5 Followers

About Yoadknux

• Birthday 09/08/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

6,170 profile views
  1. תודה לכולם, ולדאבל על הלינק.
  2. אבא שלי מתאשפז מחר לניתוח ומה שעובר לו בראש זה שהוא מפספס את הדרבי ולא יהיה לו איפה לראות. איך אפשר לראות? בטלפון/לפטופ/משהו אחר? אשמח למענה, תודה!!
  3. לא, מותר להם כי תושבי הדרום הם תושבים סוג ב'. לאף אחד לא אכפת אם יש אזעקה בשדרות או אשקלון.
  4. סיכום קצר של הנקודות המרכזיות בנושא למי שרוצה לבחור צד: - נועם שוהם אומר, בעיניי בצדק, שההנהלה לא צריכה להתערב בכוח ביציע, כי זה נותן להם לגיטימציה להוריד כל שלט שרק בא להם (נגיד.. שלטים נגד לוני.. או מי יודע, שלטי תפאורה) - סוייר אומר, גם בצדק, שהשלט הזה לא לגיטימי מכיוון שהוא לא עוסק במכבי, ויותר מזה, הוא קשור לנושא הקיים בשיח הפוליטי והיומיומי של מדינת ישראל. - יש עוד טענות, כמו: האם זה הוגן לתלות שלט שלא מייצג את הדעה של רוב אוהדי מכבי, או אפילו במקרה הזה ספציפית, משהו שייתכן שרוב האוהדים מתנגדים לו? ומה זה אומר שרוב האוהדים בעד/נגדו? איך אפשר למדוד את זה? אם יתלו שלט "כדורגל רק בשבת", הקבוצה תוריד אותו? אם הוא ישאר, זה בגלל שהקהל הרחב מסכים עם השלט או שזה בגלל שההנהלה מסכימה עם השלט? ואם יורידו אותו, האם כולם ינקטו באותה העמדה כפי שהם נוקטים כעת? אני חושב שכמעט כל המגיבים פה מבינים שזו סוגיה שאין לה פיתרון פשוט, מכיוון ששני הצדדים נכונים באופן עקרוני. לכן בסיטואציה כזו נשאר "להפעיל שיקול דעת", אבל הבעיה עם שיקול דעת היא שהוא בהגדרה נקבע באופן אינדיבידואלי ע"י אידיאולוגיה. לכן צריך למצוא מוסכמה יותר כללית, ומה שאני אישית חושב שכולם מסכימים עליו זה טובת המועדון. במקרה הזה המחאה מנוהלת באופן שבו היא צוברת תאוצה על חשבון פגיעה בשם הטוב של הקבוצה, ולכן אני מסכים עם ההחלטה להוריד את השלט. אם זה היה מופנה כלפי ההתאחדות לכדורגל - נגיד אוהדים מכל הקבוצות היו מתאגדים ומחליטים שהם עושים מחאות בכל המשחקים בלי קשר לקבוצה כזו או אחרת, ועושים את זה לפני או אחרי המשחק במקום בתוך היציע, הייתי מקבל.
  5. כל עוד הוא לא יעלם עכשיו לשלושה משחקים, אני אהיה מבסוט
  6. אתם מגזימים, לאש יש פיקאצ'ו בכוח של פוקימון אגדי בערך, גם צ'אריזרד. תוסיפו לזה פוקימונים שיש לו בהשאלה אצל פרופסור אוק כמו פידג'יוט וסנורלקס, ועוד פוקימונים צעירים תחת פיתוח כמו טוטודייל והוא *מזיין* את ליגת קנטו.
  7. לא יודע עם מה הוא זכה, אבל זו השישיה הכי מרגשת
  8. וואלה. אתה עושה פה גניבת דעת, הזלזול לא במקום. זו הליגה השישית בטיבה בעולם הפוקימון. אם לוקחים את השישייה של אש ושמים אותו שוב בליגה בקנטו הוא פותח לריצ'י ת'תחת.
  9. את האמת הוא ממש התקדם מאז הימים שהוא ניסה לזכות בליגה עם צ'אריזרד והוא לא הקשיב לו.
  10. אהלן, היום קיבלתי טלפון מסוכן ביטוח של חברה בשם "דורות". הוא התחיל את השיחה כאדם מאוד נחמד ומנומס, כמובן שזה תמרור אזהרה ענק, אף אחד מנומס לא מתקשר אלייך סתם ככה. הוא אמר שהוא פונה אליי בהקשר של שיחה שכיבכול עשיתי לגבי בירור של מחירי ביטוח, שיתכן שבוצעה לפני מספר חודשים והיו אמורים לחזור אליי והטיפול במקרה נפל בין הכיסאות ולכן לא חזרו אליי - שטויות במיץ, בחיים לא השוויתי מחירי ביטוח, בהחלט הראל נהגו להציק לי באופן שבועי במשך תקופה, אבל מאז שביקשתי שיסירו את הטלפון שלי או שאתבע אותם הם הפסיקו. בכל מקרה מהר מאוד אמרתי לו שאני עסוק ושיחזור אליי מחר. בהמשך היום חיפשתי את השם "דורות סוכנות ביטוח" בגוגל. אין הרבה תוצאות, יש את האתר שלהם, שללא ספק מעורר חשד, נראה לכם הגיוני שבאתר של חברת ביטוח אין אפילו טופס אחד? שפטו בעצמכם: http://www.dorot-ins.co.il וגם מצאתי בגוגל כתבה על עוקץ ביטוחים, בקצרה, לפני שלוש חברה בשם "ישראל מנצר ביטוחים" עקצה מאות אנשים בזה שהבטיחו להם ביטוח ושמרו את הכסף לעצמם, כשבמהלך העוקץ חברת "דורות ביטוח" החזיקה 50% מהבעלות בחברה. השאלה של למה חברת ביטוח תרצה להחזיק חברת ביטוח אחרת היא סיפור מעניין בפני עצמו, אבל כאן גם מדובר ברמאות, לינק לכתבה: http://ashdod10.co.il/8732 בכל מקרה אני רוצה להתייעץ איתכם מה לעשות, כמובן שלא נתתי לסוכן שום פרטים עליי, אמרתי לו לחזור אליי מחר ואני רוצה לדבר איתו. אם יש פה משהו לחשוף אני רוצה לחשוף בשביל לעצור פה את האפשרות שאנשים אחרים יעקצו. להקליט את השיחה? איזה שאלות לשאול? יש פה למישהו טיפים? תודה!!
  11. בוא נשאל שאלה אחרת קודם, איך פרמטת את הכוננים?
  12. אם הם באמת מפורמטים וריקים אז repair לא יעשה כלום. צריך כלי שיכול לשחזר מידע אחרי פרמוט, לי אישית אין ניסיון בזה אז אני לא יכול להמליץ. מחיפוש מהיר בגוגל יש הרבה תוצאות ל-recover files from formatted drive אבל אני לא רואה מקורות מוכרים, ככה שצריך ממש לבדוק לעומק איזה תוכנה באמת עובדת ואיזה תוכנה היא ניסיון סחיטת כסף וזבל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.