Jump to content

Arthur Read

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Arthur Read

1. גם הצהוב של יוריס שאפילו לא הייתה שם עבירה גמר אותנו. הוא לא יכל לשחק אגרסיבי מאותו הרגע
  2. האם זה שווה את הסיכון? לא מחפש אחראיים או אשמים, כי מהבחינה הזאת אנחנו באותו הראש
  3. עזוב רגע בצד את הורדת הנקודות ותקדימים כאלה ואחרים. בעונה שעברה, שני המשחקים שלנו נגד ב"ש היו ללא עידוד בעקבות משחקי הדרבי שקדמו להם. לא בגלל תקדים כלשהו וגם לא בגלל בית הדין. סתם כי למשטרה התחשק לא לאשר הכנסה של ציוד למשחק בטרנר, והמשחק בבלומפילד היה ללא שער 11. האם שווה לקחת את הסיכון שהמשחק החשוב כ"כ נגד חיפה יהיה ללא עידוד מהצד שלנו? זה לא תרחיש תלוש מהמציאות במצב שאנחנו חיים בו. מסכים איתך שהעונשים האלה הם ביזיון, והענישה של המשטרה (שזה לא תפקידה להעניש) זה אפילו ביזיון גדול יותר. אבל דווקא במקרה הזה אני חושב שהסיכון לא שווה את זה
  4. שתי אבוקות נחתו על כר הדשא, לא פגעו באיש ולא גרמו לעצירת המשחק אז למה בדיוק הקוון עוזב את העמדה שלו ונכנס לתחומי המגרש ומסמן לשחקנים לזוז? פה רואים שלפחות 4 אבוקות נחתו על הדש
  5. חוק העונש הכפול. לא מוציאים אדום בנוסף לשריקה לפנדל במידה והיה ניסיון לשחק בכדור. אם ההכשלה הייתה מכוונת או לא ספורטיבית אז היה יוצא גם אדום
  6. החיבור הזה שאתה מדבר עליו כל כך נראה לעין. רואים שהוא פשוט שמח לשחק פה ולהיות פה. איזה הבדל לעומת שפת הגוף של גויאגון
  7. יחכו למצב שבו שחקן מפתח שלהם מורחק ממשחק חשוב בגלל צבירת כרטיסים או סיבה אחרת, ואז ידחפו את המשחק הדחוי באמצע כדי שההרחקה תהיה שם ולא במשחק החשוב
  8. הפסקת שתיה זה הטיול שנתי החדש?
  9. אתה פשוט פוחד לכתוב שמבחינתך אבוקות בדרבי שווה את הסיכון במשחק נגד חיפה בלי שער 11 או לחילופין אתה פוחד לכתוב שזה לא שווה את זה כי זה שומט את הקרקע מתחת לכל הטיעונים שלך
  10. מסביר לי שוב מי אשם ומי לא צודק ולא עונה על השאלה. לשיטתי אם אתה רוצה להילחם בבית הדין ובמשטרה - אז תפתח להם אבוקות בהפגנה מול משרדי ההתאחדות או תחנת מרחב חרא שלי. ברגע שאתה (לא אתה ספציפית) עושה את זה ביציע אתה פוגע במכבי ובאחים שלך ליציע כי הקהל שלנו בלי שער 11 נגד חיפה יהיה יותר עלוב ממה שהקהל של הפועל היה אתמול בלי האולטראס, ואם זה יקרה זאת פגיעה במועדון ובקהל וזה יכל להימנע אם היו קצת מפעילים את הראש
  11. אתה שוב לא עונה לשאלה. לא חיפשתי מי אשם ומה מוצדק. שאלתי אם הסיכון בסיטואציה כזאת, שכולנו יודעים שיש סבירות שתקרה, שווה את הדלקת האבוקות. והאם אתה יכול לטעון שזה לא פוגע בקבוצה ובאחים שלך ליציע
  12. להילחם בבית הדין ע"י פגיעה נוספת במועדון שאותו הם אוהדים... מבריק. תזכיר לי מתי בפעם האחרונה הם נלחמו את המלחמה שלהם מול משרדי ההתאחדות, בית הדין, הבתים של בעלי התפקידים?
  13. וזה לא נראה לך כמו פגיעה בקבוצה במידה וזה קורה? ופגיעה ב 5000 אוהדים שלא יוכלו לממש את הזכות שלהם להיות במשחק הזה? שים לב מה שאלתי אותך שאלתי אם זה שווה את הסיכון לא אם הענישה הקולקטיבית מוצדקת.
  14. הסתכלתי בצד האדום - באסה להם עכשיו נכון שלא יורידו נקודות אבל, עם יד על הלב, לדעתך שווה לקחת את הסיכון שנקבל סגירת יציע ואז במשחק החשוב מאוד נגד חיפה אנחנו נראה כמו שהצד האדום נראה אתמול כי לא יהיה עידוד?
  15. אני מבין שפה לא יעזרו לי לראות את הפנדל הזה. אחכה שיצא המשחק המלא ביוטיוב
  16. איפה אפשר לראות את המחדל הזה?
  17. לא ברור למה התעקשו לשים בד יוטה על החציצה שבתוך שער 10. כאילו מתעקשים שיהיו מקומות ביציע שלא יוכלו לראות את איזור דגל הקרן שבין שער 8 ל- 10 אם לא נראה אותם בגלל הבד אז זה מה שיעצור את האלימות? שימו הפרדה שקופה!
  18. סופסוף מישהו שמבין שהבעיה לא בהנהלה של מכבי אלא בגורמים האחרים שמנהלים פה את הכדורגל
  19. כולם מדברים פה על הפסד (מה?!) בגלל שלא יהיה קהל שלנו. מעניין מה דעתכם על המשחק נגד חיפה בעוד כמה מחזורים ללא שער 11 ואולי גם עם פחות כמה נקודות
  20. אם אני זוכר נכון אז קהל החוץ לא אמור להיפגע בכמות הכרטיסים שהוא מקבל בעקבות עונשים של המארחת. יש דרך לבדוק את זה? @ת"א שלנו @אחים לסמל
  21. קהל שאוהדים את היריבות ולא את מכבי בתירוץ של "משחקים לא אטרקטיביים" אני שם ביצה וחצי זין על זה שאם היינו בבית עם פיורנטינה, פרנקפורט, בשיקטש וכו', אז היה סולדאאוט של המיני מנויים ואנשים היו נלחמים על כל כרטיס. כאילו שאכפת לי מי היריבה - אני אוהד מכבי ובא לראות את מכבי - אבל הם מחפשים משחק אטרקטיבי. מה שהכי מצחיק זה שכולם התפללו לקבל הרגלה נוחה כדי שנוכל להעפיל מהבית הזה. אבל בגלל "הנוחות" היחסית אז הם לא באים
  22. יש אופציה שלישית: קין מבין שכנראה לא יהיה יותר רכש בחלון הנוכחי (לא משנה הסיבה). ולא רוצה לרסק את הביטחון של השחקנים שלו, כי אין לו ברירה אלא להשתמש בהם לפחות עד לחודש ינואר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.