Jump to content

Yoadknux

משתמשים רשומים
  • Content Count

50
  • Last visited

• Days Won

4

5 Followers

About Yoadknux

• Birthday 09/08/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

6,205 profile views
  1. אני לא יכול להפסיק לחשוב על זה שהממשלה מתמהמהת יותר מדי. לא כיף לי המצב, אבל חייבים כבר סגר מאילת עד מטולה מהדקה הזו. הרי ממילא יהיה סגר, מה הם חושבים, שמהמצב הנוכחי מספר החולים פתאום ידעך? למה לבזבז זמן ולהעמיס עוד על בתי החולים? משרד האוצר תוקע הכל וחושב כאן ועכשיו, התחושה שלי היא שההססנות תעלה מחיר פי כמה וכמה (גם בנפש וגם כלכלית) בעוד שבוע-שבועיים.
  2. כשכל היום נמצאים בבית, קשה להזיז את עצמך זה בדיוק כמו בפיזיקה, קל יותר להזיז גוף שכבר נמצא בתנועה מאשר גוף סטטי. או במילים אחרות, כשאתה מנסה להזיז משהו, תמיד הצעד הראשון הכי קשה כל היום אני במיטה, רואה סרטונים על מישהו שאוכל מנות קרב ביוטיוב ועל מישהו שמגדל נמלים
  3. אהלן, כבר בסביבות השבוע שאני מחפש ציוד כושר להסגר, באופן ספציפי אופני כושר, אבל לא מוצא. המלאי כבר עף בכל חנות שבדקתי. יש למישהו רעיון מאיפה אפשר לקנות עם אספקה מיידית? (גג שבוע) תודה!!
  4. אני לא כל כך ככה, אבל לצערי זה הולך לכיוון לפני שבועיים הייתי הולך לישון ב-12-1 קם 8-9 היום הולך לישון 3-4 קם 11-12
  5. אני חושב שאתה לא מבין את הסכנה שקורונה יוצרת. הסכנה היא לא רק לחלות ולמות. הסכנה היא שתהיה מגפה שתציף את בתי החולים. ואז נגיד אתה חס וחלילה נפצע, ואין מי שיטפל בך כי בתי החולים מפוצצים עד 0 מקום. אתה מסתכל על הקורונה ברמת המיקרו, מה יקרה לך אם תידבק. אבל אתה צריך להסתכל ברמת המאקרו, מה יקרה למערכת הבריאות אם מאות אלפים או אפילו מיליונים ידבקו. קופות החולים ובתי חולים יקרסו. שאר הדברים שאמרת - בדיקות נוגדנים, ניתוח מודלים, וכך הלאה... הכל אפשר, אבל זה לא חלופה להסגר. זה משהו שאפשר לעשות במהלך הסגר, וכשמבינים יותר טוב את הסיטואציה לחזור לעבוד בהדרגה. כמו שאמרתי, סגר קונה זמן. בזמן הזה אפשר לקבל תמונה יותר כוללת ואז להתנהל נכון. להגיד "אפשר לעשות דברים אחרים אז לא צריך הסגר" זה לא נכון. צריך הסגר בשביל לגבש את הצעד הבא. אי אפשר לגבש את הצעד הבא בזמן שהמגפה משתוללת.
  6. סגר קונה זמן. יש לך פחות נדבקים בתקופה של שבועיים. יש לך אפשרות לטפל באלה שכרגע מאושפזים, מאשר לפוצץ את בתי החולים. האנשים שחולים עכשיו, או הולכים לבית חולים לטיפול או מחלימים בבית. מה שבטוח זה שהם לא מדביקים אחרים. אחרי הסגר אפשר לחזור בהדרגה לפעילות חלקית. המטרה היא לא להכחיד את הוירוס. המטרה היא להקל על מערכת הבריאות ולתת לה להתמודד כמות החולים בהדרגה מאשר בבת אחת.
  7. על מה לעזאזל אתה מדבר? בפחות מחודש מתו באיטליה 8,200 בני אדם, בספרד 4,200, וכל גרף שתסתכל בכל מקום בעולם - מספר נדבקים + נפטרים גדל באופן אקספוננציאלי, כלומר מה שיש היום, יהיה הרבה יותר גרוע מחר ומחרתיים. אני מזכיר שביום שישי ישבנו על 700 נדבקים במדינת ישראל, היום יש 2700. המקום היחיד שבו יש כביכול עצירה בהתפשטות זה סין, וזה רק לפי הדיווחים של עצמם. מערכת הבריאות במדינת ישראל בחיים לא תעמוד בעומס שלמשל איטליה חווה. אין סיכוי. יש הבדל בין תשתיות הבריאות של מדינה גדולה כמו איטליה לשל מדינה קטנה כמו ישראל. אם אתה לא מומחה לרשתות או לוירולוגיה, אל תפיץ דעות שמזלזלות בחומרת המצב. אנשים טיפשים ממך עוד יקראו את זה ויגידו לעצמם "יאללללה הכל שטויות" וילכו לחלוק נרגילה בפארק עם חברים שלהם.
  8. חחחחח אה ואותו בוס על בקר ועוף הוא לא כועס?
  9. מי שואל אותך גבר? זה החוק אז זה החוק זה כמו שתגיד שלא תוכל לעמוד בלעצור את האוטו ברמזור אדום לפחות אם היית רושם משהו כמו "אני מבין את המצב, באמת גרוע. אבל אני גר עם הורים מבוגרים והם לא יכולים ללכת לעשות קניות והמצב הכלכלי קשה והסופר הכי קרוב במרחק ק"מ", הייתי אומר לעצמי "טוב, יש משהו בדבריו, אולי צריך מקרים חריגים"... אבל בחרת לקנח ב-"פאניקה מיותרת", אחי, עכשיו אני מדמיין אותך כמו הבלונדינית ההיא מהריאיון שהאשימה את יאיר לפיד
  10. צריך המלצה לאופני כושר בסביבות 1,500-2,000 לבידוד, מחנות שידוע שהיא פעילה למשלוחים או איסוף מהסניף (אני עם רכב). זה משהו שאני יכול להתקין בעצמי? כי אני רואה שלוקחים על זה כסף בדרך כלל
  11. תודה על הדאגה חןחן אני בסדר. כשאני התקשרתי אליהם זה היה לפני גל הפאניקה והם לא באו לבדוק אותי. יכול להיות שההנחיות השתנו מאז.
  12. תתקשר למוקד קורונה *5400 ותשאל. רוב הסיכויים שיגידו לך להיכנס לבידוד עצמי, ובכל מקרה עדיף שלא תבוא במגע עם עוד אנשים
  13. סתומה מטומטמת. שתיכחד
  14. צריך להיות סתום רציני בשביל לרצות מגפת קורונה ברצועת עזה. הרי אנחנו אלה שנצטרך לטפל בהם, לשלוח להם דברים, לפתוח מעברים, וכו'
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.